xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Erkeği – Terazi Kadını Aşk Uyumu

4 11.268

Romantizm açısından pek bir eksiği olmayan bir ilişkidir Yengeç erkeği – Terazi kadını ilişkisi, ayrıca tarafların ortak idealleri de vardır. Erkek mükemmel bir ev ve ailenin hayalini kurar, kadın da hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını ister.

Ancak, iş ortak bir hayat kurmaya gelince aralarındaki farklılıklar ortaya çıkmaya başlar. Güzel şeyleri seven bu kadın çok özgür bir şekilde para harcayacaktır, parayla duygusal güvenliği bir tutan erkek ise onun alışveriş sevgisinden pek hoşlanmaz.

İkisi de duygusal insanlardır ama sevme ve sevgilerini ifade etme tarzları farklıdır. Erkek huzur veren, sakin bir aşk ister, daha fazla ruhsal hassasiyet ve bağlantı ister.  Kadın ise fantezileri ve zeka oyunlarını seven daha hareketli ve dışa dönük, daha maceracı bir insandır. Yengeç burcu erkeği – Terazi burcu kadını ikilisinin çatışabileceği noktalardan biri de ebeveyn olarak tutumlarıdır.

Çok iyi ve sevecen bir baba olan erkek, kadının özensiz anneliğini kusurlu bulabilir. Terazi kadını çocuklarını sever, fakat erkeğin beklediği şekilde onları sevgiye boğmaz. Bunlara rağmen, ikisi de aşk kavramına bağlı, akıllı ve yaratıcı kişiler oldukları için, sorunlarını çözecek yollar bulabilirler.

Keskin ve sezgisel bir zekaya sahip olan Yengeç burcu erkeği, gelişmiş espri anlayışı yüzünden arkadaş çevresinde oldukça popülerdir. Bazen onun soğuk biri olduğunu düşünebilirsiniz, ama temelde sıcak ve sevecen bir tabiatı vardır.

Bir Terazi kızıyla beraber olduğunda onun yumuşak doğasına, mizah duygusuna ve gülümsemesine hayran kalır. Fakat bu adam oldukça huysuz bir insandır aynı zamanda. Hayat hakkındaki yaklaşımlarının dengeli bir yapısı olan Terazi kadınınkinden farklı olması aralarında sorun yaratabilir.

Hava grubu mensubu olan Terazi kadını mantıklı, iletişime açık ve biraz karamsar bir insandır. Stile, zarafete ve inceliğe ilgi duyar. Doğuştan denge ve adalet tutkunudur. Hayatındaki her şeyin kaliteli ve güzel olmasını ister, sevgilisi de belli bir maddi rahatlığa sahip ve tarzı olan biri olmalıdır. Pahalı bir araba, lüks bir atmosfer, kaliteli müzik, kristal aksesuarlar gibi şeyler ruhuna çok iyi gelir.

Terazi burcu kadını – Yengeç burcu erkeği ilişkisinde 2 taraf da harika bir mizah duygusuna sahiptir. Bu, onların bağlantı kurmalarını kolaylaştırır. Kadın uyumlu ve çekici, erkek sessiz ama samimi ve sempatiktir. Keskin bir zekası olan Terazi kadını herhangi bir konuda konuşma başlatabilecek bir insandır ve erkeği de sohbete katılmaya teşvik eder. Ayrıca partnerine onun hayatı hakkında da yaratıcı ve fikirler verebilir.

Yengeç erkeğine aşık olan her kadın kendini güvende hisseder. Terazi kızı onu nazik, kendisini mutlu etmeye çalışan ve kollayan bir erkek olduğu için sever. Erkek de onun ilginç, renkli doğasını beğenir. Ancak ikisi de uzun süreli bir ilişki yürütmeye veya evlenmeye karar vermeden önce epeyce düşünürler.

Çiftin ilişkisinde pürüz yaratabilecek noktalardan biri erkeğin hassas olduğu noktalarda kadının daha rahat ve kaygısız davranmasıdır. Bu özellikleri hayatın her alanına yansır ve çatışmalarına yol açabilir.

Erkek duygusal patlamalar yaşayan biridir. Dengeli Terazi, bu durumla ilk karşılaştığı zaman şaşkına döner, duygularındaki ve ilişkilerindeki dengeyi yeniden sağlamak için gayret gösterir. Yengeç erkeğinin ruh halleri gelgitlidir, bu onu zaman zaman dengesiz bir sevgili yapar. Daha istikrarlı ve rahat bir yapısı olan kadın bu durumdan rahatsızlık duyar. Erkek de onun fazla sosyal biri olmasından hoşlanmayacaktır.

Yengeç erkeği – Terazi kadını ikilisi kısa vadede iyi geçinebilirler ama aralarındaki farklılıklar, orta ve uzun vadede çifti zorlar. Terazinin dengeli doğası bile Yengecin huysuzluklarını idare etmek için her zaman yeterli olmayabilir. İkisinin de bir beraberlikten kolayca vazgeçmeyecek insanlar olmaları ilişkileri için bir şanstır. 2 taraf da esnek yapılıdır, bu yüzden birbirlerine uyum göstermeleri mümkündür. Bunu denemeleri şartıyla tabii.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Yengeç burcu erkeği 

Yengeç erkeği – Aslan kadını

4 Yorumlar
  1. yesimlehertelden

    +’ları -‘leriyle uyumlu gibi görünüyor..

    1. Hilal Uslu

      Uzun vadeli güzel bir ilişki için her çiftin emek vermesi gerekir aslında – bazıları daha fazla, bazıları daha az. Kendiliğinden, doğal uyumlarının derecesine bağlı bu biraz. 2 taraf da gereken emeği verirse eminim ki uyumlu da olurlar. Ziyaretin için teşekkür ederim.

  2. Nurr

    Saygı ve güven olduktan sonra gerisi gelir

    1. Hilal Uslu

      Evet, ikisi de çok önemli unsurlar bir ilişki için.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.