xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Erkeği – Yay Kadını Aşk Uyumu

0 2.594

Yengeç erkeği – Yay kadını eşleşmesi genellikle iyi bir eşleşme değildir, zira tarafların karakterleri arasında ciddi farklılıklar vardır. Aralarında büyük tartışmalar, kavgalar olması beklenmez; ikisi de bundan hoşlanan insanlar değildirler. Ancak, beraber olmaya başladıktan bir süre sonra onları uzun süre bir arada tutacak yeterince şey olmadığını fark ederler. Yine de, ikisi de ilişkinin uyumlu bir şekilde sürmesi için gereken fedakarlıkları yaparlarsa, bu beraberliğe yüzde elli şans verilebilir.

Onlar birbirlerinden çok farklı özellikleri olan ve hayata farklı şekillerde yaklaşan insanlardır. Yay, huzursuz bir gezgindir. Tutkuludur, ateşlidir, sıklıkla ve hızlı bir şekilde aşık olur. Yengeç burcunda doğan erkekler ise genellikle çok tutkulu değildirler. Bir kadını ciddiye almadan önce iyice tanımaları gerekir.

Yengeç erkekleri oldukça hassastırlar ve incinmekten korkarlar. Bu yüzden, bir şekilde incinme tehlikesiyle karşı karşıya kaldıklarını hissettikleri zaman aşırı savunma yapabilirler. Bu gibi durumlardan kaçınmak için kabuklarına çekilme eğilimindedirler.

Yay kadınının doğal, dürüst ve açık yapısı Yengeç burcu erkeği için güven verici olabilir. Ancak, düşüncelerini doğrudan, yumuşatıp süslemeye gerek duymadan ifade etme eğilimi bu hassas adama fazla gelir.

Yengeç burcunda doğan bir erkek duyguları tarafından yönetilir ve karar vermek için sezgilerini kullanır. O, tam bir ev kuşudur. Güvenli ve emniyet veren şeyleri sever. Yay kızı ise genellikle sonuçları düşünmeden, riskler hakkında fazla hesap yapmadan ilerleyen biridir. O son derecede özgür bir ruhtur, doğrudan bir insandır. Bu adam gibi temkinli, adımlarını dikkatli atan biri değildir.

Bir nezaket ve duygusallık abidesi olan Yengeç erkeğinin yanında zaman geçirmekten zevk alırsınız. O eğlenceli, esprili bir adamdır. Fakat, yönetici gezegeni Ay olan bir Zodyak burcunun üyesi olarak, Ay’ın döngülerinden etkilenir. Bu yüzden, ruh hali sıklıkla ve birdenbire değişebilir. Bu nazik adam durduk yerde uzak, sessiz, üzgün, hatta bazen saldırgan ve suçlayıcı birine dönüşebilir. Onu iyi tanımıyorsanız bu sizi şaşırtır. Neyse ruh halindeki bu dalgalanmalar kısa sürelidir.

Yengeç burcu erkeği para kazanmaktan, yatırım ve birikim yapmaktan hoşlanır. Bunlar ona ihtiyaç duyduğu güvenlik duygusunu verir. İyi bir tedarikçidir; her zaman, her durumda yanında gizli bir para olduğundan emin olabilirsiniz. Önemli olmadığını düşündüğü şeyler için harcama yapmayı sevmez. Ancak, kaliteyi takdir eden biri olduğunu da kabul etmek gerekir. Kıyafet ve benzeri ihtiyaçları için sıklıkla alışveriş yapmasa da kaliteli şeyler satın almayı tercih eder.

Yay kızı bu açıdan da ondan farklıdır. Parasını daha rahat harcar ve tasarruf etmeye pek meyilli değildir.

Yengeç erkeği – Yay kadını ilişkisi ekstra hassasiyet gerektiren bir ilişkidir. Astrolojik tablolar, yükselen burç gibi diğer unsurlarda bu durumu değiştirecek bir şey olmadığı taktirde, aşk hayatlarının mücadelelerle geçeceğini göstermektedir.

İkisini aynı noktaya getirebilecek olan tek şey erkeğin kararlılığıdır. Aralarında bir çekim oluştuysa, ilişkiyi bir sonraki aşamaya taşımak için ne gerekiyorsa yapar. Kadın da onun coşkusunu takdir eder, ayrıca duygusal ve fiziksel uyumlarını geliştirmek için isteklidir. Ancak, erkek cinsel ilişkiyi daha duygusal bir düzlemde deneyimlerken o daha çok iyi zaman geçirmenin peşindedir.

Bu ilişkinin uzun süre devam etmesi, keyif ve mutluluk vermesi için iki tarafın da bazı zorlukların üstesinden gelmeye, bazı tavizler vermeye hazır olması gerekir. Tarafların ilgi alanları da, tercihleri de farklıdır. Uzlaşmak için büyük bir çaba göstermezlerse beraberliği yürütemez, yürütseler bile uzun vadede mutlu olamazlar.

Her biri belli tavizler verirse, uyumlu bir çift olmayı başarabilirler. Örneğin erkek, bağımsızlık tutkusu ve maceraya düşkünlüğün kadının doğasının bir parçası olduğunu kabul etmelidir. Kadın da, sosyallik ve eğlence arama faaliyetlerini onun da tanıdığı insanlarla yakınlaşarak sürdürme yoluna gidebilir. Bu şekilde erkeği kendisine katılmaya ikna edebilir. Yengeç erkeği etrafında sevdiği insanlar varken mutlu olur ve tanıdık bir çevrede kendini güvende hisseder.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Yengeç erkeği – Yengeç kadını

Yengeç erkeği – Aslan kadını

Yengeç erkeği – İkizler kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.