xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yeni Yılınıza Renk Katacak Yılbaşı Ağaçları

0 2.001

Yılbaşı gecesini evinde ailesi veya arkadaşlarıyla geçirmek isteyenler ya da yeni yıl ruhunu günler öncesinden evlerine taşımak isteyenler için yılbaşı çam ağacı dekorasyonun vazgeçilmez bir parçasıdır.

Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Avrupa’nın pek çok ülkesinde oldukça uzun yıllardır birer yılbaşı dekorasyonu olarak tercih edilen ve özel olarak süslenen bu ağaçlar yaklaşık 90 yıldır ülkemizde de kullanılıyorlar.

Yeni yılın gelişini sevilen insanlarla birlikte kutlamanın bir sembolü olan yılbaşı ağacı süsleme geleneği eski çağlara dayansa da günümüzde oldukça modernize hale gelmiş ve kolaylaşmıştır.

Aralık ayının başından itibaren hemen hemen tüm büyük marketlerde, alışveriş merkezlerinde ve dekoratif ürünler satan dükkânlarda birbirinden farklı çam ağacı çeşitleri ve yılbaşı süsleri bulunabilir.

Ancak eğer buna ayıracak vaktiniz varsa yılbaşı ağacınızın en azından bir kısmını karton, mukavva gibi malzemelerle kendiniz yaptığınız süslerle donatmanız daha hoş olacaktır.

Çam Ağacı

Evde ya da özel bir mekanda yapılacak bir yılbaşı partisi için süslemeye hazır noel ağacı modelleri başta online perakende satış siteleri olmak üzere pek çok dekorasyon mağazasında bulunabilmektedir. Yurt dışından gönderim yapan online butiklerde de oldukça farklı yılbaşı ağacı modelleri bulabilirsiniz. Ancak bu tarz hazır ağaçların teslim süresi ve süslenmesi göz önüne alındığında siparişin ortalama bir ay kadar önceden verilmesi gerekmektedir.

Yılbaşı ağacı fiyatları ise oldukça değişkendir. Ancak 200 ila 250 lira arası bir harcama yaparak ayrıca satın alacağınız yılbaşı ağacı süsleri ile renklendirebileceğiniz orta büyüklükte bir yılbaşı çam ağacı edinebileceğinizi söyleyebiliriz. Süsleri kendiliğinden yerleştirilmiş ya da yerleştirilmeye hazır olarak paketlenmiş ürünlerde ise fiyatlar artabilir.

Eğer bütçeniz hazır bir yılbaşı ağacına yetmiyorsa ya da yılbaşı kutlaması için alışılmışın dışına çıkmak istiyorsanız bu konuda da sınırsız seçeneğe sahipsiniz. Evinizde bulabileceğiniz ya da yakınınızdaki dükkanlardan düşük maliyetle satın alabileceğiniz tahta çubuklar, çiviler, yün, iplik, kurdele, balon gibi malzemeler ve biraz yaratıcılık kendi orijinal yılbaşı ağacınızı yaratmanız için yeter de artar bile. İşte size fikir vermesi açısından birkaç örnek;

1- Hepsi birbirlerinden dörder ya da altışar santimetre uzun olacak şekilde kestiğiniz 10 adet ince tahta parçasını uzundan kısaya doğru ortalayarak duvara çivileyin ya da ince bir malzemeyle bağlayarak tavandan sarkıtın. İşte dikkat çekici bir yılbaşı ağacı iskeleti oluştu bile! Hazırladığınız bu iskeleti yılbaşı ışıkları ya da çeşitli süslerle renklendirebilirsiniz. Sevdikleriniz için seçtiğiniz yılbaşı hediyeleri bu farklı ağacın altında harika görünecekler.

2- Evinizde bulunan kitap ve dergileri bir araya toplayın. Ardından bunları en aşağıda büyük bir daire ve en yukarıda tek bir kitap ya da dergi olacak biçimde yukarı doğru daralan bir koni şeklinde dizin. Oluşturduğunuz kuleyi kurdeleler, ışıklar ve arzu ettiğiniz diğer yılbaşı süsü çeşitleri ile partiye hazır hale getirin. El emeği ağacınızın renkleriyle uyumlu bir yılbaşı masası bu manzarayı taçlandıracaktır.

3- Eğer yukarıdaki önerilerin hiç biri için zamanınız yoksa 60 ya da 90 cm boyunda küçük bir yılbaşı ağacını yüksek bir sehpanın ya da konsolun üzerine koyarak minyatür parçalarla süsleyin. Platform olarak kullandığınız sehpa veya konsolun açıkta kalan kısımlarını kırmızı, beyaz ve yeşil renkte yünler, kurdeleler ve yılbaşı çoraplarıyla donatın.

Binkelam.com ekibi olarak herkese sevdikleriyle birlikte geçirecekleri sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice seneler dileriz. =)

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.