xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yeşil Çayın Faydaları

0 1.321

Güzellik, kozmetik, cilt bakımı ve sağlık alanlarında doğal ürünlere hızlı ve aşırı bir yönelişin yaşandığı günümüzde en revaçta olan ürünlerden biri de yeşil çay. Kilo kontrolü başta olmak üzere metabolizma hızı, mide sağlığı, cilt ve saç bakımı gibi pek çok alanda etkili doğal bir ürün olan yeşil çayın faydaları saymakla bitmez dersek yanılmış olmayız.

Yeşil çayın özellikle kilo vermek veya sahip olduğu formu korumak isteyenler tarafından tercih edildiği ve bolca tüketildiği bir gerçek. Bu durumun nedeni ise bildiğimiz siyah çayın işlemden geçmemiş hali olarak tanımlanabilecek bu çayın metabolizma hızını ve yağ yakımını destekleyici etkisi. Yeşil çayın yararları arasında bu faktörlerin de bulunduğu bilim çevrelerince de kanıtlanmış bir gerçek olmakla birlikte tek başına yeşil çayın aşırı miktarda tüketilmesi sağlıklı bir beslenme programı olmaksızın çok da işe yaramıyor. Kilo aldırmayan besinler arasında sayılan yeşil çay şeker veya bal ilavesi olmadan tüketildiği taktirde kalori değerinin sıfır olduğu biliniyor. Ancak hafif acımsı tadından dolayı biz bu çayı bir fincan için bir tatlı kaşığı balla tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle balla beraber tüketildiğinde yeşil çayın yüksek dereceli antioksidan etkisi de ortaya çıkacak ve vücudunuzun artık maddelerden temizlenmesine yardımcı olacaktır.

Özellikle cilt bakımı konusunda da yeşil çayın faydaları sayısız denilebilecek kadar fazla. Yeşil çay cildi hem temizleyip yağdan ve kirden arındırıyor, hem de sıkı ve gergin bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Yeşil çayla cilt bakımı yapmak için internette kolayca ulaşabileceğiniz yeşil çay maskeleri tariflerinden yararlanabilirsiniz. Bu tarz bir uygulama için vaktiniz yoksa fincanın dibinde kalan yeşil çaya bir pamuğu bandırıp bu pamukla yüzünüzü temizlemeniz de yeterli olacaktır.

Yeşil çayın faydaları taze demlenmişiyle aynı oranda olmasa da poşet halindeki türlerinde de mevcut. Sallama yeşil çayı içtikten sonra çay poşetlerini göz kapaklarınızın üstüne koyup 10 dakika kadar bekleterek gözlerinizin daha canlı olmasını sağlayabilir ve yorgunluktan arındırabilirsiniz. yeşil-çayın-faydaları-1

Canlandırıcı ve enerji verici etkisinden dolayı yeşil çay özellikle sabah saatlerinde ve kişinin üzerine rehavet çöken öğleden sonra 12-2 saatleri arasında tüketilmelidir. Uyku kaçırmaması için yeşil çayı tüketmeyi yatmadan 2-3 saat önce kesmelisiniz. Yeşil çayın aşırı miktarda tüketilmesi vücutta toksik madde birikmesine ve uzun vadede zehirlenmeye kadar varabilecek sonuçlara neden olabileceğinden günde 3 fincandan fazla tüketmekten de kaçınmanızı tavsiye ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.