xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yılbaşı Dekorasyonu İçin 10 İpucu

2 5.308

Az önce baktım da Binkelam için yılbaşı masası konulu birkaç yazı eklemişim ama yılbaşı dekorasyonu konulu bir şeyler yazmamışım. Bugün bu durumu değiştireyim diyorum. Aşağıda güzel bir yılbaşı dekoru hazırlamanıza yardım edecek ipuçları bulabilirsiniz.

1.Ön kapı, yemek masası, yılbaşı ağacı, koridorlar ve merdivenler, şöminenin üstü gibi odak alanlarını belirli bir renge / temaya uygun olarak düzenleyin.

Şık bir görünüm için belirli bir renk paletine veya temaya sadık kalın. Örneğin ahşap objeler ve bolca yeşillik kullanarak rustik bir dekor oluşturabilirsiniz. Kırmızı, beyaz ve yeşil renklerle geleneksel bir dekor hazırlayabilir veya genel olarak gri – gümüş tonlarını kullanıp mor gibi canlı, baskın bir renkteki aksesuarlarla bu tonlara renk katabilirsiniz.

2.Ağacı süslerken en büyük ve ağır süslemeleri en alt dallara asın. Yukarıya doğru çıktıkça daha hafif ve küçük aksesuarları kullanın. Böylece aşırı dolu ve çok ağır görünmesini engellersiniz.

Büyük yılbaşı ağaçlarının dibine renkli hediye paketleri serpiştirmek de adettendir ve görünümü zenginleştirir. Minyatür bir ağaç kullansanız bile bağımsız olarak serpiştirilmiş veya bir kutu ya da sepetin içine koyulmuş küçük paketlerle bunu yapabilirsiniz.

3.Masa için orta süsü hazırlamak, bir dolabın üstünü konsepte uygun bir şekilde süslemek, sehpaları dekore etmek için renkli yılbaşı mumları ve şamdanlar kullanın.

4.Çam dalları kullanmak yılbaşı neşesini evinize yaymanın kolay bir yoludur. İşte güzel bir örnek: Büyük bir kavanozun içine çam dalları ve hafif aksesuarlarla mini bir yılbaşı ağacı yapılmış. Bu dalları bir vazoyu veya sepeti dekore etmek, yılbaşı hediyesi paketlerini veya hazırlayacağınız masayı süslemek, orijinal dekoratif aksesuarlar oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

5.Sıklıkla kullanılan ve güzel bir etkisi olan yılbaşı dekorasyonu fikirlerinden biri de avizeleri, lambaları yılbaşı ruhuna uygun bir şekilde süslemektir.

6.Dubleks bir eviniz varsa merdivenleri çam ağaçları, kozalaklar, Noel Baba bibloları, fotoğraflar, ışıltılı yılbaşı süsleri gibi şeylerle güzel bir merdiven dekorasyonu yapabilirsiniz.

Başka bir alternatif de portatif bir merdiveni konsepte uygun bir şekilde dekore etmektir.

7.Yaratıcı yılbaşı dekorasyonu fikirleri üzerinde kafa yorun. Şişe veya kavanoz süsleme çalışmaları yapabilir, büyükçe bir tepsiyi çam dallarıyla, mumlarla, ökse otlarıyla süsleyebilirsiniz.

Aşağıda bir örgü yününden yılbaşı süsü örneği görüyorsunuz. Bunu hazırlamak için açık ve koyu yeşil renkli iki farklı örgü yünü bir arada sarılırken bir yandan da sıcak tutkalla sabitlenmiş. Bunun üst kısmına bir asma aparatı yapıştırılmış veya bağlanmış. İçinden de uçlarına kırmızı toplar yapıştırılmış iki tane çubuk geçirilmiş.

8.Kapılar, pencereler, yemek masasının ortası, dolap kapakları, duvar saatinin çevresi, şöminenin üstü; bir yılbaşı çelengi için her yerde yer vardır. Aldığınız çelenge çam kozalaklarıyla, mevsim meyveleriyle, geniş kurdele parçalarıyla, parlak süslerle kişisel bir dokunuş ekleyin.

9.Evinizin giriş kısmını da yılbaşına uygun bir şekilde dekore edin. Giriş genişse daha çok şey yapma imkanınız olur tabii. Ama değilse bile bir taburenin üstüne minyatür bir yılbaşı ağacı koymak veya antreye üstü yılbaşı aksesuarları ile süslenmiş bir sehpa yerleştirmek gibi şeyler yapabilirsiniz.

10.Siz istedikten sonra yılbaşı ruhu evinizin her yanına hakim olabilir. Yatak odası, çocuk odası, banyo, mutfak; her yeri süsleyebilirsiniz.

Ama bunu dikkatli bir şekilde yapmanız gerekiyor. Özellikle eviniz küçükse renkleri, desenleri, objeleri dağınık, karışık, gözü yoran bir görüntü oluşturmayacak şekilde seçip düzenlemelisiniz. Gerçekten çok güzel şeyler almış veya yapmış olabilirsiniz, ama bunların güzelliğinin fark edilmesi için uygun ve doğru bir biçimde kullanılmaları gerekir.

Yılbaşı ağaçlarının ve çelenklerinin minyatür modelleri de var, küçük bir eviniz varsa onları tercih edin. Büyük bir evde yaşıyor olsanız bile, zevkli ve şık bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, karmaşa yaratmamaya, ölçülü ve uyumlu bir süsleme yapmaya dikkat edin.

2 Yorumlar
  1. Duo Diyet

    Yılbaşı yaklaşıyor, bu öneriler güzel fikirler veriyor. Yılbaşı ağacı ve değişik mumlar ve portatif merdiven dekorasyonu gayet güzel.

    1. Hilal Uslu

      Bu sıralarda yılbaşı dekorasyonu, yılbaşı hediyeleri, kıyafetleri falan konulu yazılar yazmaya gayret ediyorum. Yorumun için teşekkürler, yine beklerim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.