xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri 2020: Zengin ve Şık Yılbaşı Sepetleri

2 2.057

Bu yazıya bir “Neye niyet, neye kısmet” durumunun sonucu olarak yazıyorum. Marsk & Spencer sitesine erkek kombini tarzı bir yazı yazmak için girdim, sonra sitedeki dekoratif yılbaşı aksesuarları hakkında yazmayı düşündüm, ondan da sonra 2020 yılbaşı hediyesi fikirleri hakkında bir makale yazmaya karar verdim.

Bu yazıda sizi markanın yıllardır beğendiğim ve hakkında bir iki yazı da yazdığım zengin ve şık yılbaşı sepetleri  ile tanıştıracağım.

M & S’de farklı zevklere hitap eden dolu dolu, bol çeşitli birçok yılbaşı sepeti alternatifi bulabilirsiniz. Aşağıdaki sepette 20 cl’lik 2 adet Casa d’Amello Prosecco şarap, İtalyan çikolataları, ayrıca iki çikolata çeşidi, bir nevi İtalyan keki olan panforte, bir hediye çantası ile özellikle Noel dönemi ve yeni yıl için hazırlanan bir İtalyan ekmeği olan panettone bulunuyor.

Aşağıdaki yıldız biçimli kutuda ise bir çikolatasevere hediye almak isteyenlerin ilgisini çekebilecek bir alternatif yer alıyor: 240 gram Shimmering Star çikolata.

M & S yılbaşı hediye sepetleri çeşitli kategorilere ayrılıyor. Yılbaşına özgü lezzetler kategorisi var mesela; burada muhtelif alkollü içkiler ve çeşitli atıştırmalıklardan oluşan paketler bulunuyor. Yılbaşı çiçekleri ve bitkileri, peynir veya çikolata sevenlere özgü sepetler, kek ve bisküvi ağırlıklı paketler, alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar içeren sepetler gibi alternatifler de var.

Aşağıdakiler yılbaşı çiçekleri – bitkileri kategorisinden. Bunlar size huş dalı, kozalak, okaliptüs, yılbaşı ağacı süsü gibi aksesuarlarıyla beraber geliyor, kendiniz şekle sokuyorsunuz. Yanlarına isterseniz markanın ürünlerinden başka parçalar da ekleyebiliyorsunuz.

Zengin hediye sepetleri demiştim ya, sizi onlardan biriyle tanıştıracağım şimdi, belki de en zenginiyle. Bu sepette yok yok, bu sepetlerde daha doğrusu, çünkü bu yılbaşı hediye seti elle dokunmuş 3 hasır sepetin içinde geliyor. İçinde 6 aylık, olgunlaşmış bir Noel pastası ve bol meyveli Noel pudingi de dahil olmak üzere birçok sofistike lezzet bulunuyor.

Ne gibi mi? Delacourt şampanya ve vintage şampanya, kuru cin, Monnet konyak brendi, portakal ve brendi likörü, malt viski, 5 yıllık Madeira şarap, kahve likörü, çekilmiş Kolombiya kahvesi, tatlı biber reçeli, kestane turşusu, çilek ve şampanya konservesi, peynirli bisküvi, tereyağlı İskoç şekerlemesi, Fransız lavanta balı, çikolata ve kurabiye çeşitleri vesaire.

Özenle seçilmiş özel lezzetler içeren bu hediye sepetlerinin her biri elle paketleniyor.

Doğrusunu isterseniz aklımın kaldığı başka alternatifler de var ama onları da daha sonra bloglarımdan birine eklerim diye düşündüm. Bu yazıyı yayınlayayım da karnımı doyurayım artık, açım ben. Ziyaretiniz için teşekkür ederim.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Evde yılbaşı partisi için 50 fikir

Işıl ışıl bir yılbaşı için 160 güzel fikir

2 Yorumlar
  1. Duo Diyet

    Şöyle güzel bir “diyet beslenme” temalı hediye sepeti güzel olurdu:) Tek hediye almaktansa sepette alınması daha zengin duruyor.

    1. Hilal Uslu

      Şahsen kek pasta çikolata dolu bir sepeti daha çekici bulurum ama sen de haklısın – o da lazım, hatta aksi gibi esas o lazım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.