xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yılbaşı Masası İçin Süsleme Fikirleri

0 3.005

Evinizde bir 2015 yılbaşı partisi vermeyi düşünüyorsanız konuklarınızı muhteşem bir masada ağırlamak istersiniz herhalde. Güzel bir yılbaşı masası süslemesi için bir sürü para harcamak zorunda değilsiniz, el işlerinde becerikliyseniz kendiniz de orijinal süsler yaratabilirsiniz.

Fotoğraflarda göreceksiniz, ortaya göz alıcı bir masa çıkarmak için yapabileceğiniz çok şey var. Çiçekler, mumlar, biblolar, şık kaseler, kadehler ve boncuklarla harikalar yaratmak mümkün. Piyasada güzel bir masa konsepti yapmanızı kolaylaştıracak yılbaşı masa setleri de var ayrıca.

Yılbaşı masası için bu tip bir yerden masa örtüsü, geceye özel peçeteler, tavandan masaya doğru sarkacak süsler, Amerikan servis gibi parçalar alabilirsiniz.

Masanızda isterseniz yılbaşının sembolik rengi olan kırmızının hakim olduğu bir ortam yaratabilirsiniz. Lame, dore ve yeşil tonları da böyle bir masa için uygundur. Ama elinizde bulunan malzeme ve ürünleri kullanmak istiyorsanız veya masada sevdiğiniz başka bir rengi hakim kılmak istiyorsanız bunu da yapabilirsiniz tabii.

Esas amaç ortaya arkadaşlarla, dostlarla, tanıdıkları eğlenceli saatler geçirilecek şık bir masa hazırlamak. Konsept gereği ortamı biraz ışıltılı ve gösterişli tutmak iyi olur ama sadeliği tercih ediyorsanız o da olur.

Yılbaşı için masa süsleme yaparken mumlar ve şamdanlar kullanın ama. Bu hem racona uymak için gerekli, hem de bu tip ürünler yılbaşı masalarına romantik ve şık bir hava katıyor. Ortaya güzel yılbaşı masaları çıkarmak için minik süsler, fenerler, kozalaklar, üstünde Noel Baba resmi olan eşya ve objeler kullanabilir; tığ işi biliyorsanız masaya serpiştirmek için kar tanesi şekilli süsler hazırlayabilirsiniz.

yılbaşı masası-

Güzel bir yılbaşı masası oluşturmak için masaya önce servis elemanlarını; tabak ve bardakları, çatal kaşıkları, peçeteleri falan yerleştirmenizde fayda var. Böylece süsleme için kullanabileceğiniz alan gözlerinizin önüne serilecek. Yılbaşı gecesi gelmeden sembolik olarak bir masa hazırlamanın bu açıdan faydası olabilir.

christmas table decoration   christmas table

Uygulayabileceğiniz pek çok yılbaşı masa süsleme fikri var. Örneğin masanın ortasına kontrast renkte bir runner serebilir ve bunun üstünü özene bezene süsleyebilirsiniz. Şu 2  veya 3 katlı meyve tabağı modelleri var ya, öyle bir şeyi merkez yapıp süsleyerek de güzelleştirebilirsiniz masanızı.

Masaya minik hediye paketleri koyulabilir, dekoratif açıdan da katkısı olur bunların. Davetlilerin yerlerini belirleyen şık etiketler hazırlayabilirsiniz.

Masanın bulunduğu yeri de süsleyebilirsiniz yılbaşı gecesi için, gayet güzel olur. Perdelere süsler asılabilir, sağa sola saksı içinde çiçekler yerleştirilebilir, güzel bir yılbaşı ağacı hazırlanabilir; böyle şeyler.

masa süsleme fikirleri

yılbaşı masası süsleme örnekleri

Bol süslü ve detaylı bir yılbaşı masası hazırlamayı düşünüyorsanız servis takımlarının sade olması daha iyi olur. Servis takımları çok süslüyse de diğer süslemeleri ölçülü tutmak lazım. Aksi takdirde ortaya göz yoran, tıkış tıkış bir görünüm çıkacak olmasından geçtim; elinizle hazırladığınız veya satın aldığınız güzel şeyler ya da şık servis takımlarınız göze görünmez

Evde yılbaşı eğlencesinin yapılacağı odada sigara içilecekse kokunun azalması veya kaybolması için yapabileceğiniz şeyleri sıralayalım: Bir köşeye ıslatılmış sünger koyabilirsiniz. Sirkeye batırılmış sünger daha da etkili olur. Her türlü kötü kokuyu engelleyebilecek ve ortamın güzel kokmasını sağlayacak bir alternatif de bir parça pamuğu ıslatıp üstüne biraz vanilyayla pudra şekeri serpmek.

mumlarla masa süsleme        table decorating ideas

Yenilebilen masa süsleri yılbaşı masasına keyif katar. Şekerden çiçekler veya başka figürler yapabilir ya da yaptırabilirsiniz mesela.

Evsahibi olarak kendi yerinizi kolayca servis yapabileceğiniz ve konuklarınızı rahatsız etmeden hareket edebileceğiniz şekilde ayarlamalısınız. Tuzluk, biberlik, sosluk vb. eşyaların yeterli miktarda olması ve masaya misafirlerin rahatça ulaşabildiği şekilde konumlandırılması da önemli. Bir de buzlukta yeterince buz olduğundan emin olmalısınız.

Galeride başka örnekler de görebilirsiniz. Binkelam iyi seyirler diler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.