xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yılbaşı Masası Nasıl Hazırlanır?

0 4.821

2016 yılbaşı gecesinde evinizde bir davet verecekseniz güzel bir yılbaşı masası hazırlamak konusunda düşünmeye başlamışsınızdır. 1 -2 yazı daha yazarım, video hazırlarım falan diye belki 1 saattir fotoğraflara bakıyorum, bazılarına hayran kalıyor insan, o kadar güzel masa süsleme örnekleri var.

Bunların bir kısmında çok fazla aksesuar kullanmış, masa büyüktür diye düşünüyorum çünkü yılbaşı masasının ortalarını ve sağını solunu süslemek adettendir ama tıkış tıkış bir masa hazırlarsanız görünüm açısından da, kullanım açısından da iyi olmaz.

Yılbaşı masası hazırlarken öncelikle her şeyin birbiriyle uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Masa örtüsü, runner kullanacaksanız runner, süsleme elemanları ve yemek takımları estetik bir bütünlük içinde olmalı.

Masanın genel görünümünün kurulduğu mekanla uyumlu olması da önemli. Süsleme için mum, çiçek, biblo, renkli yaldız toplarla kavanoz veya sepetler, boncuk dizileri, kozalaklar, biblolar; istediğiniz her şeyi kullanabilirsiniz.

Bunların bir kısmını kendiniz hazırlayabilirsiniz hatta. Yeter ki ortaya çıkan görünüm güzel olsun ve masada aşırı bir kalabalık oluşmasın. Odak noktası ortadaki süs olacağından diğer parçaları onun etrafına dengeli bir şekilde serpiştirmelisiniz. Güzel bir yılbaşı masası orta süsü birçok yılbaşı dekorasyonu

Yılbaşı masaları için renk olarak genellikle kırmızı, yeşil ve beyaz kullanılıyor ama buna mecbur değilsiniz tabii, farklı alternatifleri de tercih edebilirsiniz. Masaya nasıl tabaklar koyacağınıza servis edilecek yemeklerin cinsine göre karar vermelisiniz. Peçeteler kağıt veya kumaş olabilir.

Davetlileriniz için güzelce paketlenmiş minik hediyeler alıp servislerin yanına koyabilirsiniz. Dilerseniz masaya kimin nereye oturacağını belirten süslü kartlar koyabilirsiniz. Kendi yerinizi kolayca oturup kalkabileceğiniz ve servis yapabileceğiniz şekilde ayarlamayı unutmayın.

yılbaşı masası   yılbaşı masası fikirleri

Unutmamanız gereken şeylerden biri baharat, soslar, limon gibi şeyleri masaya davetlilerin kolayca ulaşabileceği şekilde yerleştirmek, biri de buzlukta yeterince buz stoklamak. Masayı yerleştirirken önce servisleri ve peçeteleri koyun, sonra da boşlukları süsleyin. Zamanınız varsa en mükemmel sonucu almak için prova da yapabilirsiniz.

Mekanın kötü kokmaması için gereken tedbirleri almayı unutmayın. Mümkünse yakınınızda bir servis arabası bulundurun, böylece ufak tefek şeyler için ikide bir mutfağa gitmeniz gerekmez. “İlle de şu renkleri, şu aksesuarları kullanayım” diye kendinizi daraltmayın, önemli olan ortaya şık ve uyumlu bir görünüm çıkarmak, kullanımı kolay bir düzen oluşturmaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.