xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yılbaşında Evlilik Teklifi İçin Birkaç Fikir

0 63

Yeni yıl yaklaşırken birçok mekan ışıl ışıl, şenlikli bir görünüme bürünür. Bu, birtakım romantik planları uygulamak için iyi bir zaman olabilir.   Sevgilinize yılbaşında evlilik teklifi yapmayı düşünüyorsanız teklifin anlamlı ve akılda kalıcı olması ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

Yılbaşı için süslenmiş caddeler, parklar, avm’ler teklifiniz için doğal bir ortam oluşturur. Planınızı böyle bir ortamda hayata geçirmek istiyorsanız kişisel detaylar da eklemeniz iyi olur. Örneğin sizin için birkaç müzik parçası çalacak bir müzisyen ayarlayabilirsiniz. Veya teklif sırasında etrafta saklanan tanıdıklar sonrasında ortaya çıkabilir ve birlikte kutlama yapabilirsiniz. Konsepte uygun arka plan için hazıra konmanızda bana göre bir sakınca yok. Ama ikinize özel bir iki dokunuş özenle hazırlandığınızı vurgular.

avalon photography

Teklif mekanına karar vermeden önce iyi düşünün. Kalabalık ve gürültülü bir yerde yapılan bir teklif çevredekilerin olumlu tepkileriyle daha coşkulu ve heyecan verici hale gelebilir. Ama belki de partneriniz baş başa ve samimi bir ortamda olmayı tercih edecek biridir. Ayrıca böyle bir ortam sizin stres seviyenizi de yükseltebilir.

Evinizden bir otel odasına, bir restorandan güzel bir parka kadar birçok yer yılbaşında evlenme teklifi yapmak için kullanılabilir. Bir tekne, evinizin veya bir tanıdığınızın bahçesi yılbaşına uygun tarzda süslenebilir. Planı bütçenize ve şartlarınıza göre yapmalısınız. Bazı yerlerde, örneğin evde süsleme işini kendiniz yapabilirsiniz. İnternette evde yılbaşıbuy online ortamı hazırlamanıza yardımcı olacak birçok görsel bulabilirsiniz.

Bunun çok zahmetli bir şey olacağını sanmıyorum. Belki küçük bir yılbaşı ağacı, klasik yeni yıl renklerinde parlak süsler, yeşillikler ve çiçekler işinizi görür. 2 kişilik güzel bir yemek masası da hazırlanabilir.

Bir otelde oda veya restoranda masa ayırtıp süslemenin mekan görevlileri tarafından yapılıp yapılamayacağını sorabilirsiniz. Bu imkan veriliyorsa kendiniz yapmayı da tercih edebilirsiniz. İşi profesyonel organizatörlere bırakmak da bir seçenektir. Bir piyasa araştırması yaparak bütçenize uygun alternatifler bulmayı deneyebilirsiniz.

Emily Tyler Photography

Planı yaparken sevgilinizin beğenilerini ve isteklerini göz önünde bulundurun. Bu sizin için de çok önemli bir gün ama fikir ve plan sizden çıktığına göre temelde onu mutlu edecek hazırlıklar yapmanız iyi olur. Tercihiniz ne olursa olsun, size ve ilişkinize özel birkaç unsuru da dahil etmeyi unutmayın.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.