xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yıpranmış Saçlar için Sıcak Yağ Tedavisi

0 1.496

Donuk, cansız, kepekli, kuru saçlarınıza yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biri onlara sıcak yağ bakımı uygulamaktır. Badem yağı, jojoba yağı, zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı gibi yağlarla hazırlanan ısıtılmış karışımların saça düzenli olarak uygulanması olarak tanımlayabileceğimiz sıcak yağ tedavisi sonuçlarını 2-3 uygulamadan sonra göstermeye başlayan etkili bir doğal saç bakımı yöntemidir.

Daha etkili sonuçlar için ana madde olarak kullandığınız yağın içine birkaç damla uçucu yağ da ekleyebilirsiniz; lavanta veya limon yağı gibi.

Hindistan cevizi yağıyla yapılan bir kürle başlayalım: Miktarını saçlarınızın uzunluğuna ve gürlüğüne göre belirlediğiniz bir parça yağı mikrodalga fırında veya benmari usulüyle ısıtın. 1-2 dakika ısıtmak yağın sıvılaşmasını sağlayacaktır.

Sıcaklığının derinizi yakmayacağından emin olduktan sonra yağı saç derinizin tamamına iyice yedirin, sonra da saçlarınızın uçlarına sürün. Başınızı streç filmle sarıp 1 saat bekleyin ve bol ılık suyla durulayıp organik bir şampuanla yıkayın. Birkaç uygulamadan sonra saçlarınızın sağlıkla parlamaya başladığını göreceksiniz.

Kolayca kırılan güçsüz saçlarınız varsa bundan mutlaka rahatsız oluyorsunuzdur. 1 ölçü Hindistan cevizi yağıyla 2 ölçü zeytinyağını karıştırarak hazırlayacağınız sıcak yağ tedavisi saçlarınızın yıpranmış kısımlarını onaracak, saç derinizi besleyecek ve aynaya baktığınızda ışıl ışıl parlayan saçlar görmenize yol açacaktır.

Karışımı ısıttıktan sonra yavaş ve nazik hareketlerle masaj yaparak saçın boyları dahil her noktasına uygulayın. Sonra saçınızı geniş dişli bir tarakla tarayın; böylece karışım homojen bir şekilde dağılacak ve saç derinizdeki kan dolaşımı hızlanacaktır. Bir havluyu sıcak suyla ıslatıp başınıza sarın ve havlu soğumaya yüz tuttuğunda bunu birkaç kere tekrarlayın.

Sonra saçlarınızı yıkayın ve güzelce durulayın. Maske saçınızda birkaç saat de kalabilir 1 gece de. 1 gece kalırsa sonuç daha mükemmel olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.