xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yırtık Kot Ceket Seven Erkekler İçin Küçük Bir Gösteri

2 2.381

Aslında pantolon ceket kombinleri ağırlıklı bloguma ekleyecek bir konu bakınıyordum ben ve Zara’daki 2 erkek yırtık kot ceket modeli konu olarak hoşuma gitti. Sonra “Binkelam için yazayım bunları” diye düşündüm, “Blog için sonra başka bir şey bakarım.”

Zara 2019 ilkbahar erkek koleksiyonunda yer alan üç ceketle tanıştırıcam sizi bu yazıda. Üçünün de özellikleri aynı. Fiyatları da öyle, her biri 270 TL. Aralarındaki fark renklerinde; biri gri, biri siyah, diğeri orta mavi tonunda denim kumaşından dikilmiş.

Özellikle genç erkeklerin hoşuna gideceğini tahmin ettiğim modelin ön kısmında yırtık detayı bolca kullanılmış. Kollarında ve sırt kısmında ise daha az var ve iyi de olmuş böyle. Her tarafından öndeki kadar çok yırtık olsaydı fazla karışık, fazla dağınık görünürdü.

Yüzde 100 pamuklu kumaştan dikilmiş olan ceket altı tane metal düğmeyle kapanıyor. Göğüs kısmında da aynı şekilde kapanan iki cebi var.

Zara’nın erkek yırtık denim ceket modelinin bir özelliği de soluk efektli kumaştan dikilmiş olması. S. M, L ve XL olmak üzere 4 beden alternatifi olan ceketin etek uçlarında saçak detayı bulunuyor.

Siyah olanda, fark edeceksiniz, yırtıklar daha az belli oluyor. Diğerlerinde içinde görünen iplikler kontrast renkte, bununkiler siyah renk; ondan galiba. Ben en çok siyahı beğendim. Bu açıdan daha sade durduğu için olabilir. Mavi ve gri olanlar baya bir parça pinçik görünüyor. Onları beğenenler de olacaktır mutlaka.

Zara 2019 erkek kot ceket koleksiyonuna göz atarsanız birçok başka jean ceket modeli görebilirsiniz. Üstteki fotoğrafta bir kısmını görüyorsunuz hatta. Fiyatlar 200 – 350 TL arasında değişiyor. Bu gördüklerinizle hemen hemen aynı tarzda sade, düz kesim modeller de var; yakada suni koyun yünü, sırt kısmında yama aplikesi veya renkli baskı gibi detayları olanlar da. Başka neler var; önü ve sırtı kot kumaşından, kolları ve kapüşonu sweatshirt kumaşına benzeyen açık gri renk kumaştan dikilmiş olanlar var. Renkli denim kumaşından dikilmiş modeller var sonra.

Yırtık kotlar son yıllarda kadınlar tarafından da, erkekler tarafından da baya benimsendi; sokaklarda giderek daha çok görüyoruz bu modelleri. Eh, ziyaretçilerimiz için böyle bir yazı hazırladığım iyi oldu öyleyse, elime sağlık.

2 Yorumlar
  1. Duo Diyet

    Yırtık kot aslında bir tarz ama erkek olsun kadın olsun fazla yırtık olursa görüntü kirliği oluyor. Renk olarak da mavinin her tonu…

    1. Hilal Uslu

      Fazlasının görüntü kirliliği yarattığı konusunda aynı fikirdeyim. Tarzın havasını da bozuyor aslında bence. Ama onların da talibi var tabii.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.