xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yırtık Kot Pantolon Modelleri

0 1.514

Yırtık jean pantolon modellerini beğeniyor musunuz yoksa yadırgıyor musunuz bilmem, ama indirdiğim resimlere bakıyorum da hiç fena görünmüyorlar. Atletlerle, salaş bluzlarla falan yapılan kombinlerde yine bir bütünlük var, blazer ceketle yırtık kot pantolon kombini yapmak daha zordur gibi geliyor bana ama yapan onu da gayet güzel yapmış. Beğenmediğim için indirmediğim resimler de oldu; pantolonların yırtıkları çok biçimsizdi, kombin kötü göründü, falan filan. Sitenin ziyaretçilerine fikir verecek kadar bol resim var yine de.

Çok fazla ve çok şekilsiz yırtıkları olanlar hakikaten hoş görünmüyordu bence. Lacivert blazerla yapılan şu kombini bayağı beğendim mesela; pantolonun bir estetiği var, renk uyumu var ve kıyafet giyenin biçimine yakışmış:

yırtık kot pantolon resimleri-2

Şu kombin de tarz duruyor, ama bence çanta siyah veya ayakkabılar açık renkli olsaydı keşke. Ya da beline siyah bir kemer taksaydı.

yırtık kot pantolon resimleri-4

Konu yırtık kot pantolon modelleri ama yırtık kot etek modelleriyle yapılmış birkaç kombin de buldum, hoşuma gitti, onları da ekledim:

yırtık kot etek resimleri             yırtık kot etek resimleri-1

Şu resimdeki pantolonun yırtıkları şekilsiz bence mesela ama kıyafetin bütünlüğü çok hoşuma gitti:

yırtık kot pantolon resimleri-13

Bu resim de podyumlardan:

yırtık kot pantolon resimleri-9

Dar kesim bir ağartılmış kot (galiba; siyah tişört ve topuklu siyah ayakkabılar; işte ince ve orantılı bir vücudu olanlara yakışacak bir kombin:

yırtık kot pantolon resimleri-8

Bir de videomuz var:

Galeriyi ekleyeyim artık. Orada yırtık kotlarla yapılmış daha birçok kombin örneği göreceksiniz. Özenerek seçtiğim resimleri beğeneceğinizi umarım. Ziyaretiniz için teşekkürler, yine bekleriz.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.