xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yunan Tarzı Gelinlik Modelleri

0 2.669

Bu yazıda tanıtacağım gelinlik modellerinin (de) 1’den fazla ismi var sayın ziyaretçiler. Helen tarzı gelinlik deniyor bunlara, antik Yunan tarzı gelinlik veya Grek tarzı gelinlik deniyor, bir de Helen tipi gelinlik şeysi var.

Başka da vardır belki de ben bu kadarını gördüm. Bazı gelinlik modellerinin böyle üçer beşer ismi oluyor.

Bu tip gelinliklerin çoğu tek omuz gelinlik şeklinde oluyor ama askılı, V yakalı veya uzun kollu gelinlik modelleri de var aralarında.

Robadan kesik olanları kilolu gelin adayları için güzel bir alternatif teşkil ediyor. Yumuşak bir dökümle göğüs kısmından aşağıya doğru inen bu modeller, fazla kiloları kamufle etmek açısından gerçekten işe yarıyor.

Bazıları göğüs kısmından hemen sonra bollaşıyor ve oradan aşağıya doğru bulut gibi, köpük gibi bir formla akıyorlar böyle; çok da hoş görünüyorlar. Böyle bir model ekleyelim hemen:

Pronovias 2014 gelinlik modelleri arasında da bu tarz gelinlikler bulabilirsiniz, özellikle Pronovias City 2014 koleksiyonunda. Markanın daha eski koleksiyonlarında da var Helen tarzı gelinliklerden. İki tanesini şimdi takdim edeyim, diğerleri galeriye kalsın.

pronovias gelinlik modelleri

Yunan tarzı gelinlik modellerinin bohem tarzı gelinlik modellerine göz kırpan bir havası var. Şöyle ki bunlarda da kabarık modeller yok pek; çoğunluğu bol kesim ve güzel, yumuşak bir dökümle iniyorlar yukarıdan aşağıya doğru. Aralarında taş işlemeleriyle süslenmiş modeller göreceksiniz ama süsleme abartılı değil, genel olarak sade ve rahat görünümlü gelinlikler bunlar; biraz da oradan bağlantı kurdum. İşte birkaç örnek daha geliyor:

Büyük beden gelinlik modelleri de ekledim bu tarzda bir iki tane, galeride göreceksiniz. Askıları ve göğüslerin altındaki enli kuşağı taşlarla süslenmiş gelinlikler, koluna yırtmaç koyulmuş çok hoş bir gelinlik, aynı özellikte bir gelinlik daha, drapeli gelinlik modelleri, asimetrik dekolteli gelinlikler ve daha epeyce bir şeyler var. Beğeneceğinizi umarım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.