xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Zara Yazlık Kız Çocuk Elbiseleri

0 1.448

Kız ve erkek çocukları için tasarlanmış Zara çocuk kıyafetleri arasında çok hoş pantolonlar falan da var, elbiselere bakarken gördüm, onlardan da yazmak lazım bir iki tane. Bana hatırlatın da bir ara yazayım. Bunu da kime söylüyorum; şu anda bu satırları okumakta olan hiç tanımadığım birine söylüyorum herhalde. Sayın ziyaretçi; siz bana bakmayın, okumanıza bakın; sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.

 

Bunu da böylece hallettikten sonraaa…Arka arkaya 2 tane Zara kız çocuk elbisesi resmi ekleyelim. Bir tanesi beyaz zemin üzerinde mavi iri çiçekleri olan, biraz da pembe karıştırılmış bir elbise olsun; öteki de ufacık desenleri olan kısa kollu, koyu mavi şirin bir elbise.

çiçekli kız çocuk elbisesi (zara)

zara kısa kollu kız çocuk elbisesi

Zara yazlık kız çocuk elbiseleri arasında küçük kızınızın üstünde görmeyi çok isteyeceğiniz şahane şeyler var ama küçük kızınız şunu değil de ötekini isterse mesela, onu istediğini almak lazım. Zorla kendi istediğinizi giydirmek de bir çözüm tabii, sonra da çocuğun kollarını bağlayarak elbiseyi çıkarmamasını sağlama yoluna gidebilirsiniz. Ama bunlar pek bilimsel yöntemler değil, çocuğun üstünde de iyi bir etkisi olmaz; tavsiye etmiyorum. Ama sayın kız evladınızın aşağıya salmak üzere olduğum elbiseyi beğeneceğini tahmin ediyorum, dantel çocuk elbisesi kategorisine giriyor bu model; koyu pembe renkli, çok hoş görünüyor. Bunun renginin kesin ‘bi’şey pembesi’ diye bir ismi vardır ama ben bilemiyorum onu. Siyahla beyazı çok kesin bir şekilde ayırt edebiliyorum, ana renkleri nerede görsem tanırım ama ara renkleri isimlendirmekten yana çok yetersizim. Onlar da çok fazla ama yani, hangi birini ezberliyceksin?

dantel çocuk elbisesi (zara)

Aşağıda da insana ‘al beni, al beni, kızına giydir beni’ diyen birtakım Zara kız çocuk elbisesi modellerinden bir kısmını daha sergiliyorum. Fırfırlı elbiseler var, kız çocuk kot elbise modelleri var, beden kısmı düz renk-etekleri desenli elbiseler, dantel detaylı elbiseler vs.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.