xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Zayıf Erkekler İçin 6 Stil İpucu

0 14.727

Zayıf, hatta belki de sıska bir erkeksiniz ve daha yapılı, daha çekici görünmek istiyorsunuz. Bu sorunu temelinden çözmek için yapmanız gereken şey kilo almaya çalışmak, bir spor salonuna yazılmak ve biraz kas yapmaya çalışmaktır aslında. Ama bunlar zaman alır. Ayrıca belki kilo almanızı ve bir kas kütlesi inşa etmenizi engelleyen çılgın bir metabolizmaya sahip olabilirsiniz. Veya günlük hayatınız, çalışma programınız veya bütçeniz düzenli olarak bir spor salonuna gitmenizi zorlaştırıyor olabilir. Şu anda sahip olduğunuz bedenle elde edebileceğiniz en iyi görünüme ulaşmanın çaresi ise, işi bilenlerin tavsiyelerine kulak vermektir. Sizin için o tavsiyelerden oluşan bir liste hazırladım. İşte zayıf erkekler için stil ipuçları:

1. Sizi Çelimsiz Gösteren Kıyafetlerden Uzak Durun

Kıyafetlerle daha güçlü ve erkeksi bir izlenim elde etmenin ilk adımı fiziksel olarak sizi daha zayıf gösterecek kıyafetler kullanmamaktır. Bu açıdan en büyük sorumlu insanı daha geniş gösteren bol, dökümlü kıyafetlerdir. Zayıf erkekler bu tip kıyafetlerle daha iri yarı, daha kilolu görüneceklerini düşünürler.

Bu yanlış bir düşüncedir. Doğru olan, bunun tam tersidir. Size büyük gelen kıyafetlerle yapılı bir erkekten çok bir korkuluğa benzersiniz maalesef.

Öte yandan, vücuda yapışan, çok sıkı kıyafetlerden de uzak durmalısınız. Onlar da yapınızın zayıflığına daha çok dikkat çeker.

Kıyafetlerinizin vücudunuzu herhangi bir yapışma, potluk vb. olmadan sardığından emin olmalısınız. Bunun için bazen bir terziyi ziyaret etmeniz gerekebilir.

Giysilerinizin omuz ve kol kısımlarına dikkat etmelisiniz. Gömlek, tişört gibi üst parçaların omuz dikişi omzunuzun kenarına tam olarak oturmalıdır. Geniş kollu üstlerden uzak durmalısınız. Bunlar kollarınızın zayıflığını iyice ortaya çıkarır.

Geniş kollu ve omuz çizgisi kolunuzun etrafında yeterince sıkı durmayan bir tişört kollarınızın daha da ince görünmesine yol açar.  Aşağıdaki fotoğrafta bunun bir örneğini görebilirsiniz. Tişörtün kolu sizi rahatsız edecek kadar dar olmamalı tabii. Ama gereğinden bol olmamasına dikkat etmelisiniz.

Skinny pantolon modelleri zayıf veya sıska erkekler için iyi bir alternatif değildir. Bu tarz pantolonlar bacaklarınızı sopa gibi gösterir.

Kullandığınız aksesuarlar da vücut tipinize uygun olmalı. Büyük saatlerden, iri tokalı kemerlerden uzak durmalısınız.

2. İnsanı Daha Güçlü Göstermek İçin Tasarlanmış Ürünleri Giyin

Bazı kıyafetlerin daha güçlü, daha yapılı görünmenize yardım edebileceğini biliyor muydunuz?

Bu işe yarayan dış giyim ürünü günlük olarak giydiğiniz yağmurluk değildir mesela. Bu etkiyi yapan kıyafetler takım elbise ceketleri, spor ceketler ve blazer tarzı üstlerdir.

Bunlar erkek formunu vurgulamak için tasarlanmış ürünlerdir ve sizi daha kaslı gösterirler.

Nasıl mı?

Öncelikle, omuzları daha geniş gösterirler. Çoğunda, omuzun normal olarak çökmeye başladığı noktada keskin bir kenar oluşturan bir dolgu vardır. Bu dolgu, her iki omuza da 1.25 santim kadar bir ekleme yapabilir. Bu rakam size büyük görünmeyebilir ama şaşırtıcı bir fark yaratır.

Fakat ceketin yaka dolgusunun çok geniş olmamasına da dikkat etmelisiniz.

İyi bir ceket, omuzlarda geniş görünür ve bele doğru daralır. Bu kesim, erkek gücünün evrensel bir simgesi olan V şeklini vurgular. Ceketin yaka klapasının V şekli bu etkiyi daha da güçlendirir.

Son olarak, blazer tarzı ceketlerin ön kısmı gömlek ve / veya kravatı gösterecek kadar açıktır. Bu kesimin yarattığı kontrast dikkati belin inceliğinden ve göğüs bölgesinin zayıflığından uzaklaştırır.

Bütün bunlar daha yapılı görünmenize yardımcı olur, ayrıca, kruvaze kesimli ceketleri tercih ederek bu etkiyi bir adım daha ileriye götürebilirsiniz. Bu, vücudunuza bir kumaş katmanı daha eklenmesini sağlar.

Katman demişken, şimdi bu konuya geçelim. Zayıf erkekler için kombin fikirleri konulu tavsiye yazılarının hemen hepsinde katmanlı giyinmenin etkisinden söz edilir.

3. Katmanlı Giyinin

Giyiminize eklediğiniz her katmanla biraz daha genişlik kazanırsınız. Sizi daha kilolu göstermek açısından kendi başına bir şey ifade etmeyen giysiler bir araya geldikleri zaman ciddi bir fark yaratabilirler.

Katmanlı giyinmek denince üst üste 3 kazak giymeyi falan düşünmemelisiniz tabii. İnceden kalına, hafiften sağlama doğru bir sıralama yapmalısınız. En hafif kumaşla başlayın ve onun üstüne eklediğiniz her parçayla biraz daha kalıplı görünün. Örneğin: İnce bir gömlek, yine ince bir kazak ve üstüne de bir ceket. Muhtemelen atlet hariç, giydiğiniz her parça görünecek; bu yüzden bu giysilerin renklerinin birbirini tamamlamasına da dikkat etmelisiniz. Renk uyumunu sağlamak konusunda güvenli değilseniz 1 – 2 renkten fazlasını kullanmayın. Örneğin açık mavi gömlek, gri kazak ve lacivert ceket giyin. Veya açık yeşil gömleğin üstüne koyu yeşil bir kazak ve en üst katman olarak da gri bir ceket kullanın.

Birçok erkek kombin yaparken renk uyumu konusunda sorun yaşar. Bu konuda risk almamanın başlıca yolu fazla renk kullanmaktan kaçınmaktır.

4. Doğru Kumaş Seçimi

Görüntüye görsel hacim eklemenin yollarından biri de kumaşı doğru seçmektir. Tüvit, flanel, denim, fitilli kadife gibi dokulu kumaşlar düz, pürüzsüz kumaşlara göre daha geniş bir görünüme bürünmenizi sağlar. Dokusu biraz daha sert ve pürüzlü görünen her kumaş, vücut kitlenizin daha fazla görünmesine yardım eder.

Triko kıyafetlerin kalınlığı da bu açıdan önemlidir. Gardırobunuzda, hafif trikoların yanı sıra kalın örgülü kazak ve hırkalar da bulundurun. Bunları seçerken sadece dokunun normal örgü giysilerden daha kalın olmasını dikkate almayın. Örgü kumaşın kendine has dokusuna da bakın.

5. Boynunuzu Kalın Gösterecek Yakaları Tercih Edin

Zayıf bir erkekseniz boynunuz da ince ve uzundur muhtemelen. Kıyafetlerinizde doğru yaka biçimini tercih ederek daha kısa ve kalın görünmesini sağlayabilirsiniz.

Fermuarlı yaka, hakim ve şal yaka gibi dolgulu, hareketli yaka biçimleri boynu daha kalın gösterir.

6. Görsel Kaliteyi Güçlendiren Renkler Ve Desenler Kullanın

Yukarıdaki ipuçlarının çoğu soğuk havalar için geçerlidir. Sıcaklık yükselmeye başladığında örgü kazaklar giymek, katmanlı giyinmek gibi şeyleri yapamazsınız. Yaz aylarında, rahat ortamlarda giyeceğiniz parçalar tişört, hafif bir gömlek gibi giysilerdir. Bu, daha kilolu ve güçlü görünmek için yapabileceğiniz manevraları azaltır. Ancak, yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığını da düşünmeyin.

Koyu renklerin insanı daha ince gösterdiğini biliyorsunuzdur. Açık renkler de bunun tam zıddını yapar. Açık renklerin zayıf erkekler için sağladığı avantajlardan biri de, insanın kas kütlesini göstermeleridir. Gölgeler, örneğin beyaz bir gömleğin üzerinde, koyu renk bir gömleğe göre daha belirgindir; bu yüzden beyaz renk vücudun çıkıntılarını daha fazla vurgular.

Desenlere gelince; yatay çizgili üstler göğsün ve omuzların daha geniş görünmesini sağlayabilir. Ama tek seçeneğiniz bu değil. Kareler ve kutular da bedeninizi daha yapılı gösterir. Büyük kutuların etkisi daha azdır. Bu tarz desenler ne kadar küçük olursa, o kadar daha geniş görünürsünüz.

Görünümünüzü Ve Güveninizi Giyim Tarzınızla Güçlendirin

Karakterinizin veya aklınızın gücünü ya da liderlik gücünüzü göstermek için fiziksel olarak güçlü olmanız gerekmez. Öte yandan, biriyle ilk defa görüştüğünüzde bu yönlerinizi iletmek kolay değildir.

Hepimiz biliyoruz ki, bundan hoşlansak da hoşlanmasak da, insanlar hakkındaki ilk izlenimlerimiz onların görünümleriyle ilgilidir. İşte bu yüzden, kişinin, içsel güçlü yanlarınızı vurgulamak için güçlü bir sunum yapmanız gerekir.

Spor yapmak, hareketli olmak hem sağlığınız için, hem de görünümüz için önemlidir; formunuzu geliştirmek için çabalamalısınız. Ancak, bu çabadan verim görmek zaman alır. Fakat daha güçlü ve erkeksi bir hava kazanmak için beklemek zorunda değilsiniz. Giyim tarzınızla şu anda sahip olduğunuz bedeni daha güçlü gösterebilirsiniz.

Bu, sadece güçlü bir imaj yaratmanıza yaramaz. Aynı zamanda kendinizi daha güçlü hissetmenizi de sağlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.