xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Kadını – Boğa Erkeği Aşk Uyumu

0 4.898

Zodyak çarkında zıt yönlerde olan Akrep kadını ve Boğa erkeği manyetik olarak birbirlerine çekilirler ve bu beklenmedik bir şey değildir. Boğa erkeği gizemli güzelliğine kapıldığı bu kadının kalbini çalmak istiyorsa sevgisini ve sadakatini kanıtlayarak onun güvenini kazanmalıdır. Güven Akrep kadınının hayatta en önem verdiği, en çok aradığı şeydir. Bu ikili bir yandan birbirleriyle yaşamayı zor buluyor, bir yandan da birbirleri olmadan yapamıyor gibidirler. Her biri diğerinin güçlü kişiliğini ilgi çekici bulur.

Boğa burcu erkeği sınırları çok zorlanmadığı sürece sakin bir insandır, çoğunlukla ılımlıdır ve duyguları kestirilebilir. Gerçekten sinirlendiği zaman ise karşısındakini şaşırtacak derecede korkunç bir öfke veya inat sergiler. Partnerinin kadınsı ve biraz geleneksel davranmasını ister, ilişkiyi yönetmesine izin verilmesinden mutlu olur.

Akrep burcu kadını görkemli bir dişiliği olan çok zeki ve komplike bir kadındır, onu anlamak kolay değildir. Gizemli, duyarlı ve tutkuludur; kendine güveni sayesinde büyük güçlüklerin üstesinden gelebilir. Ne düşündüğünü tahmin etmek de, ondan bir şey gizlemek de kolay değildir. Seveceği bir erkekle karşılaştığında aşkını ve tutkusunu tereddüt etmeden gösterir. İkisi de iddialı ve kararlı bir yapıya sahip olan bu kadınla erkek uyumlu bir birliktelik yaşayabilirler.

Akrep kadını – Boğa erkeği ilişkisi cinsel yönden oldukça tutkulu olur. İkisi de cinselliğe düşkündür ve seksi ilişkilerini güçlendiren önemli bir unsur olarak görürler. Şu, birçok Boğa erkeği için geçerlidir: İyi seksin olduğu yerde kalır ve sadık olurlar.

Bu ikili tanıştıklarında birbirlerini çok cazip bulurlar ama ilişkileri uzun vadede bazı sıkıntılara sahne olabilir. Akrep kadını tatlı, sakin, kadınsı ve çekingen bir kılıfın altında son derecede güçlü yönleri olan bir kadındır. Erkeğin tanıştıkları ilk zamanlarda var olduğunu sandığı kadar masum ve tatlı bir kişiliğe sahip değildir. Değer görmediği veya kendisinden çok fazla şey talep edildiği zaman karanlık tarafı gün yüzüne çıkar.

Akrep kadınının Boğa erkeğinin takdir ettiği zevkleri ve standartları vardır. Kendisi bu adamın kolay kolay bulamayacağı bir destekçidir; onun cesur ve iddialı kişiliğini takdir eder, hedeflerine ulaşması için yardım eder, cesaret verir. Sevip sevildiği zaman gayet sadık ve güvenilir bir kadındır fakat ilişkide hakim güç olmak istediği için partneriyle çatışabilir. Bu çiftin ortak yönlerinde biri de ikisinin de evliliğin kutsal bir bağ olduğuna inanmasıdır. Ayrıca parayı gereksiz yerlere harcamaktan hoşlanmaz, iyi kullanmak isterler.

Güven ve sadakate önem veren 2 kişiden oluşan Akrep kadını – Boğa erkeği çifti iyi geçinmek, mutlu bir ilişki yürütmek istiyorlarsa birbirlerinin hatalarını affetmeyi öğrenmeli ve aşırı mağrur ve dirençli yönlerinden biraz taviz vermelidirler. İkisinin öfkesi de pek ılımlı değildir, birbirlerine kolay kolay unutulmayacak acı sözler söylememeye dikkat etmeleri gerekir.

Akrep su grubuna aittir; derin düşünür, duygusal ve duyarlıdır. Onun olayları dramatize etmeye eğilimli olması sakin ve mantıklı bir yapısı olan Boğaya ters gelebilir. Boğa erkeği duygusal oyunlardan, sözlü imalardan hoşlanmaz. İhanete anlayış göstermez. Korkunç öfkesini ortaya çıkaracak konulardan biri budur.

Boğa burcu erkeği – Akrep burcu kadını ilişkisinde taraflar, öfke gözlerini kör ettiğinde birbirlerine ciddi duygusal acılar verebilirler. İlişkinin egemen tarafının kim olacağı konusunda da çatışırlar. İşlerin iyi gittiği zamanlarda ise her biri diğerinin bazı eksik yönlerini telafi edebilir. Kadın erkeğin duygularının derinliklerini keşfetmeyi öğrenmesine yardım eder, erkek de onun duygusal açıdan daha istikrarlı olmasını sağlar.

Bir uzlaşma zemini yaratıncaya kadar ciddi bir irade savaşı verirler. Fakat, birbirlerini ne kadar zorlarlarsa zorlasınlar aralarında derin bir uyum da vardır ve ayrılma kararını kolayca alamazlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.