xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

0 2.407

Dürüstlük Aslan burcu kadınının özellikleri listesinde ilk sıralara yazılması gerekenlerden biridir; bu kadın kendisine yalan söylenmesine karşı tahammülsüzdür. Canlı ve enerjiktir, sempatik yaklaşımları ve güzel sohbetiyle dikkat çeker. İnsanları etkileyen yanı dişiliğinden ziyade canlı ve neşeli tavırlarıdır.

Farklı insanlarla iletişim kurmayı sever fakat dostlarını titizlikle seçmeye çalışır; herkesle yakınlaşmaz. Aslan burcu kadınları genelde bencil ve gösterişe düşkün, onaylanıp pohpohlanmaktan hoşlanan bireylerdir; fakat bir yere kadar. Yerinde ve özgün iltifatları tercih eder.

Aslan kadınının doğuştan gelen bir iktidar ve otorite eğilimi vardır. Eleştirilmekten hoşlanmaz, hata yaptığını kabul etmekte zorlanır. Rol yapmaya, olduğundan farklı görünmeye eğilimlidir. Oyunculuk yeteneği çok yüksektir. İpleri karşı tarafa bırakmış gibi göründüğü zamanlarda bunu bilinçli olarak yapar; aslında kumandayı elden bırakmaz.

Dışarıdan kuyruğu dik tutan pek çok Aslan kadınının içinde sevilmek ve iltifat görmek için deli olan bir sokak kedisi vardır. Aslan kadını kediyle aslan arasında sürekli bir geliş gidiş halindedir.

Sırf kendine odaklanmış gibi görünse de değer verdiği, ayırdığı insanları kendinden daha ön planda tutar. Kendine özgü bir ışıltı ve çekicilikle oldukça yüksek bir ego Aslan burcu kadınının özellikleri arasında en çok göze çarpanlarıdır. Ayırt etmek lazım; yüksek olan öz güveni değil egosudur. Duygularını uçlarda yaşar. Bakımına özen gösterir, ilgi toplamayı sever ve tarzıyla bunu başarır da.

Aslan burcu kadını kültürlüdür, onun ilgisini çekip beğenisini kazanmak istiyorsanız yanında dik ve asil bir duruş sergilemeniz ve konuşmanıza dikkat etmeniz gerekir. Bu kadın sevdiğini tam sever; hatta bunu abartabilir. Özgürlüğüne düşkündür, müdahaleden hoşlanmaz.

Çok açık sözlü ve hatta bazen patavatsız bir yapısı vardır ve bu yüzden kırıcı olabilir. Öte yandan kırılgan ve hassastır da.

Yumuşak başlı ve tatlı bir şekilde konuştuğu zamanlarda poz yapıyor olabilir. Lider ruhludur, fakat aynı zamanda samimi ve eğlenceli bir kişiliği olduğundan bu yönü itici görünmez.

Sanata eğilimlidir. Her şeyin iyisini sever, giyim kuşama -süse fazlaca para harcayabilir. Hem cömert hem de savruktur, bu yüzden kolay kolay para biriktiremez.

Akıllı, canlı ve zariftir ve genellikle popüler olmakta zorlanmaz. Zekidir, gelişmiş bir analiz yeteneğine sahiptir. Tutkuludur, tutkusu saplantıya dönüşebilir. Bunu fark etmeyebilirsiniz ama hayal kırıklığına uğradığı zaman acısını çok şiddetli bir biçimde yaşar.

Kıskançtır ama kıskanılmaktan pek hoşlanmaz. Kendisine ilgi gösterilmesinden, jest yapılmasından çok etkilenir.

Hayalcidir. Oldukça duygusal ve kırılgan bir yapısı vardır ama bunu sert bir duruşun arkasında gizlemeyi başarır.

Doyumsuzluk da Aslan burcu kadınının özellikleri arasındadır. Bu kadın istediği ve merak ettiği şeylere ulaşır ama elde ettiği şeyden kısa sürede sıkılabilir. Saçlarına önem verir. Burcun kadınlarının çoğunun güzel ve bakımlı saçları vardır.

Aslan burcu kadınında şöyle bir çelişki de görülebilir: Kendisi hoşlanmadığı bir insanı bozmak konusunda gayet başarılı iken sadece sevdiği için hiç de kendisine uygun olmayan, hatta genel olarak da olumlu sayılmayacak bir kişiliğe; kendisini üzecek birine sınırsız bir hoşgörü gösterebilir.

Tam anlamıyla kinci sayılmaz ama sevdiği şeylere laf söyletmez. Söylerseniz de bunu unutmaz ve fırsat bulursa yüzünüze vurur. Kafası çalışır, tuttuğunu koparma potansiyeli vardır fakat bunu yapabilmek için içindeki kedinin tembel ve ağırkanlı yanıyla mücadele etmesi gerekir.

Suçlu, hatalı olduğunu kabullenmekte zorlanır. Kendisine yapılmasından hoşlanmadığı şeyleri başkalarına yapar ama aynı davranış kendisine yöneldiğinde bozulur.

Küçük bir iltifattan çok etkilenebilir, küçük bir şakadan dolayı çok fazla üzülebilir. Belli etsin veya etmesin, oldukça merhametlidir.

Cüretkardır, çekingen ve ürkek bir tip değildir. Ona kendini değerli hissettirirseniz sizin için çok şey yapabilir. Hediye almaktan da, vermekten de hoşlanır.

Saf ve katıksız bir gurur duygusuna sahiptir. Toplum içinde rencide edilirse bunun acısını çok fena çıkarabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.