xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Erkeği – Koç Kadını Aşk Uyumu

0 10.814

Koçun hassas ve Aslanın güçlü ateşleri birbirine karıştığı zaman ortaya çok sıcak, büyüleyici ve tutku dolu bir ateş çıkar. Aslan erkeği – Koç kadını ilişkisi yoğun heyecanlarla dolu bir ilişkidir.

Aslan erkeği cömert bir doğası olan mantıklı, dürüst ve sevdiği kadına karşı romantik davranabilen bir adamdır, bu özellikleriyle Koç kadınını mest eder. O da tutkulu ve güçlü bir kadındır, Aslanın evde ve yatak odasında tatmin olmasını sağlar.

Bu ikili birbirleriyle tamamen senkronize olabilirler ve aşk hayatları ikisi için de birçok açıdan doyum vericidir. Fakat ikisinin de egosu yüksek ve kıskanç yapıda olması aralarında sorunlar yaşanmasına yol açabilir.

Her 2 taraf da tutkulu bir ilişki ister ve bunu birbirlerinde bulurlar, fakat tutku biterse o müthiş uyumları tarihin sayfalarına gömülebilir.

Aslan burcu erkeği – Koç burcu kadını demek yönetici, hakim, lider bir kişiliği olan bir erkek ve enerji dolu, hassas ve güçlü bir kadın demektir; birbirlerinin ihtiyaçlarını kavrar ve birbirlerini dengelemeyi öğrenirlerse son derecede uyumlu ve sevgi dolu bir ilişkileri olur. Kadın bu adamın enerjisini ve gücünü sever, onun kendi çevresinde oluşturduğu dinamik ve kollayıcı atmosferden hoşlanır.

Ego çatışmaları ikilinin arasını bozabilir fakat birbirlerine sevgi ve şefkat göstererek bu tarz sorunları kısa sürede aşabilirler. İkisi de bağımsız ve yaratıcı kişiliklere sahiptirler ve şahsiyet sahibi insanlardır; geri çekilmeyi sevmezler. Bu yönleriyle birbirlerinin hayatına tat katarlar.

Canlı, zeki ve sevgisini çevresini güzelleştirerek gösteren bir kadın olan Koç kadını kendisini onore etmeyi ihmal etmeyen partnerini övmekten ve teşvik etmekten geri kalmaz. Bu, erkeğin çok hoşuna gider, çünkü son derecede onurlu ve gururlu biri olan bu adam bir yandan da pohpohlanmaya muhtaçtır.

İkisi de cesur kişilerdir ama kadın tarafı risk almaya daha meyillidir. Cesaretlerine ve egolarına zarar gelmesinden korktukları için başkalarının yardımına ihtiyaç duyduklarını dile getiremezler, fakat övgüleriyle birbirlerini destekleyip yüceltmeye her zaman hazırdırlar.

Tutkularla ve hırslarla dolu, aktif Koç kadını Aslan erkeğine karşı başlangıçta utangaç ve tatlı davranır. Flört etmeyi seven ve gayet güzel becerebilen bir kadındır, bu alandaki kapasitesini denemekten hoşlanır. Fakat onun bu yönünden endişe duymak gerekmez, partnerine son derecede sadıktır.

Erkek ilişkide baskın güç olmak ister ama bazı maçları sevgilisinin almasına da göz yumar. İkisi de sekse biraz kazanılacak bir karşılaşma gözüyle bakarlar, bu yüzden yatak hayatları heyecanlı olur. Beraberliklerinden kolayca vazgeçemezler çünkü bu heyecanı uyandıracak ve canlı tutacak birini bulmaları kolay değildir.

Tarafların öfkelerini kontrol etmesi çok önemlidir Koç kadını – Aslan erkeği ilişkisinde. Aşklarının uzun ömürlü olmasını sağlayacak en önemli faktörlerden biri budur. Bu romantizm dozu yüksek bir ilişki olur, aşkın bir dans pisti olduğunu varsayın, bu çiftin yaptıkları ustalıklı ve zarif bir tangodur. Bu ikili hem tutkulu aşıklar, hem de her gün yeni bir serüven yaşamak için yola koyulan iki dostturlar. İkisinin de beklentisi heyecan ve tutkudur ve bu açıdan birbirlerinin beklentilerini rahatça karşılarlar. Karşılıklı sevgi ve saygı devam ettiği sürece hayatın her alanında birbirlerinden büyük keyif alırlar.

Yıldızlara göre bu oldukça umut verici bir ilişkidir. Kadın erkeğinkinden hiç de aşağıda kalmayan tutkusu ve gücüyle onu tamamlarken bazen başka birisi için kolay kolay vermeyeceği tavizler verir. Erkek ise onun samimi hayranlığı karşısında kendini daha güvenli ve güçlü hisseder, partnerinin rüyalarının gerçek olmasını sağlamaya çalışır.

Hakimiyet kurmayı seven Aslan erkeği bunu doğru bir şekilde, kadını incitmeden ve ezmeden yapabilirse onun şimdiye kadar varlığından kendisinin de pek haberdar olmadığı dişi yönlerinin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Bu çiftin karşılıklı öfke patlamaları bazen korkutucu olabilir ama ikisi de kin tutmamaya çalıştığı için bu kavgaları büyük yaralar almadan atlatabilirler.

İlişkilerinin sararıp solmaması için, başlangıçta onları birbirlerine çeken yönlerini unutmamaya ve yitirmemeye çalışmaları gerekir. Ortaklıkları rekabete dönüşürse kadının bencilliği ve erkeğin küstahlığının karşı karşıya gelmesinin sonucu olarak hızla birbirlerinden kopabilirler.

İkisi de mücadeleci ve yenilgiyi sevmeyen insanlardır, bu açıdan birbirlerini dengelemeye çalışmalıdırlar. Gereksiz güç çatışmaları bu güçlü ve sağlıklı ortaklığın bozulmasına, çiftin enerjisinin ve iyimserliğinin azalmasına yol açabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.