xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Erkeği – Balık Kadını Aşk Uyumu

0 3.268

İki Balık burcu üyesi ilk bakışta mükemmel bir çift gibi görünebilir ama yüzeyin altına baktığınızda birbirlerine yaklaşmakta zorlandıklarını fark edebilirsiniz. İkisi de romantik, nazik ve şefkatli insanlardır, asla birbirlerine bilerek zarar vermezler.

Balık kadar empatik bir burç yoktur. Balık kişisi, sevdiklerinin ve arkadaşlarının acı çekmesinden çok etkilenir ve kendisi de acı çeker. Aslında son derecede güçlü olan ve gerçek bir hayranlıkla desteklenen Balık erkeği – Balık kadını uyumunda sorun, iki tarafın da gerçeklikle ilgili sorunları olmasıdır.

Bu erkekle kadın, tüm dünya onlara karşı imiş gibi hissederler ve kendi küçük dünyalarında iki kişilik sıkı bir ekip oluşturup birbirlerine sonsuz, sınırsız bir ilgi ve destek sunarlar. Ne var ki bu dünyanın dışında, rahatsız edici gerçekleri de olan büyük bir dünya vardır ve onlar zor anlarla, sorunlarla veya olaylarla karşı karşıya kalmaktan korkarlar.

Hayatla ilgili her şey yolunda iken gayet tatlı ve manevi yönden güçlü bir ilişkileri olur. Fakat bir şeyler ters gittiğinde, ilişkileri, görüp görebileceğiniz en aldatıcı ilişkilerden biri olabilir.

İkilinin karşılaştığı en büyük problem gerçeklerle yüzleşmekten kaçınma eğilimidir. Bu olumsuz yönlerinin birbirine bu kadar benzemesi, zorluklar karşısında savunmasız kalmalarına yol açabilir. Ama, en az biri yükselen burcu itibariyle toprak grubunun özelliklerini taşıyorsa işler değişir. Bu, onlara gerçeklere dayanma gücü verir, zira toprak grubunun özelliklerinden biri gerçekçiliktir.

Balık burcu erkeği – Balık burcu kadını ikilisi, konuşmaya başladıkları zaman, ne kadar çok ortak noktaları olduğunu fark ederler. Tam anlamıyla birbirlerinin ruh eşidirler. İkisinin de sezgileri güçlüdür ve aynı dünya görüşünü paylaşırlar. Kısa sürede aralarında derin bir manevi bağlantı oluşur.

Yatakta çok iyi zaman geçirirler; ikisi de hem yumuşak ve romantik, hem de şehvetli insanlardır. İkisi de bir şeyleri aceleye getirmeyi sevmediği için, beraber olmakta acele etmezler.

Bu çiftin uyumluluk potansiyeli gerçekten yüksektir. Burçlar aleminin en uyumlu ikilisidir onlar. Birçok kişi onların birbirleri için yaratılmış olduğunu veya önceki hayatlarında birlikte olduklarını düşünebilir. Ancak, ilişkilerinin eğlenceli veya rahatsız edici olması, hayallerinin onları nereye yönlendirdiğine bağlı olarak değişir.

Birbirlerinin derin ve karmaşık duygusal ihtiyaçlarını çok iyi anlarlar. Birlikte iken hiç sıkılmazlar. Ne var ki, çoğunlukla gerçeklere odaklanmak yerine hayallerde kaybolma eğilimindedirler. İşler yaşamı, sevgiyi ve sorumlulukları dengeleme aşamasına geldiğinde becerikli değildirler.

Birbirlerini anlamak için çok fazla kelime kullanmaları gerekmez, ancak, birbirlerine çok fazla benzedikleri için aynı sorunlarla başa çıkmak zorunda kalabilirler. İkisi de duygu durumu sıklıkla değişen, tutarsız insanlardır ve birbirlerini bu yönden olumsuz etkileyebilirler. Biri depresif bir ruh halinde iken diğeri ona güç vermeye çalışmak yerine matemine eşlik etme yoluna gidebilir.

Gerçek hayatla baş etmek yerine içinde bir şey hissetmeyecekleri veya incinmeyecekleri bir hayal dünyasına sığınmaya meyillidirler.

İkisi de pratik, gerçekçi ve becerikli insanlar olmadığından, kariyer ve parayla ilgili sorunlar yaşayabilirler. Hayat onlara karşı döndüğünde, savunmaya geçer ve başarısızlıkları için başkalarını suçlamaya başlarlar. Bu arada, yapmadıkları şeyler için birbirlerini suçlama yoluna da giderler ve bu da ilişkilerini yıpratır.

Balık erkeği – Balık kadını ilişkisinin uzun süre, sağlıklı bir şekilde devam etmesi için en az birinin gerçeklerle yüzleşmeye ve sorumluluk üstlenmeye eğilimli olması gerekir. Ne kadar organize olurlarsa, o kadar mutlu olurlar.

Balıklar zor durumlarda çok zayıf olabilen insanlardır. Bu yüzden, iki tarafın da bu burçtan olduğu bir ilişkinin başarılı olması için, tarafların yeryüzüne daha çok temas etmeye ve daha az hayalperest olmaya çalışması gerekir. Sorumlu olmak, ikisinin de öğrenmesi gereken bir şeydir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Balık Erkeği – Terazi Kadını

Balık Erkeği – Yay Kadını

Balık Erkeği – Aslan kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.