xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Burcu Kişisinin 21 Özelliği

0 2.197

Elementi: Toprak

Özelliği: Değişken

Tarih aralığı: 23 Ağustos – 22 Eylül

Yönetici gezegeni: Merkür

En uyumlu olduğu burçlar: Balık, Yengeç

1.Bir Şey Hakkında Konuşmakla Kalmaz, Onu Yapar

Başak’lar amaçları hakkında konuşmakla yetinen insanlar değillerdir. Bir şey yapmaya karar verdiklerinde, onu gerçekleştirene kadar üstünde çalışırlar. İşler zorlaştığı zaman bile akıllarına koydukları şeyin peşini bırakmamalarını sağlayan bir öz disipline ve sabra sahiptirler.

2.Zor Sorunlara Çözüm Bulmasını Sağlayan Analitik Bir Akla Sahiptir

Başak burcu kişisi akıllı, mantıklı bir insandır ve sorun çözmek konusunda oldukça iyidir. İçinden çıkılması çok zor görünen sorunları bile küçük parçalara ayırabilir ve gerçekten işe yarayan bir çözüm bulabilir.

3.Beceriksizliğe Ve Aptallığa Karşı Toleranslı Değildir

Düpedüz beceriksizlik ve aptallık karşısında sabır gösterebilen biri değildir. Böyle yorumladığı durumlarla karşılaştığında bazen derin bir nefes alması ve içinden 10’a kadar sayması tavsiye edilir. Dünyadaki herkes roket bilimcisi olamaz, değil mi?

4.Pek Belli Etmez Ama Hassas Ve Duygusaldır

Derinlerde oldukça hassas ve duygusal olabilir ama çoğu zaman bunu fark edemezsiniz. Yaşadığı şeyler, etrafında olan bitenler ona ağır gelebilir ama başkalarını kendi sorunlarıyla sıkma korkusuyla bu konuda konuşmaktan kaçınabilir.

5.Mükemmeliyetçidir – Bazen Haddinden Fazla

Başak,  mükemmeliyetçi olmakla ünlüdür. Bir şeyin en doğru biçimde yapılması onun için çok önemlidir. Kendisi için yüksek standartlar koyar ve çıtayı giderek daha da yükseğe çıkarır. Her zaman, daha iyisini yapabileceğini düşünerek kendini zorlar. Bu yüzden gereksiz bir stres altında çalışabilir.

6.Sadece Birkaç Kişinin Görebileceği Haşarı, Eğlenceli Bir Tarafı Vardır

Burcun kişileri genel olarak mesafeli ve kapalı insanlar olarak bilinirler ama kendilerini rahat hissettikleri insanların yanında ortaya çıkardıkları esprili, eğlenceli bir yönleri de vardır. Bir Başak kişisine yakınsanız ondan gayet zekice ve yerinde espriler duyabilirsiniz.

7.Başak Burcu Kişisi Gerçeklere Ve Somut Kanıtlara Göre Karar Verir

Dedikodulara ve başkalarının duyumlarına göre davranan bir insan değildir. Akıl yürütmelerini gerçeklere ve somut kanıtlara dayandırmayı tercih eder. Başak’lar, her konuda kendi sonuçlarına varmak isteyen şüpheciler ve bağımsız düşünürlerdir.

8.Güçlü, Esaslı Fikirleri Vardır Ve Onları Dile Getirmekten Çekinmez

Sürüye göre hareket eden bir insan değildir. Fikirlerini kafasında oturtmuştur ve çoğu zaman rahatça ifade eder. İnançlarına ve fikirlerine sıkı sıkıya bağlıdır.

9.Detaylı Düşünen Bir İnsandır, Kuruntulu Olabilir

Başak bazen küçük, önemsiz şeyleri bile uzun uzun analiz ederek strese girebilir. Zihni sürekli çalışan biridir, kontrol edemezse yanabilir bile. Uzun vadede aklı başında kalabilmek için dinlenmeye, mola vermeye, rahatlamaya mutlaka zaman ayırması tavsiye edilir.

10. Genellikle Çatışmaktan Kaçınmaya Çalışır

Başak, doğası gereği, barışçıl bir insandır. Uzayan tartışmaları, çatışmaları sevmez. Gerilimli durumları, kontrolden çıkmadan sözcükleriyle yumuşatmakta iyidir.

11.Ancak, Pısırık Da Değildir, Sıkıştırıldığı Zaman Kendini Gayet Güzel Savunur

Pasifist bir insan olabilir ama onu bir köşeye sıkıştırırsanız altta kalmaz. Kolayca mat edebileceğiniz biri değildir. Saldırgan bir eylem yapmadan, tek bir sözüyle insanı yerinde mıhlayabilecek kadar akıllıdır.

12.Sorgulanmayı Ve Eleştirilmeyi Hiç Sevmez

Bir Başak kişisini sinir edecek bir şey varsa, bu, bir başkasının ona kararları ve yaşam tarzı hakkında ders vermeye kalkmasıdır. Kendini sorgulanıyor gibi hissetmekten, hareketlerinin eleştirilmesinden hiç hoşlanmaz.

13.Otoriter Olabilir Ama Bu Daha Çok İş Hayatında Geçerlidir

Başak’lar zaman zaman biraz otoriter olabilirler. Hatta, bir amir olarak altındakileri köle gibi çalıştırdıklarını düşünenler vardır.

Ancak, bir ekip oluşturma ve gereken işlerin yapılmasını sağlama yönünde kayda değer bir yetenekleri olduğunu da kimse inkar etmez. Bu özellikleri yüzünden, girdikleri çoğu işte lider konumuna getirilirler.

14.Karşı Cinste Güven, Hırs Ve Zekadan Etkilenir

Güzel bir kadın olmaktan başka bir özelliğiniz yoksa Başak muhtemelen sizden hızla sıkılacaktır. Güzelliğiniz elbette ilgisini çeker ama onu gerçekten yakalamak için güvenli, akıllı ve biraz da hırslı olmanız gerekir.

15.Soğuk Görünebilir Ama Aslında Rastgele İnsanlara Açılmayan Biridir

Başak bazen kendisini iyi tanımayan kişilere soğuk ve uzak görünebilir. Fakat asıl gerçek onun seçici biri olduğudur. Birine açılmadan önce, onu yakından tanımaya zaman ayırır. Güvenip güvenmeyeceğine öyle karar verir.

16.Dolaptan Yeni Çıkmış Bir Salatalık Kadar Soğuk Görünürken Sinirsel Bir Yıkımın Eşiğinde Olabilir

Başak burcu kişisi, içinde duygusal bir harabe halinde olsa bile dışarıdan aldatıcı bir şekilde sakin görünebilir. Genellikle yardım istemeye eğilimli değildir. Duygularını içinde biriktirme alışkanlığı yüzünden zarar görebilir.

17.Organize Bir İnsandır, Düzensizliği Sevmez

Sistematik biridir Başak; hayatını her şeyi kolaylaştıracak şekilde organize etmeyi sever. Dağınıklık ve karmaşa, odaklanmasını zorlaştırır.

18.Her Zaman Hesaplı Kararlar Alır

Akıllı ve sağduyulu bir insandır, acele veya panikle anlık kararlar almaz. Özellikle önemli bir karar almadan önce meselenin bütün artı ve eksi yönlerini gözden geçirir.

19.Hiç Kibirli Değildir

Başarıya eğilimli, akıllı, mantıklı ve becerikli biri olmasına rağmen yetenekleri konusunda gayet alçak gönüllüdür. Öyle ki, övgü ve iltifatları kabul etmekte bile zorlanabilir.

20.Geleceğini İnşa Etmek İçin Çok Çalışır

Başak, her zaman kendisi ve sevdikleri için daha iyi bir gelecek oluşturmaya çalışır. Devamlı geleceği düşünür ve hayallerini gerçekleştirmek için planlar yapar.

21.Bir Arkadaş Olarak Sonuna Kadar Sadıktır

Başkalarına açılması diğer burçların üyelerine göre daha uzun sürebilir. Ancak, onun güvenini ve dostluğunu kazanırsanız, son derecede sadık bir dost kazanmış olursunuz. Başak, her durumda dostlarının yanında olacak biridir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Başak Burcu Erkeğini Anlamak

Balık Burcu Kişisinin 21 Özelliği

Aslan Burcu Kişisinin 21 Özelliği

Yay Burcu Kişisinin 21 Özelliği

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.