xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bohem Tarzı Kıyafetler

3.206

Bohem tarzının zamansız bir tarz olduğunu söyleyebiliriz; her zaman sevenleri var, her zaman alıcısı var ve bunun moda trendleriyle pek ilgisi yok. Bohem tarzı kıyafet modelleri yarattığı hava yüzünden de seviliyor; biraz hürriyeti, biraz sanatı, biraz tabiatı yansıtan bir hava bu. Etnik desenli bluz ve elbiseler, şal desenli etekler, fırfırlı tunikler, uzun salaş hırka modelleri, büyük şapkalar, etnik bileklik ve kolyeler, püsküllü yelekler veya çizmeler, çiçek desenli elbise çeşitlerinin altına giyilen botların nasıl bir havası varsa bazılarımızı fena halde çekiyor; beni hep çekmiştir mesela.

Üstü kendi renginden motiflerle, dantellerle süslenmiş yakası açık, açık renkli bir elbise koydum galeriye; hippi tarzı İspanyol kol elbise resimleri koydum, folklorik desenli tunikler koydum, yandan yırtmaçlı kiremit rengi uzun bir elbise koydum. Hızımı alamadım yakası lastikli, öncen bağcıklı diz üstü bir elbise ekledim; yaka çevresi desenli ve eteği sulu elbise resimleri ekledim, içinde bir bohem tarzı çanta resmi de olan bir görsel ekledim – püsküllü bir çanta. Maksi elbiseler, ajurlu hırkalar, kilim desenli hırka resimleri ekledim. Saygılarımla beğeninize sunarım.

Bohem tarzı kıyafet modelleri aynı stilde aksesuarla bütünlendiğinde bir başka havalı görünüyor. Doğal taşlı, kemik uçlu kolyeler; sıra sıra boncuklu bileklikler, üzerinde tribal desenler olan kalın bileklikler, doğal taşlı küpeler, geniş kenarlı şapkalar bu tip kıyafetleri güzel bir biçimde tamamlıyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.