xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Dalgalı Saçlar İçin Dermaderm Argan Özlü Saç Bakım Sütü

0 2.889

1 yıldan az bir zaman önce tanıştım galiba Dermaderm argan özlü saç bakım sütü ile ve hemen hoşlandım kendisinden. Oldukça dalgalı saçlar var benim başımda ve bu ürün, reklamlarında vaat edilen şey bu olmasa da bir saç şekillendirici olarak gayet işime yaradı benim, kaçıncı keredir alıyorum. Kıvırcık saçlar için de işe yarar mı bilemiyorum ama olabilir, benim saçlarım da öyle hafif dalgalı sayılmaz.

Dalgalı saç güzelce jöle sürüldüğü zaman gayet hoş görünüyor ama jölenin verdiği sertlikten ve kıtırlık hissinden hiçbir zaman hoşlanmamışımdır. Kullandım ama sevmeyerek kullandım, hiçbir şey kullanmadan olmuyordu.

Köpük denedim, istediğim sonucu vermedi; birtakım markaların belirgin bukleler sağlayacağı vaat edilen 7 / 24 şekillendirici bakım ürünlerinde de çok hoşnut kalmadım. Şimdiye kadar denediğim alternatifler arasında benim için ideal 7 / 24 saç bakım ürünü Dermaderm’in bu ürünü oldu.

İçeriğinde bir sürü bir şeyler bulunan bu bakım sütü saçları beslemeyi, canlandırmayı, nemlendirmeyi, dökülmeyi azaltmayı falan da vaat ediyor ama bu açılardan işe yarayıp yaramadığının farkında bile değilim açıkçası. Ben hep bir durulanmayan şekillendirici gözüyle baktım, onun için kullandım, sonucunu da beğendim. Yüzde 100 doğal argan özü içeriyormuş, belki de eser miktarda içeriyordur; bilmiyorum. Ama cidden işime yaradı.

Farklı ışıklarda çekildiği için renkleri farklı görünse de fotoğrafta gördüğünüz saçlar benim açık kumral tonunda boyanmış dalgalı saçlarımdır. Duş yaptıktan sonra veya saçlarımı kabarık, şekilsiz bulduğum, yatıştırmak istediğim herhangi bir zamanda Dermaderm argan özlü saç bakım sütü uyguluyorum ve bu ürün bende gördüğünüz havayı sağlıyor.

En güzel tarafı şu ki saçlarım sertleşmiyor, kıtır kıtır olmuyor.

Neredeyse 10 aydır saçlarımı sabunla yıkayıp sirkeli suyla duruluyorum, no poo yapıyorum yani. Gördüğünüz saçları o yönden de değerlendirebilirsiniz.

Ürün incelemesi tarzında yazılarım yoktur benim pek, bu belki de ilktir hatta. Aynı ürünün farklı kişilerde farklı sonuçlar verebileceğini de biliyorum tabii. Fakat benimkiler gibi dalgalı, kuruya yakın, pek yumuşak olmayan saçlarınız varsa hem bakım, hem de şekillendirme için bu ürüne bir şans vermenizi tavsiye ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.