xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkekler İçin 8 İlk Buluşma Tüyosu

0 1.860

İlk randevu öncesinde, sırasında ve sonrasında insanın kafasının içinde dönebilecek birçok soru vardır. Ne giymeniz, nasıl bir yerde buluşmanız, nelerden ve ne şekilde söz etmeniz, nelerden söz etmemeniz gerektiği gibi konularda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden erkekler için ilk buluşma tüyoları içeren bir yazı yazmaya karar verdim. Umarım yardımı olur.

1. İlk İzlenimde Olumlu Bir Etki Bırakmak İyi Olur

Genel olarak salaş, rahat bir giyim tarzınız olabilir veya giyime pek önem vermiyor olabilirsiniz ama ilk randevuda biraz özenli davranmak iyidir. Bu, tarzınızdan ödün vermeniz veya smokin giymeniz gerektiği anlamına gelmez.

Fakat, mesela çoğu zaman yırtık kot giyiyorsanız, ilk buluşma için sade, düz bir pantolonu tercih edin. Mevsim uygunsa bir jean pantolon ve güzel bir gömlek veya tişört giyebilirsiniz mesela bunların birbirine yakışmasına ve uygun ayakkabılar giymeye dikkat edin.

Giyinmeden önce tıraş olun ve duş alın. Dişlerinizin, tırnaklarınızın temizliğinden emin olun.

Kıyafetiniz için karar verirken buluşma mekanını da dikkate alın.

Daha sonra görüşmeye devam edecek olursanız farklı kıyafetler giymek ve tarzınızı tam olarak yansıtmak için fırsatınız da olacak.

2.Kendinizi Rahat Hissedeceğiniz Bir Yeri Tercih Edin

Bir kızla ilk randevu fikri bazen insanın gözünü korkutabilir. Buluşacağınız yeri siz seçecekseniz alışkın olduğunuz bir çevreyi, rahat ettiğiniz bir mekanı tercih edin; böylece daha az gerginlik hissedersiniz. Fakat arkadaşlarınıza rastlayacağınız bir yer olmamasına da dikkat edin, bu biraz rahatsız edici olabilir.

3.Güvenli Olun

Kendine güvenmek insanı parlatır ve daha çekici gösterir. Utangaç bir yapınız varsa randevudan önce her fırsatta insanlarla konuşarak pratik yapın. Buluştuğunuz zaman da, konuşmak için meraklısı olduğunuz, ilgilendiğiniz konulardan söz edin. Bildiğiniz bir konuda daha rahat, daha tutkulu konuşursunuz; bu da güveninizi arttırır.

Birçok insanın görünümüyle ilgili kaygıları vardır. Bu sizde de olabilir. Fakat, kendinizden memnun ve rahat görünürseniz karşınızdaki kadına daha çekici gelirsiniz.

4.Her Şeyden Konuşmayın

Bu buluşma iyi gider de devamı gelirse hikayelerinizi paylaşmak için daha birçok fırsatınız olacak. Duraklamalardan korkmayın, anlatabileceğiniz her şeyi anlatmayın ve çeşitli konular açmaya çalışın. Kendinizi bir şeyler anlatmaya fazla kaptırmayın, çünkü onu da konuşturmaya çalışmalı ve dinlemelisiniz. Dinlemek önemlidir; zira hakkında bir şeyler öğrenmek istediğinizi, ne söyleyeceğiyle ilgilendiğinizi gösterir.

5.Eğlenceli Sohbet Konuları Bulmaya Çalışın

Kaygısız ve neşeli bir şekilde konuşmaya gayret edin. İşinizden ne kadar şikayetçi olduğunuzu veya diğer sorunlarınızı bu sohbet sırasında ele almaya kalkmayın. Evet, bazen ciddi olmak da gerekir ama tanışmanın ilk aşamalarında hafif ve keyifli şeylerden söz edin.

6.Eski İlişkilerinizden Söz Etmeyin

Eski sevgili konusu ilk buluşma için tehlikeli bir konudur. Mümkünse bu konudan tamamen uzak durun. Böyle bir randevu için hiç uygun bir konu değildir ve aranızda garip bir hava esmesine yol açabilir. Buluştuğunuz kişi bunu gündeme getirirse cevapları kısa tutmaya çalışın ama şüpheli, gizleyecek çok şeyi olan biri gibi görünmemeye de dikkat edin. Bunların geride kaldığını söyleyin ve zamanınızı onu tanımak için harcamayı tercih ettiğinize dair güven verin.

7.Telefonunuzu Kapatın

Mümkünse telefonunuzu sessize veya titreşime almakla yetinmeyin, tamamen kapatın. İlk randevuda her şeyin iyi gitmesini sağlamak için çaba gösterirken telefonun çalıp durması rahatsız edici bir şey olur. Buluştuğunuz kişi, tamamen birlikte geçireceğiniz zamana odaklanmak için onu kapattığınızı bilirse, bundan memnun olacaktır.

8.İkinci Bir Buluşmayı Düşünmüyorsanız Onu Arayacağınızı Vaat Etmeyin

Onunla bir kere daha buluşmak istemediğinize karar verirseniz arayacağınızı söylemeyin. Daha sonra muhtemelen kendinizi kötü hissedersiniz ve onun da kalbi kırılır. Bu durumda vedalaşırken sadece güzel zaman geçirdiğinizi söyleyin. Onu tekrar görmek istemiyorsanız, oyun oynamayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.