xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Burcu Erkeği Hakkında Kısa Kısa

0 1.477

Kova burcu erkeği (20 Ocak – 18 Şubat);

* Hem büyüleyici, hem de kafa karıştırıcı biri olabilir.

* Birçok insanın merak ettiği türden bir bir adamdır ama çok az kişi onu gerçekten anlar. Bu durum çoğu zaman yaşadığı zamanın çok ilerisinde veya çoğu insanın duymaya hazır olmadığı radikal ve yeni fikirlere sahip biri olmasından kaynaklanır.

* Fikir üretmekte ve yaratıcılıkta müthiştir.

* Yaşamın evrensel gizemlerini araştırmayı sever.

* Kafası genellikle parlak planlar ve kavramlarla doludur. Gelişmiş bir hayal gücüne sahiptir. Hayatı daha yaşanır hale getirmeyi, insanlara yardımcı olmayı ister. Bunun için yaratıcı ve şaşırtıcı çözümler üretebilir.

* Sıcak yürekli, samimi ve merhametlidir.

* Kova burcu erkeği ile birlikte onun çevresinde dolaşırsanız geçtiği her yerde birilerine selam verdiğini, birçok kişiyi tanıdığını fark edersiniz. Fakat onu gerçekten tanıyan çok az kişi vardır.

* Geleneksel olmayan, kendine özgü doğasıyla hemen herkesi etkiler.

* Toplumun standartlarına ve beklentilerine uymaktan hoşlanmayan orijinal bir adamdır.

* Para tasarrufu yapmak onun için sorun olabilir. Ancak, yatırım yapacak fikirler arayan insanları etkileyecek yaratıcı bir zekaya, çok yönlü bir zihne ve karizmaya sahiptir. Mali durumunu dikkatle idare edebilirse varlıklı bir insan haline gelebilir.

* Arkadaş canlısıdır, geniş bir sosyal çevresi vardır.

* Özgürlüğüne çok düşkündür ve kimsenin kendisini kısıtlamasına izin vermez.

* İdealist ve insancıldır. İnançlarına güçlü bir şekilde yapışır ve ideallerini koruyabileceği bir hayat sürmeye çalışır.

* Kendine güvenen ve dışa dönük biri olmasına rağmen, çevresindeki insanlarla arasına duygusal olarak mesafe koyma eğilimindedir. Bu, zaman zaman tahmin edilemez ve kafa karıştırıcı bir arkadaş olmasına sebep olur. Bunlar sağlam bir ilişki için olumsuz özellikler gibi görünse de Kova erkeği gerçek dostluğa çok değer veren sadık bir insandır.

* Kişisel bir alanı olmasını sever. Bununla beraber, her zaman sevdikleriyle kaliteli zaman geçirmeye özen gösterir.

* Genellikle Terazi, Yay, İkizler ve Koç burcuyla uyumlu olduğu düşünülür.

* Kova burcu erkeği aşk hayatında duygularını nasıl göstereceğini tam olarak bilemeyen biridir. Ne kadar heyecan verici ve inanılmaz duygular içinde olduğunu gösterme isteği duyar fakat neler hissettiğini bildirmekte güçlük çeker.

* Başka her şey gibi aşk da onun için açık yüreklilikle oynanması gereken bir oyundur. İlişkilere şakacı bir şekilde yaklaşır. Flörtöz davranışlarını, çekici tarafını küçük, hesaplanmış dozlarda ortaya sürer.

* Zekaya ilgi duyar, bu yüzden partnerinin yaşam ve insanlıkla ilgili büyük tasarımlarını anlayacak biri olması gerekir. Bağımsız ve sosyal kadınlar ilgisini çeker.

* Güncel konuları takip eden, kendisiyle her konuda konuşabilen bir partneri olmasını ister. Onun beynini sürekli olarak uyarabilirseniz ilgisini kolay kolay kaybetmezsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.