xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Napa Vadisi’nde Romantik Evlilik Teklifi

2 1.398

Matt, sevgilisi Claudia’ya ilk defa Napa’da “Seni seviyorum” demişti. Onunla evlenmek istediğini de burada söylemesi gayet güzel olurdu. The Heart Bandits organizasyon firmasıyla bağlantı kurdu. Firmanın planlamacılarının hazırladığı  Napa Vadisi’nde romantik evlilik teklifi organizasyonu sona erdiğinde ikisi de çok mutluydular.

Teklif günü geldiğinde, Matt ve Claudia önce bir süre şarap imalathanelerini gezdiler. Son şaraphanede ikisi için özel bir hazırlık yapılmıştı.

Dekor sade, ama etkileyici idi. Çevrenin muhteşem manzarası romantik bir organizasyon için yeterliydi zaten. Güzel bir çardağın altındaki masanın üstüne çiçekler, kadehler ve atıştırmalıklar koyulmuştu. Çardağa biri koyu kırmızı, diğeri pembe gül yapraklarından oluşan iki yoldan gittiler. Gül yaprakları masanın yakında birbirine karıştırılmıştı. Bu, Matt’le Claudia’nın yollarını birleştirip kendi özel dünyalarını oluşturacak olmalarını simgeliyordu.

Claudia muhteşem manzarayı seyrederken, Matt bir dizinin üstüne çöktü ve ona evlenme teklifi yaptı. Kız arkadaşı ona olumlu cevap verdi.

Daha sonra masada oturup şarap içerek gün batımını izlediler. Çok güzel bir gün geçirmişler ve gelecekleri için güzel, umutlu bir karar almışlardı.

San Francisco’nun kuzeyinde yer alan Napa Vadisi üzüm bağlarıyla ve dünya çapında ünlü şarap üreticilerinin şaraplarını tadabileceğiniz ve alabileceğiniz mekanlarıyla tanınan bir yerdir.  Vadideki ilk kapsamlı üzüm bağı 1838’de, ilk ticari şaraphane de 1861’de kuruldu.

Günümüzde burası 400’den fazla şarap imalathanesine ev sahipliği yapan, dünyanın çeşitli yerlerinden gelen doğa ve kaliteli şarap tutkunlarını ağırlayan popüler bir yerdir. Burada turlara katılıp üzüm bağları arasında gezebilir, şarap yapımcılarıyla sohbet edebilir, çarpıcı doğa manzaraları eşliğinde ödüllü şarapların tadına bakabilirsiniz.

Muhteşem şarapların yanında onların kalitesi ve lezzetiyle uyumlu özel yemekler sunan düzinelerce restoranın da bulunduğu Napa Valley her mevsimde başka güzel oluyor. Dünyanın en ünlü ve aynı zamanda en küçük şarapçılık bölgelerinden biri olan vadideki şarap işletmelerinin büyük kısmı aile işletmelerinden oluşuyor.

Sevgilinize Napa Vadisi’nde evlilik teklifi yapmaya gelince; bu imkan ve istek meselesi. Ama benzer bir teklifi yaşadığınız kentteki veya yakınındaki güzel bir yerde de yapabilirsiniz. Size yardımcı olacak açık hava mekanları bulabilir veya kullanmanızda sorun olmayan güzel bir yeşil alanda bu tip romantik bir dekor hazırlayabilirsiniz.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Sürpriz evlilik teklifleri destanı

Kumsalda evlilik teklifi yapacaklar için tüyolar

2 Yorumlar
  1. lerzan karabayır

    şahane bir teklif olmuş . Buna hayır diyebilecek olan var mı ? 🙂

    1. Hilal Uslu

      Vardır belki de, insanoğlunun halleri belli olmaz. = ) Ama bence de güzel olmuş, zevkle yazdım. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.