xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Nasıl Yaptım: Barefoot Sandal (Ayak Şahmeranı)

3 1.314

Kuzenim Arzu’nun yarı talep- yarı gaz karışımı motivasyonuyla bu sabah ilk iş olarak bir ayak şahmeranı yaptım. Arzu, İngilizcede barefoot sandal olarak geçen bu ayak takısı modelini hep sevmiştir ve arada bir “Bi yapan olsa da taksak” dercesine fotoğraflarını gönderir bana. Bir süredir de aklımda ona bir şeyler yapmak. Dün gönderdiği bir modeli denedim ve ortaya çıkan şeyi ziyaretçilerimizle paylaşmak istedim.

Bu tip takıların birçok farklı modelini görebilirsiniz internette. Tığ işi olarak, ip ve deri gibi malzemelerle, benim yaptığım gibi boncuklar ve çivilerle yapılan pek çok çeşidi var. Yaptığım modelin orijinalinde boncuklar daha büyük boyutlu idi. Ben küçük boncuklarla denedim, böyle daha zarif oldu. Ama farklı boyutlarda boncuklarla da yapılabilir tabii. Renk farklı olabilir, boncuk yerine hazır sallantılı figürler tercih edilebilir. Ben bir tane de siyah yapmayı düşünüyorum mesela, yapıp takıcam, hoşuma gitti.

Kullandığım Malzemeler:

*İnci ve turkuaz rengi küçük boncuklar

*Halkalı ve başlı çiviler

*İki ucu delikli, dar uzun metal aparat

*İki farklı boyda halka

*Zincir

*Papağan

Boncuklu Ayak Şahmeranı Yapımı

İncileri çivilere geçirdim ve minik halkalarla birbirlerine ekledim.

Sonra diğer boncukları çivilere geçirdim ve yine minik halkalar kullanarak, incilerin arasındaki halkalara taktım.

Daha büyük halkalarla, her bir turkuaz boncuğun ucuna 2 tane metal aparat taktım.

Sonra bu aparatları alttan halkalarla birbirine ekledim.

Bu iş bitince bir miktar inci boncuğu başlı çivilere geçirdim ve minik halkalarla, metal aparatların arasındaki halkalara taktım. Ortadaki halkayı boş bıraktım, çünkü ona ayak parmağına geçirilecek zincir ve ona eklenmiş incilerle hazırladığım parçayı takacaktım.

Bu işleri yaptıktan sonra yanlara biraz daha inci koydum, papağanı taktım, diğer tarafa kısa bir zincir ekledim ve işim bitmiş oldu. Bu modelde sallantılı kısım ayak bileğinin yarıdan biraz fazlasını kaplıyor. Kalan kısmı istediğiniz şekilde uzatabilirsiniz. Ben fazla zincir olmasını istediğim için boncukları çoğalttım.

Bu modelde sallantılı kısım ayak bileğinin yarıdan biraz fazlasını kaplıyor. Kalan kısmı istediğiniz şekilde uzatabilirsiniz. Ben fazla zincir olmasını istediğim için boncukları çoğalttım.

Böylece ortaya güzel bir boncuklu ayak şahmeranı çıktı. Yapımı zor değil, fakat zaman alıyor. Sonuç hoşuma gitti, bir tane de kendim için yapıcam mutlaka. Siyah kristal diye düşünüyorum ama gümüş rengi de olabilir.

3 Yorumlar
 1. duvartakvimi

  süper görünüyor elinize sağlık güle güle kullansın kuzeniniz …sevgilerimle…

  1. Hilal Uslu

   Beğendiğinize memnun oldum, teşekkür ederim.

  2. Hilal Uslu

   Fena olmadı hakkaten, kuzen de beğendi. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.