xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sarı Saç Bakımı İçin Ev Yapımı Maskeler

0 3.337

Esas rengi farklıyken sarıya boyanmış saçlar, özellikle de düzenli boyama yapılıyorsa her zaman yıpranma riskiyle karşı karşıyadır. Eğer hem parlak, canlı ve güzel görünen sarı saçlara sahip olmak, hem de saçlarınızı sürekli kimyasal bakım ürünleriyle yormak istemiyorsanız yazımızda sizlerle paylaşacağımız sarı saç maskeleri imdadınıza yetişebilir.

Saçlarınıza haftada bir uygulayabileceğiniz bu maskelerin yanı sıra her gün ya da günaşırı tatlı badem ve zeytinyağıyla yapılabilecek basit bakımlar uygular, evde saç boyama için kaliteli bir boya markası kullanır ve arada bir saçlarınızı kuaföre göstermeyi ihmal etmezseniz hayalinizdeki sarı saçlara sahip olmamanız için hiçbir sebep kalmayacaktır.

Limon ve Papatya Maskesi

Malzemeler: Bir limonun suyu, bir bardak ılık papatya çayı

Uygulanışı: Aktardan satın alabileceğiniz papatyalardan bir çay bardağı kadarını sıcak suyun içinde normal çayı demler gibi demleyin. Bunu yerine poşet papatya çayı da kullanabilirsiniz, ancak gerçek bitkilerle demlediğiniz çayın yerini tutmayabilir. Papatya çayını süzdükten sonra ılımaya bırakın ve içine bir tam limonun suyunu ekleyin.

Hazırladığınız karışımı duşta saçlarınıza döküp masaj yaparak yedirin ve 5 dakika kadar beklettikten sonra saçınızı her zamanki gibi yıkayın. Papatya ve limon hem saçınızda doğal görünümlü çok hafif renk dalgalanmaları oluşturacak, hem de düzenli uyguladığınız takdirde saçlarınızın daha canlı, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayacaktır.

Bal ve Limon Bakımı

Malzemeler: 1 yemek kaşığı bal, 1 limonun suyu

Uygulanışı: Hemen hemen tüm sarı saç maskeleri limon içerir. Limonun içinde bulunan sağlıklı kimyasalların balın yumuşatıcı özelliğiyle birleşimi ise sarı saç bakımı için mükemmel bir formüldür. 1 yemek kaşığı balın üzerine bir limonun suyunu sıkın ve çatal yardımıyla karıştırın. Eğer karışım gözünüze çok katı görünürse saçınıza sürülebilir hale gelmesi için biraz daha limon suyu ekleyebilirsiniz.

Karışımı saçlarınıza parmak uçlarınızla masaj yaparak yayıp yarım saat kadar bekledikten sonra ılık su ve şampuanla iyice yıkayın, ardından ihtiyaç duyuyorsanız her zaman kullandığınız saç kremini uygulayın. Bu sarı saç maskesi özellikle sıklıkla boyanan saçlarda kırık oluşumunun önüne geçer ve sarı saçların soğuk havalarda bile sağlıkla ışıldamalarına yardımcı olur.

Sarı saç bakımı konusu da ilginizi çekebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.