xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Erkeği – Yay Kadını Aşk Uyumu

0 7.851

Ateş grubu mensubu olan Yay kadınıyla Hava grubu üyesi olan Terazi erkeği arasında maceracı, heyecanlı ve oldukça uyumlu bir beraberlik yaşanır. Bu ikilinin birlikteliği sadece kendileri için değil, onlarla etkileşime giren başka kişiler için de olumlu sonuçlar getirir. 2 taraf da herkese iyi niyetle yaklaşan, yardımsever ve neşeli insanlardır. Terazi erkeği – Yay kadını  arasında pozitif bir enerji vardır. Beraberken keyifli zamanlar geçirirler, ikisi de diğerinden sıkılmaz. Birbirlerini takdir ederler.  Konser, parti vb. etkinliklere katılmaktan, yeni insanlar tanımaktan ve birbirlerini yeni insanlarla tanıştırmaktan zevk alırlar.

Yay kadını kızdığı zaman yakıcı bir öfkeye kapılabilir. Terazi burcu erkeği tartışmalardan, çatışmalardan kaçınmayı tercih etmesi ve diplomatik yönüyle onu bu huyunu dengeler. Bu kadınla erkek birçok yönden birbirlerini dengeleyip tamamlarlar aslında. Hem iyi birer dost, hem de romantik aşıklar olabilirler.

Yay burcu kadını birçok arkadaşı olan sosyal bir insandır, dürüsttür, bağlanmaktan korkan bir yapısı olmasına karşın sevdiği ve güvendiği zaman sadıktır, insanların ondan hoşlanmasını sağlayan renkli bir kişiliğe sahiptir. Seyahat etmeyi sever, yeni şeyler keşfetmeye ve denemeye açıktır. Terazi erkeği de onun gibi özgür ruhlu ve maceracıdır.

Yay kadını – Terazi erkeği hevesler, keyif alınan şeyler ve idealler açısından birçok ortak noktaları olan bir çifttir. Başlıca ortak noktalarından biri de konuşmayı sevmeleridir. Beraberken nadiren sessiz kalırlar, saatlerce sohbet edebilirler. Birbirleriyle ters düşmedikleri sürece, sohbetleri başkalarına da büyük keyif verir.

Birlikte çok gülerler aynı zamanda, ikisinin de gelişmiş bir mizah duygusu vardır. Yay kadını Terazi erkeğinin hedeflerine ulaşmasına, kariyerinde yükselmesine yardım eder, partneri de onu destekler ve güç verir. Cinsel hayatları tutkulu ve heyecan dolu olur.

Terazi erkeği bakışları ve etkileyici sesiyle hemen herkesin kalbini eritebilir. Sorunlara çözüm bulmakta başarılıdır. Romantik doğası ve tarzıyla bir kadını elde etmesi pek zor değildir, ancak onun kalbini kazandıktan sonra neler yapması gerektiğini pek bilemez. Yay kadını açık görüşlü ve canlı bir kişiliğe sahiptir. Yeniliklere, yeni şeylere olan tutkusu bazen hata yapmasına sebep olabilir. Zor koşullardan sıyrılmasını kolaylaştıran iyimser bir doğası vardır. Terazi burcu erkeği ve Yay burcu kadını bir araya geldikleri anda birbirlerini cazip bulurlar ve aralarında bir bağ oluşur. Özellikleri de, hedefleri de birbirine benzeyen bu çift beraberken hayatla daha kolay baş ederler. Sanki ruhları birdir; duyguları ve uyumları bazen başkalarının anlayamayacağı kadar derindir.

Aşk hayatlarında sorunlar da yaşarlar tabii. Yay kadını bazen insanı incitecek kadar dürüst davranır, bir şeyi karşısındaki kişinin duygularını hesaba katmadan pat diye söyleyebilir. Onun bu tutumu daha duygusal ve ince düşünceli olan Terazi erkeğini zorlar. İlişkilerini sınayan başlıca sıkıntılardan biri budur.

Erkeğin kararsız, fikirlerini sıklıkla değiştiren biri olması da kadını rahatsız edebilir. Ama esnek kişiliği sayesinde bu durumla baş etmek de çok da zorluk çekmez. Terazi burcu erkeği ilişkilerinde hemen her zaman hakim olmak isteyecektir, Yay kadını bunu en azından her alanda kabul etmez.

Yay burcu kadını, kıskanç olmadığını iddia etmekle beraber, güzel kadınların erkeğin ilgisini çekmesinden rahatsız olur. Bu çift geçmişteki sevgilileri ve ilişkileri yüzünden de çatışabilirler. Fakat aralarında büyük bir uyum vardır ve ikisi de kinci değildirler; bu yüzden sorunları halletmekte çok zorluk çekmezler. Birçok tartışmaları gülüşlerle veya sevişmeyle sonlanır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.