xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcu Kadınını Anlamak

0 1.470

Meraklı bir kadındır Yay burcu kadını (22 Kasım – 21 Aralık), sürekli olarak gerçeği ve bilgiyi arar. Hayat onun için sonu olmayan bir yolculuktur; kendisine sunduklarıyla ilgili her şeyi öğrenmeye çalışır. Yay burcu kadınını anlamak için canlı, coşkulu ve özgürlüğüne düşkün bir kadını hayal edin. Saldırgan değildir ama kimsenin önünde durmasına izin vermez. Başkaları için işleri zorlaştırmadan, kimseyi rahatsız etmeden hayattan almak istediği keyfi almaya çalışır.

Coşkusu bulaşıcıdır. Bir şeyler öğretmek veya öğrenmek isteyen herkesle sohbet edebilir. Astrolojiye  göre Yay kadınına en uygun meslekler turizm, eğlence dünyası, yayıncılık, eğitimcilik, rehberlik  veya sporla ilgili işlerdir. Sürekli olarak gelişebileceği başka işler de bu kadın için uygun olabilir.

Aşık olmayı sever ve sıklıkla aşık olur. Ancak, her düzeyde uyum sağladığı biriyle olmadığı sürece genellikle uzun süre aşık olarak kalmaz. Hürriyetine düşkünlüğü evlilikte de kendini gösterir. Kendisine talimatlar veren, attığı her adıma müdahale eden bir erkekle iyi bir evlilik yürütemez. Ama iradesiz ve kendisine tabi birini de istemez.

Tasarruf yapabilen, para biriktirebilen bir kadın değildir. Genellikle geçinmesine yetecek miktarda veya ihtiyacından biraz daha fazla paraya sahiptir, bunu da muhtemelen hızla harcar. Çok fazla eşyaya sahip olmayı sevmez. Harcamaları daha çok gezmek ve çeşitli yiyecekleri tatmakla ilgilidir.

İdealist bir kadındır. Gelişmiş bir mizah anlayışına sahiptir. Olaylara eğlenceli tarafından bakabilir, gülünecek taraflarını görebilir.

Çok yönlüdür. Plansız ve biraz dağınık bir insandır. Durmadan daha planlı, daha organize biri olmasının iyi olacağını düşünen ama bir türlü bunu oturtup hayata geçiremeyen bir kadını düşünürseniz Yay burcu kadınını anlamak sizin için daha kolay olabilir.

Kolayca yalan söyleyebilen biri değildir. Bundan hoşlanmaz ve mümkün olduğu kadar kaçınır. Olayları olduğu gibi görür ve gördüğünü söyler. Bazen bu kadar dürüst olmamasını isteyebilirsiniz. Hemen her zaman açık sözlü, bazen de sivri dillidir. Öfkelendiği zaman karşındakinin canını yakacak şeyler söyleyebilir. Ve söyledikleri genelde doğrudur. Zira genellikle insanlar hakkında isabetli tespitler yapabilen biridir. Fakat bazı gerçekleri insanları incitme pahasına söylemeye eğilimli olan tarafını kontrol etmesi gerekir.

Zaman zaman kabalık derecesinde alaycı olabilir. Fakat bunun altında manipülasyon ve sahtekarlıktan uzak, yumuşak ve çocuksu bir kalbe sahiptir.

İnsanlarla kolayca iletişim kurabilir ve arkadaş olabilir, fakat ilginç bir şekilde, kalıcı arkadaşlıklarının sayısı fazla değildir. Onun arkadaşı olmak rahatlatıcı ve eğlencelidir. Bunu isterseniz size yol göstermeye, fikir vermeye, yardımcı olmaya her zaman açıktır. Utandırıcı veya rahatsız edici olduğunu düşündüğünüz durumlarınızı rahatlıkla anlatabilirsiniz. Hoşgörüyle dinler, eleştirirken bile açık görüşlüdür ve sırlarınızı saklar.

Tam anlamıyla özgür bir ruhtur. İdealisttir. İşlek bir zihne sahiptir. Toplumsal normları sorgulamadan benimsemez. Doğruluğa, dürüstlüğe ve adalete saygı duyar, değer verir. Muhafazakar değildir, açık fikirlidir, fakat belli prensipleri vardır.

Genel olarak sabırsız bir yapısı vardır fakat aklını bir şeye taktığı zaman sabırlı, hırslı ve umutlu biridir. Bir konuda başarı kapısının tamamen kapandığını kolay kolay kabul etmez. Bütünüyle iyimser veya tamamen kötümser bir insan değildir. Fakat bir hedefe odaklandığı zaman iyimser tarafını harekete geçirir ve bu zaferle buluşmasına yardımcı olur.

Dışa dönük bir insandır. Başkalarına yardımcı olmayı sever. Hayata bakışı genel olarak iyimserdir. Birçok kadının aksine, risk almaya meyillidir. Uğruna çabaladığı bir şeyde başarısız olması inanmasına ve tekrar denemesine engel olmaz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.