xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Kolye Görmek

0 1.039

Rüyada kolye görmek; rüya sahibi kadınsa onun bir kuyumcudan veya süs eşyaları ticareti yapan birinden kız çocukları doğuracağına yorumlanır. Bir kadının rüyasında gördüğü kolye/gerdanlık değerli taşlardan ve mücevherlerden oluşuyorsa o kadının kadri yüce bir erkekle evlenip ondan erkek çocukları dünyaya getireceği ve muradına ereceği rivayet edilir. Kolyenin ucuz boncuklardan yapılmış olması kadının kişiliksiz, adi bir erkekle evlilik yapabileceğine işaret eder.

 

Bu rüya takı ve mücevherlere, rızık genişliğine de yorumlanır. Bir erkek rüyasında gerdanlık görürse onun boğmaca olacağı rivayet edilir. Rüyada gerdanlık/kolye görmek rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından sevilen saygın bir kimse olduğuna delalet eder.

Rüyasında birine kolye armağan ettiğini gören kişinin aşık olacağı rivayet edilir. Evli bir insan rüyasında eşine kolye hediye ettiğini görürse bu rüya onun eşinin kendisine bağlı ve itaat etmeye meyilli biri olduğunu gösterir. Kişinin rüyasında kendisine kolye taktığını görmesi yaptığı işlerin tanıdıkları tarafından beğenildiği ve takdir edildiği şeklinde yorumlanır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.