xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Tavşan Görmek

0 1.628

Rüyada tavşan görmek; bu rüya bir erkek tarafından görüldüğünde sakin, vakur ve asil bir kişiliği olan bir eşe delalet eder. Rüyada tavşan kadına yorumlanır ve bir tavşan tuttuğunu gören bekar bir kişinin evleneceği rivayet edilir. Rüya sahibinin tavşanı tutup kestiğini görmesi evleneceği kadının pek uzun yaşamayacağına delalet eder. Rüyasında eline bir tavşan geçen erkeğin kötü ahlaklı bir kadınla evleneceği rivayet edilir. Bir erkek rüyasında tavşanın etinden, derisinden bir şey aldığını görürse eşinden küçük bir iyilik göreceğini umabilir.

 

Rüyada tavşan görmek hileli işlere meyilli ve korkak bir kişinin varlığına da işaret eder. Rüyasında bir yavru tavşan tuttuğunu gören kimsenin üzücü bir olay, bir musibet yaşayacağı rivayet edilir. Hızlı koşan bir tavşan başkalarının bilmemesi gereken bir sırrın varlığına delalet eder. Rüyada tavşan avlamak rüya sahibini endişe ve kuşkular içinde geçecek bir dönemin beklediğinin alametidir. Tavşan satmak veya satın almak önemsiz bir hastalığa delalet eder. Rüyada tavşan yemek de aynı şekilde yorumlanır. Bir tabire göre rüyasında tavşan postu giydiğini veya tavşan eti yediğini gören kişi kötü tabiatlı bir kadından küçük bir çıkar elde edecektir. Rüyasında bir tavşan yavrusuna sahip olduğunu gören kişinin bu rüyası onun başına daha önce yaşamadığı bir şey geleceğine yorumlanır.

Rüyada tavşan tüyü veya postu görmek bir parça mala; tavşan öldürmek; rüyayı gören kişinin eşiyle sorun yaşayacağına delalet eder. Beyaz tavşan mutluluğa veya rüyayı gören bekar bir erkekse onun sakin, dinine düşkün, iyi bir kadınla evleneceğine yorumlanır. Siyah tavşan görmek ise mateme veya rüya sahibi bekar bir erkekse kötü huylu bir kadınla yapılacak evliliğe delalet eder.

Rüyasında tavşan izleyen kişinin serüven peşinde koşacağı, tavşan yakalayan kişinin kendisinden çok küçük olan biriyle tanışacağı, tavşan yakalayan kimsenin talihinin açılacağı rivayet edilir. Rüyada tavşan yetiştirmek rüya sahibinin uzun bir ömrü olacağına delalet eder.

Rüyasında kendisine ait bir tavşanın öldüğünü gören kişinin çocuklarından yana bir sıkıntı yaşayacağı, tavşan kesen evli bir insanın eşinden ayrılacağı, tavşan tuttuğunu veya avladığını gören bekar bir insanın evleneceği rivayet edilir. Rüyasında bir tavşanın kendisiyle konuştuğunu gören kişi toplumun hoş görmediği, kınadığı bir kadınla tanışabilir.

Bazı yorumculara göre rüyada tavşan görmek sempatik, esprili, samimi ve biraz cesaretsiz bir tanıdığın simgesidir ve bu rüyayı gören böyle bir kişiyle tanışacaktır. Rüyasında bir tavşanı sevip okşayan kimsenin bu karakterde bir insana yardımcı olacağı rivayet edilir. Tavşan rüyası iş ve aşk hayatında başarı ve mutluluğa da yorumlanır.

 

Rüyada Tavşan Görmek / Psikolojik Yorum:

Rüyada beyaz tavşan görmek rüya sahibinin aşk hayatının bağlılık ve sadakat içinde geçeceğini simgeler. Hızla koşan bir tavşan açık edilmemesi gereken bir sırra, zıplayarak ilerleyen bir tavşansa rüyayı görenin çocukları seven bir insan olduğuna işaret eder. Rüyada tavşan beslemek veya sevmek rüya sahibinin kişisel hatıralarıyla ilgili birtakım özlemleri olabileceğine yorumlanır.

Rüyada görülen yavru tavşanlar kişinin hayatında ani ve olumlu bir değişiklik olacağını, güzel bir başlangıcı simgeler. Rüyasında tavşan sattığını, satın aldığını veya yediğini gören kişinin ufak bir rahatsızlık yaşaması veya elindeki bir kısmeti geri çevirecek olması muhtemeldir. Rüyada tavşan avlamak ise rüya sahibinin yakın gelecekte bir sebeple kuşkucu davranacağına işaret eder.

Rüyada görülen ada tavşanı kişinin hayatında güzel şeyler olduğunu fakat kendisinin bundan yeterince haz alamadığını sembolize eder. Arap tavşanı görmek sıklıkla yerli yersiz yemin etmeyi veya yalan söylemeyi simgeler. Rüyada angora tavşanı görmek rüya sahibinin negatif ve bastırılmış duygularından silkelenip rahatlaması gerektiğine yorumlanır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.