xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Siyah Erkek Blazer Modelleri Ve Kombin Önerileri

0 9.514

Klasik ceket modellerinden farklı olarak daha yuvarlak ve sportif bir kesimi olan blazer ceketler erkeklere gayet şık, güzel ve çeşitli kombinler yapma olanağı veriyor. Pantolon-ceket kombini yapmanın bir yolu takım elbise giymek veya bir takım elbisenin ceketiyle bir başka takım elbisenin pantolonunu (kumaşları birbirine uyumlu olmak şartıyla tabii) harmanlamak ise bir diğer yolu da blazer ceketle daha spor ve özgür kıyafetler yaratmak.

Siyah erkek blazer modelleri, kadife blazer çeşitleri, gri-lacivert-bordo blazer ceketler erkeklere işte bu olanağı veriyor. Resmi görünümlü bir takım elbisenin ceketinin içine baskılı bir penye tişört giyemezsiniz, ama bir blazer ceketle bunu yapabilirsiniz.

Blazer ceketlerle erkek kombinleri yapılırken dikkat edilmesi gereken nokta başta ceket olmak üzere bütün parçaların vücudunuzun biçimine uyması ve üstünüzde iyi durması. Bunun dışında, birbiriyle uyumlu 2-3 rengi bir arada kullanmaya dikkat ettiniz mi tamamdır.

Bir de nasıl bir ortamda bulunulacağına göre giyinmek lazım tabii; bir davete giderken blazer ceketin altına kumaş pantolon giymek daha iyi olabilir ama günlük hayatta kadife, jean ve kanvas pantolon modellerini de tercih edebilirsiniz.

Beyaz gömlek, düz veya desenli siyah-gri-beyaz-bordo kravat, gri pantolon, siyah kemer ve siyah ayakkabı kombini ofis kıyafeti olarak gayet güzel durur veya bir iş görüşmesi için de giyilebilir. İlle de beyaz gömlek değil tabii; mavi veya gri gömlek de olur. Gri gömlekle gri pantolon giyecekseniz birinin açık, birinin koyu tonda olması da güzel sonuç verir aynı tonda olmaları da.

Desenli mavi gömlek, kot pantolon ve siyah blazer ceket üçlüsünü beraberce giyebilirsiniz, gayet güzel olur. Blazer ceketle jean pantolon kombini yapacağınız zaman içinize gömlek giymek zorunda değilsiniz. V yaka bir beyaz penye, kahverengi kemer ve kahverengi ayakkabılar da güzel durur mesela. Ya da güzel bir ekose gömlek ve siyah kot pantolon.

Blazer ceketin içine gömlek ve altına da kot pantolonunuzu giyecekseniz gömleğinizi pantolonun üzerine çıkarabilirsiniz.

Mavi, gri veya siyah jean pantolon ve siyah kadife blazer gayet güzel durur ve mevsim sonbahar veya kış ise böyle bir kombinin içine balıkçı yakalı, ince yünlüden, çok bol olmayan bir kazak da giyebilirsiniz.

Kombinlerinize renk katacak detaylar eklemek istiyorsanız yaka mendili kullanın ve / veya kıyafetinizle uyumlu olmasına dikkat ettiğiniz saatinizin yanına bir iki tane de bileklik ekleyin.

Galeriye size ilham verecek siyah blazer ceket kombinleri ekliyorum. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.