xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Baz Oje Kullanmanın Önemi

0 1.163

Pek çoğumuzun hemen her gün kullandığımız ojeler kimi zaman tırnaklarımızda olması gerektiği kadar güzel durmuyorlar. Üstelik özellikle siyah, kırmızı gibi baskın renklerde oje çıkarma konusunda da sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Kozmetik dünyasının son yıllarda yıldızı parlayan ürünleri baz ojeler tam olarak bu sorunlara çözüm getirmek için üretiliyor.

 

Besleyici, sertleştirici, koruyucu ve tırnağa hava aldıran çeşitleri bulunan baz ojelerin normal şeffaf ojelerden farkı tırnakları yalnızca düzleştirmekle kalmayıp aynı zamanda özellikle uzun süre çıkarılmayan ojenin tırnaklara ve tırnak etlerine verebileceği zararları en aza indirmeleri. Bu nedenle baz oje alırken tercihinizi tırnağa hava aldırma ve besleme özelliği olan kaliteli markalardan yana kullanmanız faydanıza olacaktır. Eğer renkli ojelerin asetonlu pamukla çıkarırken parmaklarınızın her yanına bulaşmasından ve kimi zaman fazla kalıcı olmalarından şikayetçiyseniz ojenizin altına süreceğiniz tek katlık bir baz bu sorunu da ortadan kaldıracaktır. Eğer koyu veya baskın renklerden birini acilen kullanmanız gerekiyorsa baz ojenin yerine sıradan, renksiz bir oje de kullanabilirsiniz. Ancak standart ojeler uzun vadede tırnağın hava almasını engelleyeceğinden en kısa zamanda profesyonel markaların el ve tırnak bakımı için uygun baz ojelerine göz atmanızı öneririz.

Baz Oje

Son yılların en moda tırnak süsleme sanatı olan nail art ilginizi çekiyorsa baz oje kullanımı hakkında çoktan bir parça bilgi edinmişsinizdir. Tırnağın farklı renklerde ojelerle boyanıp üzerine çeşitli şekil, figür ve harflerin çizilmesi sırasında oluşabilecek yüzey bozukluklarının baştan önlenmesi için öncelikle ince bir kat kaliteli baz oje uygulanması işin uzmanları tarafından tavsiye ediliyor. Eğer tırnağınıza kabarık bir figür çizdiyseniz ve gün içinde bozulmasından korkuyorsanız tırnaklarınız tamamen kuruduktan sonra yine bir kat baz ojeyi tıpkı cila gibi son kat olarak sürebilirsiniz. Bu sayede hem tırnaklarınız parlak ve göz alıcı görünür, hem de saatlerinizi harcayarak yaptığınız süslemenin bozulma ihtimali azalır.

Ojelerinizin daha güzel görünmesini sağlamanın yollarını arıyorsanız “Oje Sürme Teknikleri ve Bazı Püf Noktaları” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.