xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boncuklu Bileklik Nasıl Yapılır: Videolu Anlatım

0 2.453

Hoş geldiniz sayın ziyaretçi; el yapımı bileklik yapmayı öğrenmek istiyorsanız sizin için hazırladığım video işinize yarayacaktır sanırım. Bu turkuaz rengi, boncuklu bileklik için kullandığım takı malzemeleri şunlar:

* Kargaburun

* Yuvarlak uçlu kargaburun

* Boncuklar

* Halkalar (Minik boncuklar kullandığım için halkaların da öyle olmasını tercih ettim.)

* Klips (Bilekliği kapatmak için, penguen de deniliyor buna.)

* Takı çivileri (Bunların özelliği de yapacağınız modele göre değişir. Ben halkalarla birbirine eklenen boncuklardan oluşan bir model yapacaktım, ince ve halkalı çiviler kullandım. Sadece 1 tane kalın, düz çivi kullandım; ucu toplu iğne gibi kapalı olanlardan. O da bilekliğin sonundaki uzatma zincirinin sonuna süs olarak bir boncuk eklemek için. )

* Bir parça zincir (Klipsin girebileceği büyüklükte. Bunun yerine bitimine 1 tane halka da koyabilirsiniz.)

Ortadaki büyükçe bir boncuğun 2 yanına eklenen minik boncuklar şeklinde bir model yapacaktım ben. Önce bütün boncukları çivilere geçirdim. Bunun için boncuk çivinin halkalı tarafına dayanır, kargaburnun makas kısmıyla diğer taraf aşağı yukarı aynı büyüklükte bir halka oluşturacak mesafeden kesilir ve kalan kısım yine kargaburunla kıvrılır. Çiviyi kesmeniz gerekmeyebilir de, bu çivinin uzunluğuna bağlı.

Sonra boncukları halkaları açıp kapayarak birbirine ekledim. Ortaya koyacağım büyük boncuğun 2 yanında eşit sayıda minik boncuk olacak şekilde ayarladım bunu. Böylece boncuklu bileklik tamamlandı sayılır, geriye sadece kapamasını ayarlamak kaldı. Bir ucuna halkayla klipsi iliştirdim. O ucuna bir de  tek 1 halka zincir koymuş olmam kafanızı karıştırmasın, benim aynı bilekliğin farklı kalınlıktaki bileklere olmasını sağlamak için yaptığım bir şeydir bu.

Diğer ucundaki 5 halka zincir de bunun için aslında biraz da, ucuna da bir şey eklediğinizde süs gibi, güzel durduğundan. Onun ucuna bileklik için kullandığım minik boncuklardan birini koydum ama metal bir sallantı malzemesi de koyulabilir. Veya sadece bir halka koyarsınız. Hepsi olur.

Gördüğünüz gibi zarif bir turkuaz bileklik çıktı ortaya böylece. Ben turkuaz rengini severim, elimde bu renk boncuklar da vardı, onlarla yapayım dedim. Takı çivilerini kullanmayı öğrendikten sonra daha ne modeller yapabilirsiniz. İleride bu konuda fikir verecek başka videolar da hazırlamak niyetindeyim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.