xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Cildi Beyazlatan 3 Ev Yapımı Maske

0 2.636

Yüzünüzde lekeler mi var? Her yanının aynı renkte olmamasından sıkıntı duyuyor ve renk tonunu eşitlemek mi istiyorsunuz? Daha aydınlık görünümlü bir cilde sahip olmak mı istiyorsunuz? Lekeler ve renk dağılımı eşitsizlikleri cildin gölgeli, yer yer koyu görünmesine yol açar. Cildi beyazlatan ev yapımı maske tarifleriyle cildinizin aydınlanmasını, renk tonunun eşitlenmesini ve daha açık renkli bir görünüm almasını sağlayabilirsiniz.

1. Gül Suyu Ve Nohut Unu Maskesi

Malzemeler:

2 çorba kaşığı gül suyu

1 çorba kaşığı nohut unu

1 çorba kaşığı limon suyu

2 çorba kaşığı süt (Kuru ve hassas ciltler için, isteğe bağlı)

Uygulama:

Malzemeleri küçük bir kabın içine koyun. Cildiniz kuru ve hassassa 2 çorba kaşığı da süt ekleyin. Bir kaşık veya çatal kullanarak malzemeleri ortaya kalın bir macun çıkana kadar karıştırın. Maske çok akışkan olursa biraz un ekleyin, çok koyuysa bir parça daha gül suyu ilave edin. Hazır olunca göz çevresinden uzak tutarak yüzünüze yayın. Bekleme süresi 15 – 20 dakika olan maskenin bu süre zarfında aşağıya doğru akması ihtimali var. Böyle bir şey hissederseniz başınızı geriye yaslayarak otutun veya uzanın. Süre dolunca yüzünüzü yıkayıp yumuşak bir havluyla kurulayın.

Bu maskeyi haftada 3 kere uygulayabilirsiniz. Limon suyu cildi güneşe karşı daha hassas hale getirir, bu yüzden uygulamadan sonra güneşten uzak durmalısınız.

2. Zerdeçal Maskesi

Malzemeler:

1 tatlı kaşığı zerdeçal tozu

3 çorba kaşığı yoğurt

2 çay kaşığı pirinç unu

Uygulama:

Malzemeleri uygun bir kabın içinde karıştırın. Yüzünüze tutunacak bir maske elde etmeniz gerekiyor. Fazla akışkan veya koyu olması halinde pirinç ununun veya yoğurdun miktarıyla oynayabilirsiniz. Sürmeye başlamadan önce eski bir havluyu omuzlarınıza sabitleyin. Zerdeçal cildi lekelemez, fakat kıyafetlerde leke bırakabilir.

Maskeyi cildinize yayarken dudakların, kaşların ve gözlerin etrafına çok yaklaştırmayın. Sonra 3 – 5 dakika bekleyin. Maskenin akma ihtimaline karşı uzanarak beklemeniz daha iyi olur.

Maskeyi ılık suyla durulayın. Lavaboya yaslanın ve cildiniz maskeden iyice arınana kadar parmaklarınızla hafif bir masaj da yapın. Herhangi bir kalıntı kaldığını hissederseniz bir yüz temizleyici ürün kullanabilirsiniz.

Son olarak yüzünüzü soğuk suyla yıkayıp nazikçe kurulayın.

3. Yoğurt Ve Bal Maskesi

Malzemeler:

1 çorba kaşığı bal

1 çorba kaşığı yoğurt

1 tatlı kaşığı limon suyu

Uygulama:

Malzemeleri bir kaseye koyup karıştırarak krema kıvamında, pütürsüz bir karışım elde edin. Bu karışımı ağız ve göz çevresine çok yaklaştırmadan yüzünüze uygulayın. Maske 15 dakikalık bekleme süresi sırasında akmaya başlarsa uzanarak beklemeniz veya bir yere oturup başınızı yukarıya doğru tutmanız tavsiye edilir.

Süre dolduğunda cildinizi ılık suyla ağır ağır, bir yandan masaj yaparak durulayın. Hiçbir kalıntı bırakmadığınızdan emin olun. Gerekirse yüz yıkama jeli vb. bir ürün kullanın.

Cildiniz kuru veya hassassa, yüzünüzü nazik hareketlerle kuruladıktan sonra nemlendirici sürün. Bal ve yoğurt doğal nemlendiricilerdir aslında, fakat limon suyu özellikle kuru ciltlerde kurutma etkisi yapabilir.

Maskeyi haftada 3 – 4 kere uygulayabilirsiniz.

Domates maskeleri için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.