xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Hamur Görmek

0 1.363

Rüyada hamur görmek kolaylıkla yapılabilecek işlerle ve rüya sahibinin yakın zamanda hayatındaki sıkıntılardan arınıp rahat ve huzurlu bir yaşama kavuşacağı ile yorumlanır. Bu rüya mal varlığının artacak olmasına da delalet eder. Hamur rüyası rüya sahibinin dini inancının artıp pekişeceğine ve helal kazanç elde edeceğine de yorumlanır. Bu rüya kişinin yolculuğa çıkacağına da işaret eder. Bu yolculuk bir rivayete göre akrabalarla görüşmek için, bir başla rivayete göre ise ticaret amaçlı olacaktır. Rüya sahibinin amacına ulaşmak için yol ve yöntemler aradığına da yorumlanır. Hamur mayalı ise yakında bir çare bulacağı, mayasız ise çare bulmasının zaman alacağı rivayet edilir.

Ticaretle uğraşan bir kişi rüyasında hamurun ekşidiğini ve kabından taştığını görürse o kişinin işlerinde zarar edeceği rivayet edilir. Bekar bir erkeğin geniş bir mekanda hamur yoğurduğunu görmesi onun yakında evleneceği ile tabir olunur. Dar bir alanda hamur yoğurduğunu gören bir erkeğin bu rüyası onun fiili livata yaparak günahkar olacağına yorumlanır. Rüyasında arpa hamuru yoğurduğunu gören kişinin tam bir mümin olduğu, hasımları karşısında zafer kazanacağı veya devlet kapısında memur olarak çalışacağı rivayet edilir.

Rüyasında hamur yoğurduğunu gören kişinin bu rüyası ona misafir geleceğine delalet eder. Bu kişinin tek başına bir girişimde bulunacağı ve kendi gayretiyle başarıya ulaşıp hedeflediği konuma geleceği de rivayet edilir. Rüyasında hamur kızarttığını gören kişi muradına ereceğini umut edebilir. Rüyada hamur işi yaptığını görmek rüya sahibinin bekar ise evleneceğine delalet eder. Hamur işi yapma rüyası kişinin hayırlı evlatları olacağı ile de tabir olunur.

Rüyasında hamur mayaladığını gören kişinin ailesinden gelen sermayeyi arttırarak servet sahibi olacağı rivayet edilir. Rüyasında hamur satın aldığını veya birinin kendisine hamur verdiğini gören kişinin bu rüyası, ticarette, eline geçen hamur miktarınca kazanç sağlayacağına işaret eder. Bir kimse rüyasında buğday unuyla hamur yoğurduğunu ve bu hamurun kabardığını görürse onun ticaretten büyük bir kazanç elde edeceği rivayet edilir.

Hamur rüyası bir mahkum tarafından görülürse mahkumun özgürlüğüne kavuşacağına, hamile bir kadın tarafından görülürse doğumun yakında gerçekleşebileceğine işaret eder. Hamurun mayalanarak taşması ticarette büyük bir kar edileceğiyle, ekşiyerek taşması ciddi bir zarar edileceğiyle tabir olunur. Rüyasında hamuru attığını gören kişinin parasal zarara uğrayacağı rivayet edilir; bu kişi şans oyunlarından, kumardan, riske girmekten kaçınmalıdır.

Binkelam bir rüya tabirleri sitesi değil ama arada bir düzgün bir ifadeyle yazılmış tabirler eklemeye çalışıyoruz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.