xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Havuz Görmek

0 1.145

Rüyada havuz görmek görünüşü de ahlakı da güzel olan, helal yollarla kazanılmış malları ve serveti olan bir kadın ile tabir olunur. Havuzun suyu pis ve bulanıksa bu rüya malı ve serveti haram yollardan kazanılmış, çirkin ve ahlaken zayıf bir kadına delalet eder. Havuz rüyası eli açık ve insanlara yararı dokunan bir kimseden gelecek menfaate de yorumlanır.

 

Bir tabire göre havuz rüyası 4 anlama sahiptir; çıkarlar, varlıklı kişi, biriktirilmiş mal ve ilminden başkalarının da faydalandığı bir alim. Rüyada görülen havuz üzüntü ve kederin geride kalacağına, sevinçli ve ferahlık verecek şeyler yaşanacağına ve yüksek binaya da işaret eder.

Rüyasında suyla doldurulmuş bir havuz gören kişinin bu rüyası onun cömert ve onurlu bir insandan ikram ve iyilik göreceğine, öyle bir kişinin kendisine menfaat sağlayacağına delalet eder. O havuzun kendisine ait olduğunu veya suyundan içtiğini gören bir erkeğin akıl yönünden fazlasıyla gelişmiş, güzel, ağır başlı ve itibarlı bir kadınla evleneceği rivayet edilir.

Rüyasında havuzun suyuyla abdest aldığını gören kişi Allah’ın izniyle sıkıntı ve kederden kurtulacağını umut edebilir. Rüyada havuzdan su içmek rüya sahibinin işlerinin iyi gideceğiyle tabir olunur. Havuzdan su içtiğini gören kişi iyilik yapmayı seven zengin bir insandan rızık elde edeceğini ve işlerinin düzeleceğini umut edebilir. Elinize geçecek rızkın miktarı havuzun büyüklüğü oranında olur.

Bir havuza girip dibe daldığını ve boğulmadığını gören kişinin bir kadına aşık olup onunla tanışmak için çareler arayacağı rivayet edilir.

Rüyada havuzda yüzmek veya kuru bir havuz görmek hayra yorulmaz. Rüyada havuzda boğulmak kederli bir olay yaşanacağının alametidir. Berrak olmayan ve acı suyla dolu bir havuz görmek de hayra yorulmaz, bu rüyayı gören kişinin üzüntü ve sıkıntı yaşayacağı rivayet edilir.

Rüyasında temiz, berrak bir suyla dolu bir havuza baktığını gören kişiyi gelecekte çok parlak günler bekliyor olabilir. Bu kişi daha önceden yaşamış olduğu üzüntü ve sıkıntıları bir daha yaşamayacaktır. Bakılan havuzun suyu pis ve bulanıksa bu rüya kişinin geçmişte kaldığını sandığı sorunlar ve kavgalarla tekrar karşılaşacağının ve bu yüzde düş kırıklığına uğrayabileceğinin alametidir. Önemli biri ona bir söz verecek fakat yeteri kadar yardım edemeyecektir.

Rüyasında kendisine ait bir havuzun kenarında yeşillikler bittiğini gören kişinin ilmiyle hem kendisine, hem de başkalarına fayda sağlayacağı rivayet edilir.

Rüyanızda elbisenizi havuz suyuyla yıkadığınızı ve kirli suyun alta çöktüğünü, elbiseden çıkan kirlerin suyun altında belirdiğini görürseniz bu rüya ilim tahsil etmekten vazgeçeceğinizin, ilimle amel etmeyeceğinizin ve başkalarının sizi kötü bir insan olarak tanıyacağının işaretidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.