xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Sokak Görmek

0 1.079

Rüyada görülen sokaklar rüya sahibinin bir iş, meslek veya yol seçimi yapacağına işaret eder. Bu meslek ve yollar sanatla ilgili olabilir.

Rüyasında herhangi bir sokağa girdiğini gören kişinin yeminini bozacağı, bir konuda şahitlik edeceği veya kendisine bir yön çizeceği rivayet edilir. Girilen sokağın karanlık olması rüya sahibinin Hak’tan yüz çevirip yanlış işler yapacağının alametidir. Rüyanızda içinde dindar kimselerin yaşadığı güzel bir sokağa girerseniz bu rüya bir çıkar elde edeceğinize yorumlanır. Günahkar insanların bulunduğu bir sokağa giren kişinin bir sebeple zarara uğrayacağı rivayet edilir.

Rüyasında geniş bir sokağa girdiğini veya oraya yerleştiğini gören kişi durgun giden işlerinin canlanacağını umut edebilir. Dar ve karanlık bir sokak görmenin yorumu ise bunun tersidir.

Rüyada ana yoldan ayrılarak bir sokağa girdiğini gören kimsenin yanlış işlere girişeceği, ettiği yemini bozacağı, olumsuz bir şahitlikte bulunacağı veya kefaret ödeyeceği rivayet edilir. Sokakta başka insanlarla beraber yürüdüğünü gören kişinin bu rüyası onun kendini hayatın akışına bıraktığının veya sürü psikolojisiyle hareket ettiğinin işaretidir.

Rüyada karanlık bir sokakta tek başına yürüdüğünü gören kişinin üzücü, sıkıntı verici şeyler yaşayacağı rivayet edilir. Kişinin rüyasında bir sokakta yürüdüğünü görmesi hayatında birtakım gizlilikler olduğuna da işaret eder.

Rüyasında bir sokakta başkalarının yürüdüğü yönün tersine yürüdüğünü gören kişinin sevapları çok olan iyi bir insan ise kurtuluşa doğru, günahkar biriyse sapıklığa doğru gideceği rivayet edilir.

Rüyasında bilmediği bir sokakta olduğunu gören kimsenin birinin sırrını kurcaladığı rivayet edilir. Sokakta durup dinlendiğini görmek ise biriyle ilahi, mübarek bir iş yapmak üzere anlaşmaya vardığınızın işaretidir. Rüyasında sokakta dolaştığını gören bir kimsenin bu rüyası onun bazı şeyleri istemeden duyacağının habercisi olabilir.

Rüyada sokak arasında dolaşan bir adam görmek hayırlı ve iyi işler yapan, kötülüklerden uzak duran ve başkalarının da uzak durmasını sağlamaya çalışan birinin varlığına delalet eder.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.