xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başkanın Adamları (Wag the Dog)

0 1.408

Konu olarak da, kadrosundaki dev isimler açısından da dikkat çeken bir yapım olan Başkanın Adamları veya Wag the Dog başkanlık seçimlerine 2 hafta kala odasında küçük yaştaki bir kızla sansasyona sebep olacak bir şeyler yaşayan bir Amerikan başkanının medya cambazı Conrad Bean tarafından kurtarılmaya çalışılmasının hikayesini anlatıyor.

Bu rezalet başkanın yeniden seçilme şansını ortadan kaldırmıştır ve Beyaz Saray’dakilerin yapabileceği tek şey olay geniş çevrelere yayılmadan önce önlem almaya çalışmaktadır. Conrad Bean’in yönetimindeki bir beyin takımı medyanın ve halkın dikkatini olaydan uzaklaştırmak için akıl almaz numaralar çevirmek durumunda kalacaklardır.

Ve izleyici de bu sırada siyaset, seçimler, politik taktikler, yöneticilerin halkla nasıl oynayabileceği, propagandanın gücü gibi konularda epeyce bir fikir sahibi olacaktır.

Politika-medya ilişkilerini eleştirel bir bakış açısıyla ele alan film inandığımız veya inandırıldığımız şeylerin doğruluğu hakkında derin düşüncelere dalmanıza sebep olurken bunu üstelik de insanı güldürerek yapıyor.

Filmde komedi unsuru da var, dram unsuru da. Vermek istediği mesajı oldukça net bir şekilde iletilebilen bu başarılı, hatta bazı seyircilere göre mükemmel yapımı izledikten sonra toplumları oluşturan insanlar olarak ne kadar çok şeyden habersiz olabileceğimizi, duygularımızın nasıl yönlendirilebileceğini ve medyanın inanılmaz, hatta korkunç gücünü görüyorsunuz.

Filmde insanların gerçekte olmayan bir savaşın varlığına inanmaları sağlanıyor ve bu yolda akla hayale gelmeyecek yöntemler uygulanıyor. Şaşırtan, düşündüren, güldüren, afallatan, etkileyen bir yapım Başkanın Adamları. İzlenmesi gereken bir film bu. Bu siteye yazdığım her filmi izlemedim, bu, izlediklerim arasında. Gerçekten güzel. Şimdi yazarken canım çekti mesela, 2 kere izledim ben bunu sanırım, epeydir tekrar seyretmedim, seyredebilirim bir daha.

Vizyona 1998’de girmiş olan Barry Levinson yönetmenliğindeki yapım 1 saat 35 dakika sürüyor. Oyuncu listesi şöyle: Dustin Hoffman, Robert de Niro, Denis Leary, Anne Heche, Willie Nelson, Andrea Martin, Kirsten Dunst ve William H. Macy.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.