xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bordo Erkek Pantolon Nasıl Kombinlenir?

0 3.610

Yazının içinde göreceğiniz fotoğrafları hazırlayana kadar nevrim döndü sayın binkelam.com ziyaretçileri. Fotoğraflarda bir numara yok göreceğiniz üzere, Fotor’da kolajlar yaptım o kadar; mevzu o değil. Bordo erkek pantolon nasıl kombinlenir konulu bir yazı yazmayı çoktan düşünmüştüm ama internette beni tatmin edecek, hoşuma gidecek görseller göremedim. Ben de dedim ki kendim tek tek parçalar bulup kombinler oluşturayım bari. Cansız erkek ve kadın mankenleri bilgisayarda giydirmeyi öğrensem iyi olur diye düşündüm aslında ama benim kafamda öğrenmem gerektiğini düşündüğüm bir sürü şey var; bunların hepsine yetişmem mümkün değil.

 

Ben de ne yaptım; yukarıya farklı markaların erkek giyim koleksiyonlarını açtım, 8 – 10 tane sekme oldu. Pantolon için uğraşmadım, Karaca’da 2 – 3 tane bordo pantolon vardı onları indiriverdim. Fakat bu pantolonların üstüne uygun blazer, tişört, gömlek, ayakkabı, bilmem ney bulucam diye canım çıktı. Hangi renklerin bordo ile uyduğu hakkında fikrim var benim; gri, siyah, krem ve lacivert tonlarını kullanacaktım. Ama 3 – 4 parçalı kombinler oluşturacaktım ve uydurmak hiç kolay olmadı. Ton tutmuyor, tarz tutmuyor, bir şeyler tutmuyor rahatsız oluyorum; böyle böyle epey zaman harcadım.

Hazırladığım kombinleri çok beğenmiş değilim yine de, istediğim tonları, aklımdan geçen şeyleri tam olarak bulamadım. İnternet gibi bir deryada illa ki bulunur da bütün günü buna ayıracak halim yoktu. Fotoğraflardaki parçaların tonları ve tarzları birbiriyle iyi tutmuyor olabilir, bunun için kusura bakmayın. Yine de fikir vermek açısından işe yarayacaklarını umuyorum.

spor tarz bordo pantolon kombini

how to wear a burgundy pants

Bordo pantolon nasıl kombinlenir sorusunun cevabı renk açısından kadınlar ve erkekler için pek değişmez aslında. Benim sevdiğim bir renk olan bordo rengi gri ve siyahla havada karada uyar, bana göre en çok uyumlu olduğu renkler bu ikisidir. Krem, açık bej ve lacivertle de olur. Aşağıda ben bir krem – bordo kombini yapmaya çalıştım mesela. Ama renklerin bir sürü tonları var ve ton uyumunu sağlamak önemli. Aşağıdaki gibi bir kombinde tişörtün ve pantolonun tonları farklı olmalı mesela; biri baya açık – biri baya koyu. Yoksa güzel durmaz. Tişört olarak içindeki renkler arasında bordo da olan desenli bir şey de giyebilirsiniz mesela.

bordo pantolon kombinleri

Ted Baker’ın bu blazer ceketi bordo pantolonla güzel olur gibi geldi bana. İçinde uçuk mavi de olduğu için o renk bir gömlek seçtim. Gömlek yerine tişört de olur tabii.

bordo pantolon nasıl kombinlenir

Biraz yaratıcılığınızı konuşturarak bordo pantolonla gayet şık kombinler yapabilirsiniz. Bordo, siyah ve griyi bir arada kullanabilirsiniz mesela. Siyah üst ve siyah ayakkabı, bordo pantolon, gri blazer gibi mesela. Diyelim ki üst olarak gömlek giydiniz ve kravat takacaksınız; bordolu grili desenli bir kravat olabilir bu. Veya düz gri de olur.

Bunlar da son 2 fotoğrafım:

bordo pantolon ile ne giyilir

bordo rengi pantolon nasıl kombinlenir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.