xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Çocuğunuza Kitap Okumanız İçin 10 Müthiş Sebep

0 846

Kitap okumayı sevenlerden misiniz? Öyle iseniz bunun büyük ihtimalle onun üzerinde olumlu etkileri olmuştur. Ben okumaya bayılırım ve kızım da öyle biri oldu. Çok da memnunum bundan. Okuduğum her bir kitabın işime yaradığına inanırım; hiçbir şey öğretmediyse iki kelime öğretmiş veya konuşmamın ya da yazmamın gelişmesine yardım etmiştir. Aşağıya çocuğunuza kitap okumanız için 10 sebep sıralayacağım, umarım yolu siteye düşen birilerini teşvik eder.

1.Ona Zaman Ayırmış Olursunuz

Çocuğunuza ayırdığınız zamanlar onun için çok değerli bir hediyedir – bunu esirgemeyin. Onunla ortak güzel anılar biriktirmenin bir yolu da beraber okuma saatleri yaşamaktır.

2.Günün Sonunda Sakinleşmesini Ve Rahatlamasını Sağlarsınız

Uykuya dalmadan önce okunan masallar ve hikayeler yoğun bir günün sonunda dinlendirici etki yapar.

3.Sanatı Takdir Etmeyi Öğrenir

Çocuk kitaplarındaki renkli, çarpıcı görseller, özellikle de kaliteli olanları çocukların iyi sanatı takdir etmesini sağlar.

4.Okumayı Ve Kitapları Hayatı Boyunca Sevmesine Yardım Etmiş Olursunuz

Çocuğunuza veya çocuğunuzla birlikte kitap okuyarak, onun okumayı ömrü boyunca sevmesini teşvik edebilirsiniz.

5.Çocuğunuza Kitap Okumak Keyifli Bir Deneyimdir

Ona sarılırsınız veya yanına uzanırsınız ve karşılıklı sevginizi, bağlılığınızı, yan yana olmaktan duyduğunuz keyfi bir kere daha yaşamış olursunuz. Bundan daha güzel bir şey var mı?

6.Değerli Nostaljik Anlar Yaratmış Olursunuz

Ebeveynleriniz çocukluğunuzda size kitap okudularsa, anılarınızda bununla ilgili güzel sahneler, güzel duygular vardır. Çocuğunuzun da böyle hatıraları olmasını istemez misiniz?

7.Okula Hazırlıklı Başlamasını Sağlarsınız

Küçük yaşlarından itibaren kitap okuyarak onun okula zengin bir kelime hazinesine sahip, faydalı şeyler öğrenmiş, algısı genişlemiş bir çocuk olarak başlamasını sağlayabilirsiniz.

8.Bir Hikaye Dinlemek Hayatın Zevklerinden Biridir

Dünyada hepimiz için yaşımıza, zevkimize, ilgi alanlarımıza uygun hikayeler var, değil mi? Hikaye dinlemeyi hemen herkes sever. Çocuğunuz, onun için seçtiğiniz güzel hikayeleri dinlerken keyifli saatler geçirir.

9.Birçok Şey Öğrenmesini Sağlarsınız

Çocuğunuza kitaplar aracılığıyla dünya, ahlaki değerler ve sosyal beceriler hakkında pek çok şey öğretebilirsiniz.

10.Sizi Bunun İçin Takdir Edecektir

Belki küçükken değil, ama zaman içinde ona kitap okumanızın, içinde okuma sevgisi oluşturmaya çalışmanızın olumlu etkilerini fark edecek ve bunun için sizi takdir edecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.