xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Erkeği – Yay Kadını Aşk Uyumu

0 6.212

İkizler burcu erkeği de, Yay burcu kadını da iletişim kurmayı, evin dışında maceralar, etkinlikler yaşamayı seven, yeni şeyler denemekten korkmayan, farklı durumlara adapte olabilen insanlardır. Bu ikili iyi arkadaş olurlar ve kısa süreli bir flört için de gayet uygun bir çifttirler. Fakat uzun vadeli, istikrarlı bir ilişki kurmak için uğraşmaları gerekir.

İkizler erkeği – Yay kadını beraberliği ikisi de bağımsız ve sosyal kişiliklere sahip olan bir erkekle kadının beraberliğidir; taraflar ilk tanıştıklarında bu yönleriyle birbirlerine cazip gelirler. İlişkileri çoğu zaman kendiliğinden, doğal bir şekilde başlar. İkisi de oldukça esnek karakterli olduğu için birbirlerine uyum sağlayabilirler. Fakat ilişkilerinin başladığı gibi doğal bir şekilde bitmesi de ihtimal dahilindedir.

Bir yerlere gitmeyi, bir şeyler denemeyi, dışarıda dolaşmayı seven bu ikili birbirinin en yakın arkadaşları olabilirler. Erkeğin arayışları daha sofistikedir; o lüks alışverişlerden, kumarhanelerden, kaliteli yemeklerden hoşlanır. Yay kadını ise doğa yürüyüşleri, sanatsal faaliyetler gibi şeylere yatkındır.

İkisi de hürriyetine değer veren insanlardır, bu konuda birbirlerini anlarlar. İkizler erkeği kafası her zaman fikirlerle dolu bir adamdır, ancak fikirlerinin çoğu tamamlanmamış projeler olarak kalır. Eş zamanlı olarak bir sürü projeye girişip, coşkusu başka bir şeye yönlendiği için onları öylece bırakabilir. Yay kadını erkek kadar dışa dönük ve gürültülü biri değildir; ona göre daha sakin ve dengeli bir kişiliğe sahiptir. Fakat adaletsizlik ve sahtekarlık karşısında tereddütsüz bir şekilde güçlü tepkiler gösterir.

İkizler burcu erkeği hayatı kolaylaştıracak bazı küçük sahtekarlıklara meyilli olmasıyla, Yay burcu kadını iyi ahlakıyla bilinir. Kadının acı, iğneli sözleri ve erkeğin sürekli kızgınlığı, bu çelişkiyi dengeleyecek bir orta yol bulamazlarsa, ilişkilerini çıkmaza sürükleyebilir.

Bu ilişkide taraflardan biri ateş (Yay), diğeri hava grubu mensubudur. İlişkileri hem ilham verici, hem de kaotik olabilir. Aralarında uyumlu bir beraberlik olması ihtimali, astroloji açısından birbirlerine zıt yönde olan başka çiftlere göre daha yüksektir. Erkek huzursuz bir entelektüel maceraperest iken kadın huzursuz bir fiziksel maceraperesttir.

Onlar için uyumluluk, günlük hayatın gerçekleriyle yüzleşmek zorunda kalmadan keyif aldıkları şeyleri yapma özgürlüğüdür. Ancak, gündelik aksilikler yollarını kestiğinde parlak uyumlarının cilası bozulmaya başlayabilir. İkisi de pratik bireyler değildirler. Erkek yapılması gerekenleri zihinsel düzeyde görür ve düzenler. Kadın ilham verici fikirler üretebilir ama bu konuda çok iyi değildir. Borçlanma ve borçların idaresi, ciddi yaşam sorunları, ebeveynlik gibi şeyler söz konusu olduğunda aralarındaki uyum biraz sorunlu ve eksiktir.

Bu ikili hayat, toplum vb. şeyler hakkında saatlerce konuşabilirler. Yay kadını İkizler erkeğinin fikirlerini paylaşabileceği biridir, üstelik bu fikirleri onunla beraber hayata geçirmeye de isteklidir. Bu kadının macera yaşamaya olan tutkusu da erkeğin onu çekici bulmasının sebepleri arasındadır. Bu açıdan birbirlerine benzerler ve bu onları daha da yakınlaştırır.  Beraberken sıkılmazlar. Aralarında kısa sürede uyumlu bir ilişki de başlar, fakat bu ilişkinin devam etmesi için çok çaba göstermeleri gerekir.

Yay kadını – İkizler erkeği ilişkisinde taraflar iyi bir arkadaşlığı ve kısa vadeli, güzel bir ilişkiyi yürütmek için gereken şartlara sahiptirler. Birbirlerinden pek çok şey öğrenebilirler, eğlenceyi severler ve kaliteli mizahtan hoşlanırlar. İkisi de zeki ve yaratıcıdırlar ama iyi bir fikri sonuna kadar uygulayacak kararlılıktan yoksundurlar. Ortak ilgi alanları vardır. Birbirlerinin temel ihtiyaçlarını anlarlar. Uzun vadeli bir ilişki kurabilmelerinin şartlarından biri erkeğin daha tutkulu, kadının daha nazik olmasıdır.

İkizler erkeği duygusal gereksinimlerden biraz korkar. Ayrıca genellikle ergenlik çağında imiş gibi davranır. Bu beraberlikte erkek eleştirel doğasını da kontrol etmelidir, çünkü çoğu zaman düşünmeden konuşan Yay kadını onu incitecek bir karşılık verebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.