xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Burcu Aşk Uyumu: En İyi Adaylar

0 776

Yazıya başlığı olarak Terazi Burcu Aşk Uyumu: En İyi Adaylar ile Terazi Burcu İçin En İyi Ruh Eşi Adayları arasında gidip geldim biraz. Sonra birincide karar kıldım.

Öyleyse başlayalım:

İkizler

İki taraf da yaradılıştan açık fikirli, konuşkan ve karizmatiktir. Beraberlikleri entelektüellik ve ortak ilgi alanları üzerine kuruludur. İkisi de eğlenmeyi sever.

İkizler ilişkiye mizah ve oyunculuk getiren taraftır. Onun tasasız ruhu partnerinin hayatına renk ve kahkaha getirir. Terazi bu ortaklığa zarafet ve çekicilik katar. Rafine zevkleri ve tavırlarıyla İkizlerin toplumsal itibarı ve sosyal statüsü üzerinde olumlu etki yapar.

Zihniyetleri ve kendini ifade etme tarzları farklı olsa da Terazi – İkizler ilişkisine derin bir anlayış, dostluk ve hayranlık hakimdir. İkisi de açık iletişime değer veren kişiler olduklarından, önlerine hangi engeller çıkarsa çıksın, birlikte kalmak için çaba gösterirler.

İkizlerin kararsız yapısı zaman zaman Teraziyi bunaltabilir. Terazinin mükemmeliyetçiliği İkizlerin kendini sınırlanmış, engellenmiş hissetmesine yol açabilir. Ancak aralarında, her konuyu konuşabilmelerini sağlayan bir zihinsel bağlantı vardır.

Eğlence ve ciddiyet arasındaki dengeyi sağlayabilirlerse ilişkileri ömür boyu sürebilir.

Aslan

Terazi – Aslan ilişkisi fiziksel çekim, tutku ve zevk üzerine kuruludur. İkisi de sevecen, ilgi çekmeyi ve flörtü seven kişilerdir. Aslanın yönetici gezegeni Güneş, Terazininki ise Venüstür. Bu durum samimiyet, sosyalleşme ve lüksten odaklı, heyecanlı ve hareketli bir beraberlikleri olmasına yol açar.

Terazi Aslanı yeni yerlere, fikirlere ve insanlara maruz bırakırken ateşli Aslan da onun öz güvenini ve cesaretini güçlendirir. Terazi, Aslan için çekici ve entelektüel bir partnerdir. Aslan da şakacı, oyuncu ve ilgili tarafıyla Terazinin ihtiyaç duyduğu ve istediği bir hayat arkadaşıdır.

Bu ikili yatakta spontan bir seks hayatını paylaşırlar. Cinsellikte ikisi de pasif değildir; yeni ve farklı şeyler denemekten çekinmezler.

Aslan kontrolcü; bencil ve dramatik, Terazi kararsız; yüzeysel ve bencil olabilir. Farklı yönleri ve fikirleri hakkında konuşmakta zorlanabilirler. Dile getirilemeyen duygular ve anlaşmazlıklar aralarında sürtüşme çıkmasına yol açabilir. Neyse ki ortak ilgi alanları ve romantik kimyaları karşılaştıkları güçlükleri çoğu zaman gölgede bırakır.

Aslan kıskançlık eğilimine hakim olabilir ve Terazi de her detayı titizlikle analiz etmeyi bırakıp anı yaşamayı başarabilirse uzun süreli bir ilişkiyi sürdürebilirler.

Yay

Terazi burcu aşk uyumu listesinde 3. sıraya Yay burcunu koyabiliriz. Bu ikili birbirlerine ortak yönleri olan iyimserlik, macera sevgisi ve özgürlüğe düşkünlük üzerinden bağlanırlar. Aslan gibi Yay da, Teraziye, daha dışa dönük ve doğal olması için ilham verir. Terazi – Yay ikilisi zihinsel, duygusal, ruhsal ve fiziksel olarak birbirlerinin en iyi yönlerini ortaya çıkaran bir ikilidir.

Yay, Terazinin ruh eşi olarak onun karar verirken kendini daha güvenli hissetmesine yardımcı olur. Terazi de Yaya liberal fikirlerini rasyonel düşünceyle dengelemenin önemini gösterir. İkisinin bağlantısının en iyi yanı seyahat, kültürel deneyimler ve zihinsel genişleme için karşılıklı olarak kararlı, hevesli ve tutkulu olmalarıdır.

İkisi de coşkulu aşıklardır. Yatakta ikisi de çok fazla agresif değildir ama canlandırıcı bir tutkuyu paylaşırlar.

Terazi Yayın bağımsızlığına saygı gösterdiği ve Yay da bağlılığa, sorumluluk almaya açık olduğu sürece birbirlerini kolay kolay bırakmazlar. Sağlam ve uzun vadeli bir ilişkileri olur.

Kova

Kova, eksantrik kişiliği ve aniden bir konudan diğerine geçebilen hızlı tarzıyla Terazinin dikkatini neredeyse anında çeker. Kova – Terazi ikilisi arasında samimiyet ve anlamlı konuşmalar üzerine kurulu derin bir entelektüel ortaklık oluşur. Birbirlerinin içindeki en iyi yönü ortaya çıkarma potansiyeline sahiptirler. Birbirlerini nasıl destekleyeceklerini ve ilerleteceklerini bilirler. Birbirlerini yeni şeyler denemeye ve hayatın, kendi konfor alanlarının dışındaki yönlerini de keşfetmeye teşvik ederler.

Terazi ilişkiye uyum, diplomasi ve zarafet getirir. Kovanın ilişkilere ve aşka liberal yaklaşımına hayranlık duyar. Sabit bir su burcu olan Kova ilişkiye özgünlük ve farklı heyecanlar getirir.  Partnerinin düşünceli ve idealist tarafını takdir eder.

Terazi Kovayı o henüz hazır değilken ilişkiyi daha ciddi bir boyuta geçirmeye zorlamaz ve Kova da Terazinin yakınlık isteğinden bunalıp onu ihmal etmezse güzel bir ilişki yürütme şansına sahip olurlar. İkisi de bu ortaklığı rahatlatıcı bulur.

Koç

Taraflar Zodyak çarkının zıt burçları arasında yer aldığı için, Terazi – Koç ikilisi bu listenin en zorlayıcı bağlantısıdır. Zıt burç bağlantıları ilişkilere yoğun duygusal ve fiziksel çekim getirir. 2 karşıt işaret bir araya geldiği zaman birbirlerinin en iyi ve en kötü yönlerini ortaya çıkarabilirler. Bununla beraber, Terazi ve Koç ilişkisinde zıt kutupların birbirini çekmesi beklenebilir.

İkisi de sevgiyi, yakınlık ve ilgiyi hissetmenin dışında sözlü olarak duymayı da arzu eden kişilerdir. Sevdiklerine karşı özenli ve şefkatlidirler.

İlişkiye tutku ve romantizm getirir. Terazinin partnerini her koşulda memnun etme arzusuna hayranlık duyar.

Terazi, beraberlikte denge ve eşitliği sağlar.  Aksiyon düşkünü Koçun ilişkilere cesur ve kendinden emin bir şekilde yaklaşmasından hoşlanır.

Koçun kestirip atan, agresif duygusal eğilimi barışçı Terazi için zaman zaman bunaltıcı olabilir. Terazinin yoğun bağlanma ihtiyacı  Koçun kendini kısıtlanmış hissetmesine, bunalmasına sebep olabilir. Ancak, aralarındaki farklılıkları aşabilirlerse, bu beraberliğin devam etme potansiyeli vardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.