xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkek Arkadaşınızın Size Geri Dönmeyeceğini Gösteren 20 İşaret

0 2.267

Eski sevgiliyi unutmak her zaman kolay olmaz. Aradan zaman geçse bile insan onun geri döneceğini umut etmeyi bırakamayabilir. Ama ne yazık ki bütün aşk hikayeleri mutlu sonla bitmez ve eski erkek arkadaşınızı derinden sevmeniz, onunla sonsuza kadar mutlu olmanız için yeterli değildir. Aşağıda erkek arkadaşınızın size geri dönmeyeceğini gösteren işaretler ve ipuçları bulabilirsiniz. Bunları kabul etmek iç burkucu olabilir. Fakat bunu yapmak, zamanınızı boş hayaller ve umutlarla geçirmekten daha iyidir.

1. Toksik bir ilişkiniz vardı

Beraberliğiniz güzel hatıralardan çok stres ve baş ağrısı getirdiyse sizinle tekrar bir araya gelmeyi istemesi pek olası değildir. Toksik ilişki yaşadığınızın siz de farkındaysanız kendinize sorun: Bu durumda size koşarak geri dönmesini beklemeniz akıllıca olur mu?

2. Sancılı bir ayrılık yaşandı

Ne şekilde ayrıldınız? İkinizin de içine sinen bir ayrılık konuşması yapıldı mı? Yoksa biriniz diğeriyle iletişimi birdenbire kesti mi? (Ghosting – görmezden gelme)

Ayrılığınız çok acı verici olduysa sevgiliniz bu kötü anıları tekrar yaşamak istemeyebilir, dolayısıyla sizinle tekrar görüşmekten de kaçınabilir.

3.Çok ağır sözler söylediniz

Erkek arkadaşınıza çok acı verici ve aşağılayıcı şeyler söyleyerek egosunu incittiyseniz onu sonsuza dek kendinizden uzaklaştırmış olabilirsiniz.

4.Olanlar başkalarını da etkiledi

Ayrılmanız başkalarını incitti mi? Örneğin ailenizin eski sevgilinize hınç duymasına veya size kızmasına yol açtı mı? Olay arkadaşlarınızın da dahil olduğu bir savaş haline geldi mi? Bu gibi şeyler eski sevgilinin geri dönme ihtimalini azaltır.

5. Sizi artık sevmediğini söyledi

Size duyduğu aşkın bittiğini söylemesini anlık bir hırsın etkisi olarak düşünmeyi tercih edebilirsiniz ama başka bir ihtimalle, bir daha geri dönmeyeceğine işarettir.

6. Hayatınıza devam etmenizi söyledi

Onu geri kazanmak için çaba gösterdiniz, ama o size hayatınıza kendisi olmadan devam etmenizi söyledi. Bu, sizi geri istemediği anlamına gelir ve fazla ısrarcı olmanız daha kırıcı şeyler duymanıza yol açabilir.

7. İletişimi kesti

Haftalar, aylar boyunca sizi aramıyor veya mesaj atmıyorsa bunu yolunda yanında siz olmadan yürüyeceğinin bir işareti olarak kabul edin. Hala sizi istiyor olsaydı, arada bir olsun sesinizi duymaya can atardı.

8. Mesajlarınızı yok sayıyor

Sohbet mesajlarınızı bile açmıyor mu? Bunları görmemiş gibi yapıyor olabilir veya belki de spam olarak işaretlemiştir. Belli ki artık sizden gelen şeylerle ilgilenmiyor, onları duymak istemiyor.

9. Arkadaşları da mesajlarınızı görmezden geliyor

Arkadaşlarını ona ulaşmanızı sağlayacak bir köprü olarak kullanmayı denediniz ama başarılı olamadınız mı? Mesajlarınızı da görmezden gelerek sizden kaçıyorlar mı? Bunun sebebi büyük ihtimalle sevgiliniz için her şeyin bittiğini anlamış olmalarıdır.

10. Sosyal medya platformlarında engellendiniz

Eski sevgilinizin ilişkiyi bitirdiğinin bir göstergesi de sizi sosyal medyadan engellemiş olmasıdır. Sizinle herhangi bir bağlantısı kalmasın istiyor, bu yüzden de kendisini takip etmenizi istemiyor.

11. Telefon numarasını değiştirdi

Cep numarasından artık ona ulaşamıyorsanız bunun sebebi kendisini bir daha aramanızı istemiyor olması olabilir. Özellikle bundan hoşlanmadığını belli ettiği halde taciz edecek derecede, ısrarla aramaya devam ettiyseniz bu oldukça muhtemeldir. Bu durumda onunla yeniden bağlantı kurmak için uğraşmanın anlamı yok.

12. Eşyalarınızı iade etti

Eski sevgiliniz ona verdiğiniz her şeyi geri verdiyse size geri dönmeyi aklından silmiş olabilir. Belki sizin de ona eşyalarını ve aldığı hediyeleri geri vermenizin zamanı gelmiştir.

13. Başınıza kötü bir şey geldiğinde bile elini uzatmıyor

Sizi hala umursuyor ise arada bir nasıl olduğunuzu kontrol etme duygusuna direnemez. Öte yandan kaza, hastalık gibi bir sebeple zor günler geçirmekte olduğunuz halde hiç aramadıysa veya ziyaretinize gelmediyse bu ilişkiye tamamen boş vermenin zamanı gelmiştir.

14. Çektiğiniz ayrılık acısı onu etkilemiyor

Ayrılık yüzünden berbat bir halde olduğunuzu biliyor ve buna rağmen iletişim kurmuyor, destek olmayı denemiyorsa onun için geri dönüş yok demektir.

15. Yeni ilişkisini sosyal medyada paylaşıyor

Facebook, Instagram gibi platformlarda yeni kız arkadaşı hakkında paylaşım yapıyor mu? Yeni ilişkisinden açıkça keyif ve gurur duyuyorsa bunun size neler hissettireceğini umursamıyor demektir. Bu tip gönderilerinden zarar görecek olmanız onun için önemli değildir.

16. Şimdiki ilişkisinde ciddi olduğunu duydunuz

Yeni sevgilisiyle ilişkisini ortaya koyduğu gibi bir de o ilişkiyi yürütmeye, daha ileri götürmeye niyetli görünüyorsa ondan tamamen vazgeçmenizin zamanı gelmiş demektir.

17. Başkasıyla çıkmanızı umursamıyor

Onu kıskandırmak için başka biriyle çıkmayı denediniz ve hiç tepki vermedi mi? Bu durumda yeni sevgilinizle hava atmanızın onun için önemli olmadığı açıktır. Umurunda olsaydı sizi geri kazanmak için bir şeyler yapardı.

18. Ayrılmanızın üzerinden çok zaman geçti

Sizi terk ettiği yıllar mı oldu? Bu kadar zaman ortadan kaybolduysa ve geri dönmediyse artık bunu yapmasını beklemeyin. Yolunda siz olmadan yürümeye karar verdiğini ve özlediğiniz eski günlerin geri gelmeyeceğini kabul edin.

19. Sizi gördüğü zaman görmemiş gibi yapıyor

Karşılaştığınız zamanlarda sizi tamamen görmezden geliyorsa bunun sebebi varlığınızdan etkilenmemiş gibi görünmeye çalışması olabilir. Hatta böyle düşünmeyi tercih edebilirsiniz.Ancak, bir daha sizinle birlikte herhangi bir şey yapmak istemediği anlamına da gelebilir, değil mi?

Sizinle karşı karşıya geldiğinde beden diliyle verdiği sinyaller de önemlidir. Ona yaklaştığınız zaman kaskatı ve ilk fırsatta kaçmaya hazırmış gibi görünüyor mu? Vücudu başka bir tarafa mı bakıyor? Bu gibi şeyler olumsuz işaretlerdir.

Bakışlarınızı onunkilere kilitlemeyi denediniz mi? Sizinle göz göze gelmekten kaçınıyorsa veya bakışlarınızı buluştuğu zaman gözleri donuk ve ilgisiz bakıyorsa aranızdaki kıvılcım onun için sönmüş olabilir.

20. Çevrenizdeki kişilerle bağlantıyı kesti

Aile üyelerinizi ve arkadaşlarınızı takip etmeyi bıraktı veya başka bir şekilde onlarla arasına mesafe koydu mu? Sebep büyük olasılıkla artık sizin dünyanızın dışında olması ve sizinle ilişkilendirilmek istememesidir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.