xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İnce Görünmenizi Sağlayacak 12 Stil İpucu

2 4.527

Bazı giyim hileleri sayesinde olduğunuzdan daha zayıf görünebileceğinizi biliyor musunuz? Kıyafetlerin renk ve modelleri, aksesuarlar, ayakkabılar ve iç çamaşırları doğru seçilirse bu mümkündür. İnce bir vücuda sahip olmanın temel yolları sağlıklı beslenmek ve düzenli olarak spor yapmaktır ama vücudunuz şu anda bu durumda değilse doğru giyinerek, doğru aksesuarlar seçerek verebileceğiniz en iyi görüntüyü verebilirsiniz. İşte ince görünmek isteyenler için stil ipuçları:

1. V Yakalı Üstler Giyin: V yakalı giysiler vücudun orta kısmından uzakta bir odak noktası oluşturur ve üst kısmınızın daha uzun ve ince görünmesini sağlar. Yaka dekoltesi ne kadar fazla olursa etkisi de o kadar fazla olur. Derin V yakalar geniş kalçaları ve uylukları görsel olarak dengeler.

2. Basit Ve Sade Jean Pantolonları Tercih Edin: Dekoratif süslemeler, çok sayıda cep vb. göze takılan detaylar içermeyen koyu renkli, sade jean pantolonlar daha ince görünmenize yardımcı olur.

3.İç Çamaşırlarınızı Doğru Seçin: Kadınların epey bir kısmının sutyen seçmeyi bilmiyor. Sutyeninizin modeli ve ölçüsü tam göğüs tipinize göre olmalı. Sarkık göğüsler insanı daha kalın ve kaba gösterir, bel ile göğüsler arasında uygun boşluğun olması ise daha iyi görünmenizi sağlar. Küçük veya büyük bir külot giymek veya külot çizgilerinin belli olması da kalça ve çevresinde yığıntı oluşturur, bu da kötü bir görünüme yol açar.

4. Sivri Burunlu Ve İnce Topuklu Ayakkabılar Bacakları İnce Gösterir: Ekstra sivri burundan ve fazla yüksek topuktan uzak durmalı ve bu tip ayakkabıları davet vb. özel durumlar dışında çok kullanmamalısınız, çünkü ayak sağlığı için zararlıdırlar. Ama ince görünmek istiyorsanız ayakkabılarınızın burnunun biraz sivri, topuklarının yüksekçe ve ince olması iyi olur. Kalın, tıknaz topuklu, sert köşeli ayakkabılar bacakları daha kısa ve hantal gösterir.

5.Tepeden Tırnağa Aynı Koyu Renkte Giyinin: Bu çok eski bir numaradır ve gerçekten etkilidir; uzun, dikey bir görünüm elde etmenizi sağlar. Tepeden tırnağa siyah giymek en sık uygulanan alternatif olsa da lacivert, koyu kırmızı ve koyu yeşil tonları da aynı etkiyi yapar. Esas olan bej gibi solgun renklerden uzak durmak ve koyu renkleri tercih etmektir.

6. Yüksek Belli Pantolonlar Giyin: Bunu doğru yaparsanız alt bedeniniz daha uzun görünür. Fakat süper yüksek belli ve beli lastikli modellerden kaçınmalısınız. Karnınızın üst kısmına gelen fermuarlı pantolonları tercih edin ve pantolonun yüksek belini uygun uzunlukta bir üstle vurgulamaya çalışın. Bunun iyi göründüğünü düşünüyorsanız bluzunuzu pantolonun içine de sokabilirsiniz.

7.Sorunlu Bölgelerde Koyu Renkleri, İyi Görünen Kısımlarda Açık Renkleri Tercih Edin: Vücudunuzun üst kısmı alt kısmından daha mı hoş görünüyor? O halde koyu renk ve pantolon veya etek ve üstüne de açık renkli, hareketli bir bluz giyin. Böylece hem alt kısmın kalınlığını kamufle etmiş, hem de dikkatleri daha ince ve güzel görünen üst kısma çekmiş olacaksınız. Kalın kollarınızı, vücudunuzun orta kısmını veya kalçalarınızı gözden saklamak istiyorsanız koyu renkli bir ceket, gömlek veya kazak giyin. Bu koşulda, bacaklarınıza güveniyorsanız baskılı ya da renkli bir pantolon, şort veya etek giyebilrisiniz.

8.Takıların İnce Görünmeye Etkisi: Uzun kolyeler kısa boyunları uzun gösterir. Uçları göğüslerinizin aşağısına kadar inen kat kat, zarif bir kolye dikkatleri vücudun geniş alt kısmından uzaklaştırır. Üst kollarınız genişse kat kat bilezikler takarak bileklerinizin daha çok dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

9.Jean Pantolon Üzerine Uzunca Bir Blazer Giyin: Koyu renk bir kot pantolonunun üzerine kalçaları örten tercihen yine koyu renkli bir blazer giymek ince görünmenin etkili yolları arasındadır. Ceketin içine açık renk bir üst giyebilirsiniz. Boynunuz ve üst bedeniniz kısaysa üstün V yakalı olması daha iyi olur.

10.Uzun Etek: İyi kesimli uzun bir etek, diğer parçalar da doğru seçilirse daha uzun – ince görünmenizi sağlayabilir. Akıcı bir kumaştan dikilmiş modelleri tercih edin ve büyük ceplerden, kat kat eteklerden, kalın elastik bel bantları olanlardan uzak durun. Altına ince topuklu ayakkabılar giyin. Üst bedeniniz kısaysa kontrast renkte, kısa bir bluz giymeyin.

11.Pantolon Ceket Takımlar: Aynı renkteki bir pantolonla ceket kesintisiz bir dikey çizgi oluşturarak daha ince uzun bir görünüm sağlar.

12.Ayakkabıların Rengine Dikkat: Uzun etek veya pantolonunuzun altına aynı renkte ayakkabı giyin. Yaz aylarında çıplak bacaklarınıza ten renginize yakın renkte ayakkabılar giyin.

2 Yorumlar
  1. Deryaninsporgunlugu

    Çok güzel öneriler. Kendime uygun olanlari kullanacagim ?

    1. Hilal Uslu

      Çok teşekkürler. Lütfen yine gel, hep gel. Ben de geleyim bu arada tabii, evet, bugün bir uğrayayım senin mekana. = )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.