xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Koç Erkeği – İkizler Kadını Aşk Uyumu

2 5.625

Koç burcu erkeği – İkizler burcu kadını ikilisini bir sosyal etkinlikte ya da partide  kolayca fark edebilirsiniz. Kadının gösterişli, konuşkan flörtözlüğü erkeği büyülerken, tam bir sosyal kelebek olan kadın erkeğin karizmasından ve iç gücünden etkilenir.

Koç erkeği – İkizler kadını ikilisi çoğu zaman birbirlerini hemen cezbederler. Aralarında özel bir şeyler başlamadan önce göz temasları ve kıkırdamalar başlayabilir. Peki partiden sonra ne olacak? Yıldızlara göre bu çiftin uzun vadeli bir ilişkisi olabilir mi?

Bu beraberlikte başarının anahtarı, her şeyden önce, bu ilişkinin dostluk temeli üzerinde yükselmesidir. Bu kadınla erkek gerçekten birbirlerine çok benzerler ve bunun bir artı olması beklenir. İkisi de aynı kayıtsızlığı paylaşırlar, şu an için yaşama eğilimindedirler ve akıllı, anlayışlı kişilerdir. Böylece beraber harika planlar kurabilirler.

Konuşmayı severler. Çok farklı görüşleri olabilir ama sağlıklı tartışmalar aralarındaki bağı sağlamlaştırır. Bu ikili genelde aralarında güzel bir uyum olsa bile beraberliği resmiyete dökmek için acele etmeyebilirler. İkisi de bağlanmaya çok hevesli değildirler.

İkizler burcu kadını ile Koç burcu erkeği bir çift olarak ebediyen genç kalacak gibi görünürler; aynı evde yaşarlarsa orası canlı ve ilginç bir ev olur. Kadın erkeğin dürtüsel fikirlerinin tamamına uyacak kadar esnek  ve çok yönlüdür, erkek de açık görüşlü ve İkizler kadınının ilgilerini takip edebilecek kadar cesur bir insandır. Bu ilişki, ne olursa olsun, hiçbir zaman sıkıcı olmaz.

Koç erkeği kıskançtır; partnerinin başkalarına biraz dostça davranması bile kıskançlıktan kıvranmasına yol açabilir. Sevgilisinin geçmişteki aşka hayatını da kıskanabilir. İkizler kadınının rahat davranışları ve samimi kişiliği bazen insanlarda onun bir ilişkisi olmadığı hissini uyandırabilir. Bu durum Koç adamını zorlarsa o ani bir öfkeyle tepki verir.

Bunlara rağmen Koç erkeği,  İkizler burcu kadınının ortak aşk hayatlarındaki yaratıcı yaklaşımını takdir eder. İkizler kadınına gelince, o bazen partnerinden biraz hassasiyet isteyecektir. Evet, bu adam onu ateşli ve şiddetli bir şekilde sevmektedir ve bu başlangıçta hoşuna gidebilir ama bir süre sonra onun biraz daha nazik ve romantik olmasını ister.

Koç erkeği – İkizler kadını ilişkisi tutkulu olur. İkizler kadınının ilgisizliği, girdiği peri kızı şekilleri Koç erkeğini alevlendirir. Bu ateş ve hava kombinasyonu kıvılcımları, titremeleri ve alevleri yangına dönüştürecek güce sahiptir.

Kovalamayı seven Koç erkeği bir heyecan verici alandan diğerine geçen İkizler kadınıyla beraberken bu zevkini tatmin edebilecektir. Bu beraberlik asla  donuk değildir. Kadın çeşitlilik ve heyecan sunar ve aynı şeyleri de talep eder; Koç erkeğini başlangıçta çeken yönü de budur. Partnerinin farklı ruh halleri arasında dolanması onun heyecanını sürekli kılar.

Bu çiftin kariyerlerinde ilerlemekle ilgili sorunları olabilir. İkisi de enerjiktirler ama başladıkları işi bitirmekte iyi değildirler. Birbirlerini bir şeye, sonra başka bir şeye, sonra başka bir şeye teşvik edip dururlar. Bununla birlikte, beraber çalışmaya karar verirlerse güçlü bir ortaklık oluşturabilirler. Çünkü kombine cezibelerinin satamayacağı hemen hiçbir şey yoktur.

Koç burcu erkeği de, İkizler burcu kadını da bağlanmaktan, taahhütlerde bulunmaktan pek hoşlanmayan insanlardır ama beraberlikleri heyecan vericidir ve bundan kaçmak istemezler. Birçok özellikleri birbirini tamamlar. İkisinin de bir şeyler öğreneceği aktif, zorlu ve heyecanlı bir ilişkileri olur.

Muhtemelen en büyük sorunları güven eksikliğidir. Mars tarafından yönetilen tutkulu ve kıskanç Koç erkeğin  Zodyak’ın düzenbazı Merkür tarafından idare edilen İkizler kadınına yeterince güvenmeyebilir.

2 Yorumlar
  1. Medcezir

    Benim ilişkimde ki birçok şeye uyum sağlıyor her ne kadar da inanmasamda

    1. Hilal Uslu

      Ben de çok inanmam ama ille de bazı şeyler, bazı insanlara uyuyor. Bir başka Koç erkeği ile İkizler kadınına çok az, başka bir çifte de sizden bile fazla uyuyor olabilir. Böyle şeylerin yükselen burç, doğum saati ve başka bir şeylerle de ilgisi var diye biliyorum. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.