xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kumsalda Evlilik Teklifi Yapacaklar İçin Tüyolar

0 4.016

Havalar ısınmaya başlayınca kız arkadaşına romantik, özel ve unutulmaz bir sürpriz evlilik teklifi yapmak isteyen beylerin başlıca alternatiflerinden biri kumsalda evlilik teklifi organizasyonları olacaktır sanırım.

Kumsalların kendiliğinden romantik bir havası var bir kere, özellikle hava karardıktan sonra. Işık ışık gökyüzü, yıldızlar, denizin üstündeki ışıltılar, sahile vuran dalgaların sesi; romantik evlilik teklifi yapmak isteyenler için bundan güzel ortam mı olur?

Bunlara bir de evlilik teklifi organizasyon firmaları tarafından ayarlanan muhteşem detayları eklerseniz ki bunlardan az sonra söz edeceğim; ortam daha da güzel, daha da etkileyici hale geliyor.

Kumsalda evlenme teklifi organizasyonunun profesyonellere yaptırılmasının neden daha doğru olacağından söz edelim önce biraz. Otelde, evde veya sokakta farklı, renkli bir evlenme teklifi yapmayı düşünüyorsanız bunun şartlarını kendiniz de ayarlayabilirsiniz belki. Teknik bilgi ve teçhizat gerektiren bazı şeyler eksik olur ama yine de ortaya güzel bir organizasyon çıkarabilirsiniz.

Evinizi arkadaşlarınızdan da yardım alarak kendiniz süsleyebilirsiniz mesela, güzel bir masa kurabilir, müzik ayarlayabilirsiniz. Tuttuğunuz bir otel odasını iyi kötü süsleyebilirsiniz. Teklifinizi bir afişe yazdırıp sokakta arkadaşlarınızın açmasını isteyebilirsiniz, falan filan; kendi olanaklarınızla yapabileceğiniz şeyler var tabii yani.

 

Ama kumsal ortamında şöyle zengin, detaylı, şekilli bir teklif yapmak istiyorsanız her şey bir yana uygun bir kumsal bulmak ve kumsalın bir kısmını belli bir süre için kapatmak gerekir. O süre içinde baş başa olmak, rahatsız edilmemek istersiniz. Bunun için de profesyonel yardım almanız gerekir. Peki profesyoneller neler yapabilirler kumsalda sizin için? Evet, şimdi de o konuya girelim:

Kumsalda Evlilik Teklifi Paketleri

Organizasyon firmaları müşterilerine genellikle standart paketler sunarlar. Bu paketlere sizin isteklerinize göre bazı detaylar eklenebilir veya çıkarılabilir; bu sizin konuşup anlaşmanıza bağlı. Kumsalda evlilik teklifi paketleri, firmadan firmaya değişiklik gösterebilmekle beraber, genel olarak şu imkanları içerir:

*Sahile etrafı tüllerle, renkli kumaşlarla çevrelenmiş bir çardak hazırlanır.

*Çardağın altına  ikiniz için bir masa hazırlanır, masa ve sandalyeler giydirilir, masanın üstü dekoratif bir şekilde süslenir.

*Arzu ettiğiniz yiyecek ve içecekler ayarlanır, bunları servis edecek bir  garson temin edilir.

*Sahilden çardağa (Veya masaya) giden yola kırmızı halı serilir.

*Masaya giden yol ve masanın çevresi mumlarla, fenerlerle, meşalelerle aydınlatılır.

*Süreç boyunca veya ara ara canlı müzik yapacak bir müzisyen ayarlanır.

*Amatör veya profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapılır.

Organizasyona bunların dışında başka detaylar da eklenebiliyor. Onlardan da söz edeyim biraz:

*Teklif yapacağınız zaman yüzük masaya özel, sürprizli bir şekilde getirilebilir.

*Teklif anında başınızdan aşağıya gül yaprakları serpilmesi, önceden hazırlanmış uzaktan kumandalı volkanların patlatılması gibi atraksiyonlar ayarlanabilir.

*Masanın yanına etrafında 2 adet minder veya şezlong bulunan bir ateş yakılabilir.

Kumsalda Evlenme Teklifi Fikirleri

Kumsalda evlenme teklifini kendi olanaklarınızla yapmak istiyorsanız neler yapabilirsiniz acaba, biraz da bunu düşünelim. Arkadaşlarınızla organize olarak, belli bir alanı kullanmak için izin almayı deneyerek, bir kumsalın tenha bir kısmını veya pek kalabalık olmadığı saatleri tercih ederek bir şeyler yapabilirsiniz tabii ki.

Bir yerde sahile sıra sıra dizilmiş ayaklı küçük tabelalar görmüştüm mesela. İlkinde “Seni sevmek için şu kadar sebebim var” gibi bir şey yazıyordu, onu takip edenlerde de bu sebepler ikişer üçer sıralanıyordu. Tabelaların bittiği yere de küçük, özel bir alan hazırlanabilir.

Birileriyle anlaşarak akşam veya gece saatlerinde sahilde ateş yakılmasını, gitarla canlı müzik yapılmasını ayarlayabilir ve teklifinizi de bu eğlencenin uygun bir yerine denk getirebilirsiniz. İkiniz için özel bir anlamı olan bir şarkı çalınırken mesela.

Güzel bir örtü, minderler, belki alçak bir sehpa, çiçekler…gibi detaylarla romantik bir deniz kenarı pikniği organize edip teklifinizi bu sırada yapabilirsiniz.

Bir şişenin içine evlenme teklifi sözleri içeren bir mesaj yazıp onu beraber gezerken tesadüfen (!) bulmanızı ayarlayabilirsiniz. Şişenin içinde bir de kırmızı gül olabilir mesela. Şişe belli bir noktadaki kumların arasına saklanabilir. Kız arkadaşınız mesajı okuduğu zaman da yüzüğünüzü çıkarıp diz çökerek ona “Benimle evlenir misin?” dersiniz.

Aldığınız yüzüğü minik, güzel bir kutunun içinde kumlara gömüp ikiniz yürürken onu bulmayı ayarlayabilirsiniz. Bu sırada bir arkadaşınız oralarda dolanıp bir nevi nöbet tutarsa daha iyi ve güvenli olur herhalde.

Kendiniz de daha bir sürü kumsalda evlenme teklifi fikirleri icat edebilirsiniz. Hayal gücünüzü çalıştırın, arkadaşlarınıza danışın, internetteki görselleri gözden geçirin, kız arkadaşınızın nelerden hoşlandığını düşünün; illa ki bulursunuz bir şeyler.

Kadınların çoğu bu tip sürprizleri sever, anlamlı bulur, keyifle hatırlar, keyifle anlatırlar. Kız arkadaşınızı şaşırtmak, mutlu etmek, ona her zaman zevkle hatırlayacağı anlar armağan etmek istersiniz, değil mi? Profesyonel bir organizasyon yaptırmak büyük rahatlık oluyor, hiç yorulup uğraşmadan bir sürü romantik ve muhteşem detay içeren bir teklif yapabiliyorsunuz.

Ama bunun için bütçeniz uygun olmayabilir, gereksiz bulabilirsiniz, tercih etmeyebilirsiniz tabii ki. O zaman kendi olanaklarınızla bir şeyler yapmak üzerinde düşünün, size pek gerekli gelmese bile yapın bunu, çünkü sonuçta sevdiğiniz ve hayat arkadaşınız olmasını istediğiniz kadını mutlu edeceksiniz.

Sahile çok yakın veya denizin üstüne doğru uzanan bir restoranda yer ayırtsanız da izin veya yardım isteyip masaya özel bir şeyler ekleseniz, yüzüğün masaya orijinal bir şekilde gelmesini ayarlasanız da olur pekala. Maksat o zaten özel olan anları biraz daha özel, biraz daha güzel hale getirmek ve bunu yapmak zor bir şey değil, yeter ki isteyin.

Kumsalda evlenme teklifi ile ilgili diğer başlıklar

Kumsalda evlilik teklifi: Dekor fikirleri

Kumsalda evlilik teklifi: Watergate Bay, Cornwall

Evlilik Teklifi Fikirleri: Kumsalda evlenme teklifi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.