xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Burcu Kadınının Kişilik Özellikleri

2 4.725

Burçların tarih aralığı farklı kaynaklarda 1 gün farklı olarak görünebilir. Oğlak kadını için verilen tarih aralığı genelde 22 Aralık – 19 Ocak arasıdır. O, çok kararlı bir kadındır.

Burçların genel özellikleri az çok yüzeyseldir. Dünyanın farklı yerlerinde Oğlak burcunda dünyaya gelmiş pek çok kadın yaşar ve onların görünüşleri, kültürleri, hobileri ve kariyerleri arasında büyük farklılıklar olabilir. Fakat pek çok konu hakkında düşündükleri ve hissettikleri şeyler benzerlik gösterir.

Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri

Oğlak kadını, belli bir zamanda aklındaki hedef ne olursa olsun, onu başarmak için kararlıdır. Bir hedefi olduğunda, en isabetli atışını yapmadan kolay kolay pes etmez.

Doğuştan çok çalışkan, çok gayretli bir insan olduğu için, aklına koyduğu her şeyi yapma potansiyeline sahiptir. Bağımsızlığını veya gücünü kullanmasına izin veren işler onun için en uygun işlerdir. Kendi işinde veya yönetici pozisyonunda çok iyi performans gösterebilir. Kendisini olduğu gibi, başkalarını da başarıya götürebilecek bir akla sahiptir.

Terfiler, zamlar söz konusu olduğunda iş arkadaşlarının arasında öne çıkmak için patronunun gözüne girmeye çalışmaktan çekinmez.  Kariyer basamaklarını tırmanmak için ne gerekiyorsa yapar.

Arkadaşlarının mesleki başarılarına da önem verir ve bunun için onlara destek olmaya çalışır. İş arkadaşlarını doğru bir yöne götürme konusundaki yeteneğinden emindir. Onun kendine güven seviyesini düşürebilecek çok az şey vardır.

Bir arkadaş olarak sadık ve şefkatlidir. Yakın arkadaşları için neredeyse ikinci bir anne olur. İyi olduklarından emin olmak ister ve olmadıkları zaman onlara yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapar.

Etrafında yakın olmadığı insanlar varken kusursuz biri imiş gibi davranmayı sever. Tıpkı filmlerdeki kraliçeler gibi davranır ve ne yaptığını biliyormuş görüntüsü vermek için her hareketini kontrol altında tutar.

Yeni biriyle karşılaştığında genellikle utangaç davranır. İçine kapanık biri gibi görünür. Yeni tanıdığı insanlarla fazla konuşma eğiliminde değildir. Bu özelliği arkadaş edinmesini zorlaştırabilir.

Bununla birlikte, biriyle anlaşmaya başladığında ona karşı daha sıcak davranır. Bu durumda onunla arkadaş olmak daha kolay hale gelir.

Zeki bir kadındır ve genellikle nasıl davranması gerektiğini bilir. Bilmiyorsa da sessiz kalır ve başkalarının yolundan uzak durur.

Kimseyi rahatsız etmemek için elinden geleni yapan bir insan olsa da, birisi kendisinden rahatsız olduğu taktirde ciddi derecede kötü hissedebilir. Kendine güvenen biridir ama güveni, başkaları tarafından onaylanmadığı zaman, dağılma eğilimindedir. Bu yüzden her şekilde, her açıdan mükemmel olmak için bildiği bütün yolları dener.

Oğlak Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Oğlak burcu kadını kendini takdir eden, kendisiyle ilgili olumlu düşünceleri olan bir insandır. Partnerinin de ona kendisinin saygı duyduğu kadar saygı duyacak romantik biri olmasını isteyecektir. Oğlak burcunda doğan bir kadın, kendisini güvenli ve güvende hissettirecek bir erkeği ister.

İlişkinin önemli yönleri söz konusu olduğunda daha hakim olan taraf olmayı arzu etmekle beraber, partneri de kendisi kadar zeki ve sorumlu biri ise kararları beraberce vermelerine istekli olacaktır.

Annelik için kariyerinden vazgeçmeye eğilimli değildir ama çocuk sahibi olma fikrine sıcak bakacaktır. Bu yüzden, geleneksel aile değerlerini benimsemiş güvenilir bir hayat ortağı olmasını ister.

Aşık olduğu zaman ilişkisi boyunca sadık ve sevgi dolu bir sevgili olur.

2 Yorumlar
  1. Yurdagül Çelik

    Ben de oğlak burcuyum 🙂 Azimli yanım oradan geliyor galiba 🙂 Teşekkürler 🙂

    1. Hilal Uslu

      Ben teşekkür ederim ziyaretiniz için. Arada görüşelim. = )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.