xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

0 2.138

Güzel bir oturma odası veya salon dekorasyonu yapmak için mekanda yer alacak her parçayı dikkatle seçmek gerekiyor. Mobilya ve eşyalar hem mekanın duvar duvar ve zemin rengiyle, hem de birbirleriyle uyumlu olmalı ki ortaya şöyle güzel, iç acıcı bir görünüm çıksın. En azından büyük parçaların belli bir kalitede olmasına da dikkat etmek lazım. İkide bir yeni mobilyalar almak birçok kişinin altından kalkamayacağı bir şey, ucuz fiyatlarıyla çekici görünen bazı parçaların astarı yüzünden pahalıya gelebilir.

Salonunu nasıl dekore edeceği insanın zevkine kalmış bir şey tabii ama hepimizin dikkat etmesi gereken bazı şeyler var. Mesela mobilyalar ne insanın ruhunu sıkacak kadar koyu renkli, ne de göz yoracak kadar parlak renkli olmalı. Çok canlı renkler büyük parçalar için iyi bir fikir değil ama tablo, dekoratif yastık, vazo gibi parçalarda kullanılabilir. Ortamda genel olarak pastel renkler hakimse bunu yapmakta fayda var hatta, çünkü bütünüyle pastel renkler de iç bayıltıcı bir etki yapabilir.

Yukarıda açık kahve, beyaz ve yeşil renklerle yapılmış bir modern salon dekorasyonu örneği görüyorsunuz. Şömine ve etrafındaki dolaplar fazla beyaz geldi bana, biraz daha krem rengine çalsalardı daha iyi olurdu sanki. Aşağıdaki dekorasyon örneğinde ise krem ağırlıklı görünüm koyu renk sehpa, puf ve koyu yeşil bir tekli koltukla canlandırılmış. Duvardaki koyu renk çerçeveli, açık renk zeminli tablolar da güzel durmuş. Sade ve şık bir oturma odası dekorasyonu, dinlendirici bir görüntüsü var.

modern oturma odası

Turuncu oldukça canlı, gözü yoran bir renk aslında. Ama ölçülü kullanılınca öyle olmuyor demek ki. Küçük oturma odası dekorasyonu fikirleri arayanlar için hoş bir örnek, de mi? Odanın duvarları da turuncuya çalan bir sarı ama galiba. Atraksiyon olsun diye tek bir duvar öyle boyanmışsa neyse de, hepsi öyleyse benim hoşuma gitmez. İtici bir şekilde fazla sarı olur mekan sanki. Ama kanepelerin, halının, yastıkların, TV sehpasının bütünlüğünü beğendim.

krem - turuncu dekorasyon

Galeride başka örnekler de görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.