xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Senden Önce Ben / Me Before You

0 1.183

Vizyona 17 Haziran 2016’da girmiş olan Senden Önce Ben (Me Before You) dram ve romantizm unsurlarını barındıran İngiltere yapımı bir film. 1 saat 50 dakika süren film 2012’de Jojo Moyes tarafından yazılan bir kitaptan uyarlanmış ve eleştirilere bakılırsa kitabın hakkını da vermiş. İnsanı bazen hüzünlendiren, bazen güldüren, orta karar ama anlamlı ve etkileyici bir film izleme fikri hoşunuza gidiyorsa bu filmi beğenebilirsiniz.

 

Senden Önce Ben / Konusu

Senden Önce Ben’de bir varlıklı, yakışıklı, istediği her şeye sahip biriyken bir motosiklet kazasından ötürü felç olan genç Will Traynor’la çalıştığı kafedeki işinden çıkınca yeni bir iş aramaya başlayan ve Will’in bakıcısı olarak işe alınan Louisa Clark’ın bu tanışmadan sonra yaşadığı şeyler anlatılıyor. Kazadan sonra aksileşmiş, neredeyse hayata küsmüş olan Will oldukça donanımlı biridir ve hayattan pek bir beklentisi olmayan, ablasının yanında her zaman ikinci planda kalan Louisa’yı küçük görür. Fakat yakınlıkları ilerledikçe onun varlığında moral bulmaya başlar. Louisa küçük bir kasabada yetişmiş, kendi küçük dünyasında yaşayan bir kadındır ama renkli bir kişiliği ve hayalleri olan enerjik biridir de. Bu genç kadın çok zaman geçmeden Will’in hayatının merkezine oturur fakat daha sonra ona hayatının hem en mutlu, hem de en zor zamanlarını yaşatacak bir gerçekle yüz yüze gelecektir.Bu tanışıklık sonuçta 2 gencin de değişmesine yol açacaktır.

Emilia Clark bazen aşırı bir sevimlilik sergiliyor anladığım kadarıyla, onun aşırı mimiklerini, yapmacık ifadelerini eleştiren yorumlar gördüm.  Filmin başrol oyuncularının uyumu oldukça iyi; manzaralar, müzikler ve mekanlar da baya iltifat almış. Konu buna müsait olduğu halde fazla duygusal ajitasyon yapılmamış, romantizm de dozunda.

Senden Önce Ben Oyuncu Kadrosu

Yönetmenliğini Thea Sharrock’un yaptığı filmde başlıca roller Emilia Clarke, Sam Claflin, Janet Mc Teer, Charles Dance, Brendan Coyle, Jenna Coleman, Matheww Lewis ve Vanessa Kirby tarafından paylaşılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.